trešdiena, 2011. gada 14. decembris

Diagnoze- "Candida"

©Доктор О.Г.Торсунов www.torsunov.ru


Diagnoze – “Candida” sēnīšu saslimšanas
Iemesls smalkajos ķermeņos
Slimība
 1. Kandidoze, sk. arī piena sēnīte, rauga sēnīte
 2. Rauga sēnīte; sk. arī piena sēnīte, Kandidoze
 3. Piena sēnīte, sk. arī kandidoze, rauga infekcija, ādas rags

Rakstura īpašība
Nevīžība, aprobežotība , nogurums, mantrausība, neizvēlīgums, vienaldzības, cietsirdība, slinkums
Nevīžība, neregularitāte, nogurums, mantrausība, neizvelīgums, vienaldzība, cietsirdība, slinkums
Nevīžība, slinkums, izvirtība, vienaldzība, nomaktība, pesimisms, nolemtība, neizvēlīgumsSlimība
Rakstura īpašība
1.      Kandidoze, sk. arī piena sēnīte, rauga sēnīte
Nevīžība, aprobežotība , nogurums, mantrausība, neizvēlīgums, vienaldzības, cietsirdība, slinkums
2.      Rauga sēnīte; sk. arī piena sēnīte, Kandidoze
Nevīžība, neregularitāte, nogurums, mantrausība, neizvelīgums, vienaldzība, cietsirdība, slinkums
3.      Piena sēnīte, sk. arī kandidoze, rauga infekcija, ādas rags
Nevīžība, slinkums, izvirtība, vienaldzība, nomaktība, pesimisms, nolemtība, neizvēlīgums-          Viena vai vairākas no iepriekšminētajām rakstura īpašībām (prāta smalkais ķermenis) izraisa sēnīšu dzīvotspēju jūsu ķermenī
-          Medikamenti neārstē jūsu raksturu;
-          Pat ja jums izdosies izārstēties lietojot medikamentus, kas ir maz ticami, jūsu raksturs vienalga pievilks atpakaļ to pašu vai citu sēnīšu slimību;

Risinājums prāta līmenī:
Uzraudzīt savu iekšējo stāvokļi (introspekcija) un mainīt savu raksturu.
Mainīt savu raksturu var:
-          Prātā
-          Ar vārdu
-          Ar rīcību

Padziļināta iepazīšanās ar tādu rakstura īpašību kā melīgums:
Šī ir tā rakstura īpašība, kura visbiežāk ir saistīta ar sēnīšu infekciju. Sēnītes arī ir melīgas tāpēc tās ir tik grūti ārstēt. Sēnītes parazitē, izmantojot savu spēju apmānīt cilvēka imunitāti. Viņas cenšas “izlikties par savējiem”, taču patiesībā parazitē un kaitē organismam.
Melīgs cilvēks vispirms jau krāpj pats sevi (melo pats sev). Tas ir saistīts ar pašu piemānīšanas faktu. Lai piemānītu , vispirms šai rīcībai ir jāatrod attaisnojums pašam sev (savam saprātam). Sākumā notiek prāta un saprāta iekšējais dialogs, kurā prāts cenšas pierādīt saprātam šīs rīcības vajadzību (nepieciešamību). Pēc tam, ja saprāts ir vājš un neizprot mānīšanās sekas, tad prāts uzvar un maina koncepciju saprātā.
Tagad cilvēkam sāk likties, ka krāpšana ir ne tikai iespējama, bet pat nepieciešama. Tādā veidā saprāts kļūst aprobežots. Šādā stāvokļī saprāts vāji atšķir labu no ļauna gan organisma iekšienē, gan ārpus tā. Tāds cilvēks nespēj pareizi izvēlēties sev draugus, jo nejūt viņos melīgumu, un tas pats notiek arī ar imunitāti. Imunitāte pārstāj atšķirt savējos no svešajiem.
Tādējādi sēnīšu slimību ārstēšanas procesā galvenā uzmanība jāpievērš tam, lai cilvēks beigtu (pārstātu) melot.
Papildu informācija
Rauga būtība ir saistīta ar vislielāko aprobežotību. Primkārt – tās ir sēnītes. Sēnītes – tā vienmēr ir aprobežotība. Ja cilvēks ēd maizi, kuras sastāvā ir raugs, viņš palielina viņā esošo sēnīšu spēku un organisma noslieci uz sēnīšu saslimšanu līdz ar to neiedomājami palielinās . Tas ir tādēļ, ka cilvēks pārņem rauga raksturu.
Līdzīgs pievelk līdzīgu.
Ja cilvēks ēd maizi ar raugu, viņa organismā sak dzīvot sēnītes, un tās izārstēt ir gandrīz neiespējami.
Viss , kas ir saistīts ar sēnītēm, ir parazitēšana, tā vienmēr ir aprobežotība, tāpēc tās bojā kviešus. Ja medus mucā iemaisa karoti darvas , medus vairs nav ēdams. Tieši tāpat kviešus apskādē viens piliens rauga. Viss klaips ir apskādēts, pēc tā vairs nav iespējama labestība.
Labestība – kāpēc tā vispar vajadzīga? Piemēram, jūs vēlaties būt labs un lēnprātīgs. Jā, es vēlos. Visi vēlas, bet mēs to nevaram, jo pats briesmīgakais ir tad, kad cilvēks bojā produktu labestību. T.i. , kad mēs produktus bojājam, sliktais efekts pastiprinās .Tas tāpēc, ka organisms grib kviešus , viņš tiem uzticas, viņam patīk kviešu garša. Prātam ir vajadzīgas šīs īpašības (kvalitātes), viņš izjūt tās kā vajadzīgas. Mēs gribam maizi un ēdam to, taču vienlaicīgi mēs uzņemam arī raugu (mūsu organisms uzņem arī raugu). Un mēs pierodam pie rauga garšas. Paši kvieši ir ļoti vērtīgi , tāpēc labāk maizi iejaukt kefīrā. Ieraugam ņemam kefīru, citronskābi un sodu. Zemāk ir dotas dažas šādas maizes receptes. Ievērojot noteiktas proporcijas, maize briest labi, bet tas notiek lēni, jo tajā nav kaisles. Kad maize briest lēnām, tas nozīmē , ka tajā ir labestība. Kad maize briest ātri , tajā ir kaisle (rauga efekts) , bet no šādas maizes ir maz labuma. Cilvēki kaislībās vienmēr dod priekšroku raugam, jo viņiem visu vajag ātrāk.
Ārstēšanas komponenti.
Parazītiskās slimības ārstē asinszāle. Sēnītes var ārstēt ar asinszāles, vērmeles un strutenes saknes maisījumu savienojumā ar kausētu sviestu.
Metode: iplikatorā fitorefleksoterapija
Šī ārstēšanas metode ir vienkārša. Tās pamatā ir auga un cilvēka raksturu mijiedarbība. Citiem vārdiem, ārstēšana notiek kaltētu augu uzliekot uz ādas kādā noteiktā vietā.
Lai sasniegtu efektu, nav vajadzības noskanoties uz konkrēto augu vai ticēt tā dziedinošajam spēkam.   Šai metodei nav nekādas saistības ar iedvesmu, tā vienlīdz labi iedarbojas gan uz skeptiķiem, gan fanātiķiem. Un tā tas ir vienmēr , tikai ar vienu noteikumu: ja ārstēšanas procesā tiek izmantota laika gaitā pārbaudītas vēdu zināšanas , nevis kaut kādi izgudrojumi.
Kaltētais augu dziedniecibas līdzeklis vispirms rūpīgi tiek pārbaudīts ar mērķi noteikt tā individuālo saderību ar pacientu (sk. invdividuālās diētas piemeklēšana). Tālāk pacientam tiek noteikta šī ārstnieciskā auga izmantošanas shēma. Visbiežāk augi tiek piesieti pacientam plaukstas locītavas virspusē (tajā pusē, kurā pirkstiem ir nagi) vai potītes virspusē.
Taču ja jūs ēdat saldumus dienas otrajā pusē, ēdat gaļu un mānāt citus, tad pilnībā jūs sēnīti organismā izārstēt nevarat. Tas ir sava veida sods par to, ka jūs neatsakāties no šīm lietām.
Rekomendācijas:
Ārstējot sēnīšu slimības, ir ļoti svarīgi neaizrauties ar saldu, skābu, asu ēdienu lietošanu dienas otrajā pusē. Cītigi jākopj ķermenis, katru dienu mazgājoties un mainot apakšveļu. Labi palīdzēs prānājama, kas dod cilvēkam mundrumu. Tāpat arī jāatrod un jālieto zāles, kuras pakāpeniski iznīcinās sēnīti jūsu organismā. Taču tas nebūs iespējams bez sēnītes psiholoģiskā iemesla neitralizēšanas.
Maize labestībā (jo ilgāk to uzglabā, jo garšīgāka tā kļūst)
     Sausais maisījums (aukstā vietā var uzglabāt nedēļu):
800 gr. augstākā labuma kviešu miltu; 70 gr. rudzu miltu; 100 gr. sausā piena; 2 tējk. sāls; 1-2-3 tējk. sodas (atkarībā no cepeškrāsns temp.); 2 tējk. koriandra; 1/3 tējk. karadamona; 1/6 tējk. zvaigžņu anīsa; 1 tējk. kanēļa; 3-7 tējk. cukura; ½ tējk. citronskābes. Lai maisījumu ilgāk un labāk varētu uzglabāt, citronskābi un sodu pievienot tieši pirms cepšanas.
Iejaukt daļu sausā maisījuma 600 ml kefīra (tā, lai mīklas konsistence līdzinās mannas biezputrai). Jo vairāk kefīra, jo mīkstāka maize (un lielāka viskozitāte).
Iesmērēt pannu ar sviestu. Ja mīkla sķidrāka, ielejiet to pannā, ja biezāka – ielieciet.
Lieciet cepeškrāsnī cepties pie zemas temperatūras. Jo lēnāk maize paceļas , jo vairāk tajā labestības. Maize apjomā piebriest 2 reizes. Cept nedaudz vairāk nekā stundu.
Ar pirmo reizi jums var arī neizdoties , jo jāiemanās piemeklēt pareizās devās kefīru un sodu. Var iejaukt arī pārskābušā krējumā vai skābenā rjaženkā.
Kardamonu un zvaigžņu anīsu var arī nepievienot (ja nav pieejami). Koriandram jābūt obligāti.
Lai uzceptu šādu maizi, ir vajadzīgas 15 minūtes laika. Ja sagatavosiet sauso maisījumu 10 dienām – tad svaigas maizes izcepšana prasīs tikai 5 minūtes dienā.
Rupja maluma miltus labāk izmantot tiem, kam ikdienā ir fiziska slodze, jo tie vairo muskuļu spēku.

Tulkoja Santa J.