piektdiena, 2011. gada 4. novembris

Sagaidām 11.11.11 !


Dārgie Draugi! Mēs būsim Jūrmalā, jūras krastā, plkst. 19.00 pie Dzintara koncerta zāles. Kopā ar visu Planētu!
PIEVIENOJATIES!

Ņemiet līdzi sveces, zvaniņus, kristālus. Līdzi mums būs lielais gongs! Mēs skanēsim!

Par šo datumu, dažādos avotos ir tik daudz rakstīts, mēs visi to tik ilgi gaidījām….un lūk esam gatavi satikties.
Patiesībā šī enerģija jau sen ir atnākusi, un mēs viņu jūtam, viņa ir ar mums. Bet šis datums ir, tās klātbūtnes masveida apzināšanās, cilvēku un Planētas sinhrona gatavība to izmantot.

28.10. mēs, vēstures atmiņā nosūtījām atstrādāto pieredzi, to, kas vairs nav vajadzīga un nav izmantojama. Mēs nometām noteikumu  vecos rāmjus un zvīņas, pārnesām savu dzīves uztveres fokusu uz garīgo sfēru un tagad esam gatavi pārkārtoties uz portālu 11.11.11.

No pagājušā gada es vēroju kā parādās Ēteriskā Rīga. Man to ir viegli darīt – Rīgas panorāma ir tieši aiz mana loga. Tad lūk, Zemes un mūsu pilsētas jaunā projekcija jau eksistē un ir gatava pārklāties mūsu fiziskajam līmenim, saplūst ar to vienotībā. Sākumā, Ēteriskā Rīga veidojās neveikli, vēlāk ar vien spilgtāk un skaidrāk, attālinoties un pietuvojoties reālajai Rīgai. Un tagad šis tēls ir gatavs, tur esam arī mēs, tur dzīvo mūsu spīdošās kopijas, mūsu labākās domas un jūtas, mīlestība un radošums, tur mēs zinām viens otru un sadarbojamies kopējai realitātei.

Katrs cilvēks dzīvojot savu fizisko dzīvi, cenšas savu smalko projekciju pievilkt sev klāt, kā balonu auklas galā. Šajā balonā ir visas mūsu zināšanas un pieredze, visi potenciāli un radošās enerģijas visa realizācijai, šis balons mums ir bezgalīgs dieva mīlestības avots. Un tā, visu dzīvi mēs velkam šo aukliņu sev klāt, dažreiz mums izdodas balonu pievilkt tuvāk, aptaustīt un izpētīt, bet dažreiz aukliņa izsprūk no rokām un mēs atkal lēkājam, lai to dabūtu un pievilktu klāt. Bet dažreiz mēs pat varam savienoties ar balonu, ieiet tajā un nonākt gara vienotības harmonijā un svētlaimē. Un lūk, tagad Jūsu gaismas kopija, Jūsu balons var vienmēr būt savienots ar Jums. Kā arī Rīga, ar savu gaismas tēlu. Jauna īstenība izpaužas mūsu fiziskajā realitātē. Un tas ir portāls 11.11.11. URĀ !

Kādam šī apvienošanās notiks vienā mirklī, kādam izstiepsies vairāku gadu garumā. Taču Gaismas Enerģijas koncentrācija uz Planētas dara to iespējamu katram. Un šo Gaismas koncentrāciju gatavojām mēs visi. Tas ir iemesls svētkiem!

 Ielūkojoties   iespējās kuras atveras, teikšu, ka mainās naudas enerģija. Nauda sāks iegūt garīgumu, tā vairs nevarēs kalpot nelietīgām darbībām, tā zaudēs savas negatīvās funkcijas, pārstās būt par bēdu un nelaimju iemeslu un iegūs radošuma potenciālu. Kopējās planetārās bankas gaismas projekcija eksistē jau vairākus gadus un atrodas Eiropas centrā, daudziem zemes iedzīvotājiem tur ir atvērti konti. Šī banka ir pirmā uz mūsu planētas, viņa rada enerģijas koncentrācijas piesaisti, lai ar laiku šādu banku būtu vairāk. Es arī sadarbojos ar šo banku un man ir nācies tur iegūt uzkrājumus un iegūt šo garīgo galaktisko naudu. Šī ir mūsu tuvākā realitāte, blakus esošā dimensija, un viņa jau ir uz mūsu sliekšņa. Mēs esam garīgas būtnes, spējīgas piešķirt garīgumu matērijai. Mēs valdām pār savām iespējām un mācāmies dzīvot vienkopus ar savu dievišķo potenciālu balonu. Mēs esam daudz vairāk nekā domājam un dzīvojam šeit vienotībā ar Garu.

Tādēļ jūras krastā mēs noturēsim rituālu ar naudu, mēs viņu apgarosim. Ir pienācis laiks, sakritušas enerģijas. Paņemiet līdzi nedaudz sīknaudu (vai jebkādu) naudas vienību. Viņa pēc rituāla paliks Jūsu makā, Jūs varēsiet ar to rīkoties, Jūs to palaidīsiet kopējā naudas plūsmā. Domās var cildināt visu naudu uz planētas, jo mēs nostiprinām garu matērijā un ļoti gribam savienoties ar savu augstāko aspektu tagad, esot ķermenī, tādēļ, ka Gars caur mums izpaužas fiziskajā pasaulē. Lai to paveiktu mums jāstāv uz Zemes un jātur rokās reāla nauda. Smalkajā plānā jau sen ir radītas milzīgas enerģijas (arī ar mūsu palīdzību), un tagad mēs tās uzņemam fiziskajā pasaulē caur sevi, caur domām, vārdiem, rīcību. Mēs nolaidām debesis uz Zemes. Un mums ir liels iemesls, lai līksmotu un svinētu! Mēs Zemieši! Planēta Zeme katram sākas ar to zemi, kas viņam ir zem kājām, ar dzimteni.

Būšu priecīga visus redzēt jūras krastā Jūrmalā. Paņemiet sveces, labāk ja tās būs kupoliņos, lai vējš tās nenodzēš, pēc tam tos paņemsiet uz mājām. Gonga skaņas nodrošinās Ģirts Ivans. Dalība pasākumā bezmaksas.
Organizē klubs – „Atvērtā pasaule”.

Ar mīlestību un gaismu Tatjana Fomičeva!