pirmdiena, 2012. gada 30. janvāris

Montekjū 29.janvāris/2012


Montekjū vēstījums 29.janvārī/2012
 
__________________________________________________
 
 
Mēs progresējam, mana mīļā, kaut arī šie jaunumi no jums tiek slēpti. Tieši tāpēc televīzijas raidījumiem tiek uzliktas aizvien lielākas pārbaudes un kontroles. Jaunā pārraides sistēma būs daudz spēcīgāka par to TV, kas jums ir tagad. Vienīgais veids, kā tikt galā ar esošo, ir skatīties to, kam varat uzticēties. Pasakiet sev, ka nepieņemsiet zemiskas ziņas. Tiklīdz jūs kaut ko ieraugāt un apzināt, tā tās vairs neiedarbojas. Televīzija darbojas kā jūsu cietumsargs, kas novietots jūsu mājokļa goda vietā. Televizors vienmēr ir kaut kur fonā, paildzinot jūsu atmošanos un visu laiku jūs kontrolē. TV uzraudzība sniedzas daudz dziļāk, nekā varat pat iedomāties. Tas viss tiek darīts tikai tādēļ, lai kavētu cilvēkus uzzināt par jums nodarīto, un vienīgais, ko jūs patlaban varat darīt, ir atteikties tam pakļauties. Pienācis laiks atgūt savu spēku. Šajā pat brīdī atsakieties būt vergi.
 
Atmoda notiek visā jūsu pasaulē. Izplatās satraukums. Mostas pat tādas zemes kā Īrija, kas atradušās zem totālas kontroles no šūpuļa līdz kapam. Kabala zina, ka ceļš beidzies. Tie nevar izdzīvot ilgāk par 2012.gadu. Izmēģināts ir viss, ko vien viņu zinātnieki un atbalstītāji no citām planētām tiem piedāvājuši, bet viss izrādījies nederīgs. Viņi ir bloķēti. Viņu laiks beidzies. Jūsu planēta tiks atjaunota. Viss tumšais un destruktīvais uz visiem laikiem tiks aizvākts.
 
Banku krāpniecība, kas cilvēkiem nesusi tik daudz baiļu un grūtību, tiks atklāta un tiks atklātas blēdības. Pasaules zelts tiks atdots cilvēkiem; visu lietu kārtībā tam vairs nebūs tādas nozīmes. Cilvēcei ir ļauts pašai novērsties no visa sliktā. Jūs mudināja tiekties tikai pēc materiālajām lietām. Jūsu prāti bija aizņemti tikai ar materiālo, lai atturētu no aizdomāšanās par patieso iemeslu, kādēļ pirmkārt jau atrodaties te- Zemes plānā.
 
Es lūdzu visiem izlasīt Deivida Aika (David Icke) jauno grāmatu „Atcerieties, kas jūs esat” ("Remember Who You Are"). Tā patiesi ir iedvesmojoša, un arī īstajā laikā. Mēs esam apguvuši šajās lietās prasmes. Pagājušajā gadā runājām par to, ka jāraksta tāda grāmata. Neviens cits labāk par Deividu Aiku nespēj izstāstīt šīs lietas. Viņa atdeve un nodošanās patiesībai ir bezgalīga. Viņš dzīvo tāpēc, lai palīdzētu cilvēcei mosties un ieiet gaismā. Jūs atbrīvos patiesība.
 
Nenotiks jūsu pasaules pilnīga pārņemšana. Kabala ir skaitliskā mazākumā: 1% pret 99%. Daudzi no tiem tiks deaktivizēti, lai nekad vairs nevarētu atgriezties. Tie lietojuši naudu un ieročus, lai tikai nonāktu tur, kur ir pašreiz. Nekas nav palicis neskarts viņu tieksmē pakļaut jūsu planētu. Vienīgais, kam tie nespēja piekļūt ir Cilvēka spēja mīlēt un savienoties ar Garu. Viņi to nesaprot; tas viņiem ir svešs. Tie tik ļoti centušies jūs iznīcināt, un tagad, pašās beigās, tiek sakauti paši.
 
Lūdzu, centieties redzēt lietas patiesajā gaismā, nevis ieklausieties tajā, ko jums saka. Runājiet savā starpā. Esiet godīgi un atvērti. Palīdziet viens otram doties tālāk uz priekšu gaismā. Neļaujiet sevi novērst no ceļa, lai kādi arī paņēmieni netiktu pielietoti. Šobrīd jābūt stipriem, jāatsakās piedalīties tālākā jūsu pasaules destrukcijā. Tikai tad apstāsies nogalināšana un tiks atjaunots miers. Tikai tad, kad izpētīsiet senos laikus, tad visā pilnībā sapratīsiet to, ko šis 1% nodarījis jūsu pasaulei.
 
Saprotu, mana mīļā, ka biji šokēta, kad nokļuvi līdz patiesībai; zini arī to, ka esi skārusi un atvērusi tikai virsējo nelietīgo darbu kārtiņu. Nevienam nav viegli uzzināt par īru holokaustu; uzzināt faktu, kas jums tika jums pasniegts kā „Kartupeļu bads” (1846.-1851. gadā no kartupeļu miltrasas Īrijā badā nomira vairāk par miljonu iedzīvotāju un 1,6 milj. emigrēja uz citām valstīm, pārsvarā ASV- tulk. piezīme)- tas ir tikai viens melu piemērs. Krietnie īri netika iznīcināti. Tie spēja piecelties, un, tikko atkopušies, saņēma nākamo triecienu- atgriezās „Banksters”, lai turpinātu viņu zemes tālāku iznīcināšanu. Bet tie var censties kā grib, panākumu nebūs, jo nekad netiks iznīcināts īru Gars.
 
Es sevi mēdzu saukt par „Goda īru”. Mana garīgā saite ar šo zemi bija milzīga. Mani ļoti iespaidoja īru gars. Lielāko savas dzīves daļu esmu pavadījis tukši skanošu cilvēku sabiedrībā, kuri visi gribēja, lai tos sadzird. Ikviens grib sev ko lielāku un labāku, iegūt vairāk par citiem; koncentrējoties tikai uz materiālajām lietām, nevis garīgajām.
 
Lielākā dāvana, ko varat pasniegt saviem bērniem, ir jūsu mīlestība un jūsu laiks. Nevis materiālās lietas. Jaunajos trūkst cieņas. Tas maināms tikai, rādot citādāku piemēru. Šī Pāreja noderēs visiem. Laiks skrien ļoti ātri, jums vairs nav ilgi jāgaida. Kabala šobrīd maldina. Mēs virzām notikumus uz priekšu pēc iespējas ātrāk. Šajā jautājumā mēs esam jūsu pusē. Jūs neesat vieni. Tas ir kopdarbs. Mēs jūtam jūsu satraukumu.
 
Nekļūstiet pašapmierināti, mēs viens otram šobrīd esam vajadzīgi kā nekad agrāk. Lai par jūsu mantru kļūst „All you need is Love” (Viss jums vajadzīgais ir Mīlestība). Tad par mieru un harmoniju priecāsies visi.
 
Mēs drīz parunāsimies. Tev pieder mūžīgi mana mīlestība. Tevi apbrīnojošais, Montī.
tulkoja Māra Brante