pirmdiena, 2011. gada 21. novembris

Montekjū 20.novembrī/2011


Montekjū vēstījums 20.novembrī/2011
 
_______________________________________________
 
 
Mana mīļā, kāda gan tev bija aizvadītā nedēļa! Tu aci pret aci satikies ar kādu cilvēku, kura uzskati un pārliecība ir tāda pat kā tev un man. Tu satiki slavenu izglītotu cilvēku, kura pētījumi pilnīgi atbilst tam, ko es esmu teicis kopš manas aiziešanas. Jūsu tikšanās nebija nejauša. Bija vajadzīgs kāds, kurš sāka tāpat kā es un kuram, tāpat kā man, bija redzējums un zināšanas par to, ka mums sevi ir jāatbrīvo no kontroles važām- gan mentālajām, gan fiziskajām, lai pilnībā spētu nodoties pētījumiem. Cik tev bija interesanti redzēt, ka mēs abi esam meklējuši patiesību. Es dzīvoju ar savu darbu tieši tāpat, kā šis cilvēks dzīvo tagad. Tu jau zini, mana mīļā, ka tas nav viegls ceļš. Tas nebija viegli, un varu teikt, ka Gilad iet vēl grūtāk, jo kontroles sistēma, kura tika uzskatīta par neuzvaramu, tagad sabrūk; tāpēc tā uzbrūk bez žēlastības visiem, kuri uzdrīkstas to apstrīdēt. Viņš, tāpat kā es, izvēlējās tajā piedzimt: tikai tā var pa īstam saprast prāta kontroli. Tie ir cilvēki, kurus absolūti vada materiālās vērtības, kuri neuzdod jautājumus un neapstrīd, viņu vienīgais mērķis ir iegūt īpašumu un varu, manipulējot ar visu ap sevi. Lai to īstenotu, viņi lieto BAILES.
 
Beidzot cilvēce ir atvērusies tam, kas notiek. Cilvēki sāk atcerēties to, kas tie ir. Viena rase nevar, un nekad arī nevaldīs pār Planētu Zeme. Daudzi no viņiem arī paši ir upuri. Jo nav apstrīdējuši viņiem mācīto. Un visam, ko tiem teica vai mācīja, sekoja kā aitas. Vai nu viņi visi kritīs kopā vai arī tiem pietiks spēks meklēt īsto patiesību. Tie visi nav vienādi un par tādiem arī nav uzskatāmi. Daži tieši tāpat ir upuri. Viņi nāca uz jūsu planētu ar nodomu to kontrolēt. Jūs, cilvēki, to pieļāvāt. Tagad pienācis laiks pateikt: „Pilnīgi pietiek. Šī ir mūsu pasaule!”
 
Jau agrāk esmu minējis polu maiņu, kas notiks. Tā ir daļa no pārejas uz Gaismu. Pārmaiņām jānotiek tāpēc, lai tumšie- ļaunums, kas tik daudz iznīcinājis- tiktu aizvākts. Tie piesauc, pat pieprasa KARU. Kad notiek karš, tad viņi atrodas kontroles pozīcijā. Un piegādā ieročus. Skābekli savai dzīvei tie gūst nogalinot un no citu ciešanām. Bēdīgi, ka tiek izmantoti vienkārši cilvēki, kuri nogalina viņu uzdevumā, lai tikai saglabātu sevi varas pozīcijās.
 
Vai tāpēc laidāt pasaulē bērnus? Lai nogalinātu un sakropļotu? PADOMĀJIET... lūdzos jūs kārtīgi pārdomāt savu atbildību pret sevi un savām ģimenēm. Dziļi sirdīs jūs vēlaties mierpilnu pasauli visām cilvēkbūtnēm. Karš nav iespējams bez jūsu palīdzības. Tie, kuri pieprasa karu, paši karot neiet. Viņiem esat vajadzīgi jūs, lai paveiktu slepkavošanu. Jūs jau paši to redzat. Jūs esat 99%. Faktiski JŪS kontrolējat!
 
Viņu bankas brūk, bet joprojām tie turas pie varas. Apskatieties sev apkārt. Kam varat uzticēties? Deivids Aiks bez apstājas par to runājis jau 20 gadus. Ieskatieties savā sirdsapziņā. Nākotne atkarīga no jūsu tagad pieņemtajiem lēmumiem.
 
Tuvojas Ziemassvētki...vai varu jums ieteikt nākamo gadu veltīt ģimeniskām vērtībām. Centieties pretoties viltus materiālajām izklaidēm. Sanāciet kopā harmonijā ar tiem, kas jums apkārt. Jums stāstītais nebūt nav patiesā vēsture. Cilvēce netīši noticēja mītam un pie varas esošie spēki ir uzturējuši dzīvu šo mītu. Tie sataisījuši krietnu naudu. Mēs sagādāsim patieso stāstu par Pestītāju. Bet jūs vēl neesat gatavi to saņemt, vismaz pagaidām. Jums ir pārāk daudzas citas svarīgas lietas. Jums jāaizsargā sava planēta un līdzcilvēki.
 
Mīlestība, jā, mīlestība vienmēr ir atbilde. Kur ir mīlestība, tur ir gaisma. Kur ir gaisma, tur nevar iesūkties tumsa. Lūdzu, lūdzu ņemiet to vērā. Dzīvojiet ar to! Kad uzbrūk, tad neatdariet: smaidiet, neiesaistieties pretuzbrukumā. Jūs zināt labāk. Patiesība atrodas visapkārt. Nepieļaujiet sevi atkal apmuļķot. Sakiet NĒ karam. Kopā jūs esat stipri. Ieskatieties savu bērnu nevainīgajās sejās. Apsoliet viņiem, ka veidosiet tiem labāku pasauli, kurā tie dzīvos mierā un harmonijā ar visām tautām. Jūs neredzat cilvēkus, kuri kontrolē un reāli atrodas pie varas, tas arī ir disharmonijas iemesls. Ja jūs tos zinātu un redzētu, tad zinātu pret ko vērsties.
 
Mēs strādājam jums blakus, tikai jūs mūs neredzat, jo mēs atrodamies citā apziņas līmenī. Lielākais jūsu vairums joprojām atrodas trešajā līmenī un tādēļ nevar mūs redzēt vai dzirdēt. Bet tas ne mirkli nenozīmē to, ka mēs te neesam. Viss mainīsies, kad pacelsieties uz piekto dimensiju. Tad vairs nebūs, kur paslēpties. Tieši tādēļ viņi dara visu iespējamo, lai attālinātu nenovēršamo pacelšanos uz piekto dimensiju. Mēs apsolām, ka piektajā dimensijā būs viss, par ko jebkad esat uzdrošinājušies cerēt. Mēs steidzīgi visu kārtojam. Mēs aizvācam kādus noteiktus cilvēkus no planētas, lai sagatavotos lielajai pārejai. Mūs nesaista laiks. Bez apstājas strādājam, lai glābtu jūsu planētu un visus cilvēkus, kuri vēlas dzīvot mierā. Tas ir patiesības un harmonijas laiks. Sanāciet kopā pēc iespējas vairāk un biežāk. Esiet viens otram. Pavisam drīz jūs saistošās ķēdes tiks aizvāktas. Jūs būsiet BRĪVI. Beidzot brīvi saprast, kas esat un kādēļ tagad atrodaties uz planētas. Jūs atbrīvosities no ilūzijas, kas lika noticēt, ka esat bijuši bezvērtīgi un nevarīgi. Jums tik daudz sagaidāms nākotnē. Tas nebūs ilgi. Jūs jau gandrīz esat tur.
 
Turpini labo darbu, mana mīlestība. Tevi apbrīnojošais, Montī.

Tulkoja Māra Brante
http:gaismasdarbinieki.blogspot.com