sestdiena, 2012. gada 21. janvāris

Kodi un atslēgasCilvēku apziņas plūsmas tek no Augstākā Dievišķā Prāta, lūk, kāpēc mūsu apziņa satur kodus un simbolus, kuri atver mums pieeju pie augstākām patiesībām un garīgās informācijas. Ja jūsu prāts atrodas apjukumā, un emocijas nelīdzsvarotas, dievišķie kodi paliek apslēpti no mums un saņemam izkropļotu informāciju.
Valdnieks tak ir nemainīgi mierīgs. Tāpēc viņš jebkurā momentā var pieslēgties dievišķai apziņai un smelties no turienes augstākās patiesības.
Lai augšāmceltos, mums visu laiku jāuztur augsts apziņas līmenis. Tikai tad mums atvērsies ezotēriskie noslēpumi. Agri vai vēlu visas šīs svētās zināšanas, kuras apglabātas gadsimtu dziļumos, izzinās cilvēce. Mūsu uzdevums atrast atslēgas pie kodiem. Iegūstot šīs svētās zināšanas, mums būs ar godu jāglabā tās savos prātos un sirdīs, noskaņotas uz šo patiesību harmoniskām vibrācijām.
Ļoti bieži atslēgas pie svētajām zināšanām atveras mums neapzinātā (nemaņas) līmenī. Par piemēru var kalpot apļi laukos, ko veido Eņģeļi, kas atbild par informācijas apmaiņu. Ieraugot šādu apli vai attēlu — tas pats, kas pagriezt prātā neredzamu atslēdziņu. Vieni cilvēki saka, ka, nokļūstot vienā no tādiem apļiem, izjūt nomierināšanos. Citi, tieši pretēji, izjūt satraukumu. Trešie izjūt, kā caur viņiem plūst spēcīgas augstas enerģētiskas vibrāciju plūsmas. Protams, daži neizjūt pilnīgi neko. Lai kā nu tur nebūtu, augstās vibrācijas atver pieeju šāda apļa vidū pie visuma informācijas avota priekš tiem, kuri tam ir gatavi.
Daļa atslēgu pie visuma informācijas avota slēpta senos manuskriptos, kuri tagad kļuvuši pieejami cilvēcei. Tādi senie pieminekļi, kā piramīdas, Sfiksi, Stounhendža (p.s. megalītu monuments Solsberijas līdzenumā Anglijā; iespējams, bijusī svētnīca saules pielūgšanai vai vieta, kur ir ticis noteikts zemkopības un astroloģiskais kalendārs.) un statujas Pashi salā, nes iekodētu informāciju. Tas pats attiecās uz akmens zivīm, dažiem dārgakmeņiem un kristāliem. Pat vecos kokos ir apslēpta kosmiskā gudrība, kura gaida savu stundu, lai atvērtos. Daudzas zināšanas, gudrību un ezotēriskās informācijas saturas mandalās, simbolos, solījumos, svinīgos solījumos, rituālos un ieražās. Dotajā attīstības un planētas apskaidrības etapā notiek visu šo augstāko zināšanu izprašana.
Senie gudrie, Atlantīdas priesteri un priesterienes, svētie un seno civilizāciju pavadoņi, nesošie savā čakru sistēmā informāciju, kura kalpo par atslēgu slēptajām zināšanām, tagad iemiesojās uz Zemes atbildē uz saucienu, mestu caur visiem visumiem. Daudzi no mums jau piedzimst par apgaismotām būtnēm. Šie bērni ar augstu enerģētisko vibrāciju frekvenci. Viņu misija — vest cilvēkus pie augstākās apziņas un pietuvināt septītā Zelta laikmeta iestāšanos uz Zemes. Daži cilvēki piesaukti sagatavot ceļu šīm būtnēm — viņiem - iemiesojušiem Valdniekiem uzlikti vecāku, vecmāmiņu, vectētiņu, aizbildņu un skolotāju pienākumi.
Maniem paziņām nesen piedzima bērns. Visas savas dzīves garumā viņi pārtika no veģetārās diētas, lietojot pārtikā tikai ekoloģiski tīrus, augu valsts izcelsmes veselīgus produktus. Māte vērsās pie mēdiuma, lai tas nolasa bērna auru, un uzzina, kad viņas dēls — viens no senajiem gudrajiem, iemiesojās uz Zemes priekš tam, lai nākotnē kļūtu par garīgo līderi. Viņš izvēlējās viņu ar vīru par saviem vecākiem, par cik dēļ savām augstajām vibrācijām nevarēja lietot gaļu un citu neveselīgu pārtiku. Visam apkārt viņam bija jābūt tīram.
Dziedniece Dženni Sleid, dzīvojoša Sasseksē, kaut kā ievēroja, kad dziedniecības seansu laikā viņas rokas un pirksti sāk ļoti ātri kustēties. Pati viņa nesaprata, kas notiek un kam tas vajadzīgs. Es nodomāju, kad tādā veidā Dženni zīmē kaut kādus simbolus. Gaišreģe, kura vēroja viņas seansus, teica, kad tādā veidā Dženni veic operācija smalkajā plānā, attīrot slimā organismu no iekaisuma un infekcijas un atjauno izjaukto harmoniju. Es domāju, kad Dženni savu seansu laikā saņem pieeju pie seniem dziedniecības simboliem un automātiski izmanto tos dziedinot pacientus. Dženni Sleid meitai piemīt tādas pašas dotības.
Iestājies laiks, kad Gaismas Darbinieki sāk apzināties savu misiju un cenšas sekot viņai. Taisnība, starp viņiem ir vēl nepamodušies darbinieki. Gaismas Darbinieku misija, kuri nav pamodušies gulstas uz pārējo pleciem. Tā būs līdz tam laikam, kamēr tie neieņems savu vietu, ko iedalīja viņiem varenajā plānā Radītājs.
Dažas skaņas nes vibrācijas, veicinošas cilvēku apziņas pamošanos. Šīs skaņas iznīcina enerģētiskos blokus, atver sirdi patiesībai, harmonizē emocijas, izdziedina ķermeni un dod pieeju pie slēptās apziņas informācijas. Ne velti cilvēki dzied svētās mantras vai psalmus dažādos planētas nostūros – skan Austrālijas didžeridu (p.s.tradicionāls Austrālijas aborigēnu pūšaminstruments, atgādina flautu, tiek uzskatīts par pasaulē vecāko koka pūšaminstrumentu), Japānas gongi un Skotijas dūdas. Katra nots atbilsts burtam vai ciparam, kuras kombinācija atver kodēto slēdzeni, sargājošo visuma bāzes informāciju.
Katrā no Gaismas Darbiniekiem uzstādīts savdabīgs modinātājs, kurš teju, teju nostrādās. Tad izveidosies ļoti skaļš uzaicinājums atmodai Jaunajā Ērā.
Mūsu čakrās (pirmām kārtām tas skar augstākās čakras) arī iekodēta noteikta informācija. Skaņu vibrācijas palīdz tās atkodēt. Ja jūs piespiedīsieties ar pieri pie koka vai sena akmens un sāksiet dziedāt Om vai izrunāt izdziedot skaņu «ААА», jūsos netīšām pamodīsies jūsu patiesā dievišķā būtne. Kad jūs izdziediet mantru Оm vai skaņu «ААА» kopā ar domubiedriem, efekts būs vēl lielāks.
Seno ezotērisko dievišķo gudrību, kurai vajag atvest mūsu planētu pie Gaismas, pēkšņi neatradīsiet pēkšņi atrastajos senos dokumentos. Tā izpaudīsies kā augstākās zināšanas Gaismas cilvēkos, kad viņus pārstāj interesēt ikdienas eksistēšana un viņi apzinās savu patieso būtību. Visi kopā viņi paņems to pašu noti, kura pacels vibrācijas katram no mums līdz piektajam līmenim.
Es zinu, kad lielais lūzums cilvēciskajā apziņā un mūsu pārejai uz piekto līmeni vajag notikt līdz 2012. gadam. Šis datums maiju kalendāra nobeigums, Kristus otrā atnākšana un punkts starp Brahmas ieelpu un izelpu. Protams, mums ļoti grūti pat iedomāties sev, kā dievišķās apziņas viļņi apmazgās ar savu tīro enerģiju visu visumu un augšāmcels mūs pie Gaismas. Šī nākošā diena — pati svarīgākā no augšanas iespējām, kura kaut agrāk tika piedāvāta mūsu dvēselēm. Jo labāk mēs sagatavosimies lielajai pārejai, jo vieglāk tā notiks un jo košāka gaisma mēs kļūsim. Tāpēc tagad tūlīt mums vajag visvisādi censties pēc personīgās un planetārās attīrīšanas. Mēs jau esam nopelnījuši uzmanību un aizstāvību no tādām apgaismotām būtnēm, kā Valdnieks Kumeka. Kā tikko mūsu izstarotā gaisma pastiprināsies, mums palīgā nāks arī citi Valdnieki (p.s. pēc manām domām Sen – Žermens jau ir ieradies).
Mēs dzīvojam brīnišķīgā laikā. Katrs, kurš tagad noskaņojās augstākajām vibrācijām un velta sevi cilvēces un planētas kalpošanai Augšāmcelšanās vārdā un pārejai uz piekto līmeni, saņems tādu atalgojumu, par kuru dotajā momentā nevar pat sapņot.
Mazs brīdinājums: tagad notiek gaismas un tumsas spēku polarizācija. Nevajag nenovērtēt tumsas spēku varenumu, kurus tie obligāti parādīs, traucoties nostāvēt pie pastiprinātās gaismas plūsmas. Tumsas spēki var piesegties ar reliģiju un politiku, un daudzas dvēseles izrādīsies tās varā (p.s tātad nekādas politikas un reliģijas). Lai nostāvētu, apvienojieties ar citiem Gaismas Darbiniekiem un izstarojiet vienotu, spēcīgu gaismas plūsmu, kurš norādīs ceļu citiem.
Tāpat neaizmirstiet par to, kad Zeme — tas ir liels raibs pārsegs. Tikai Valdniekiem pilnībā zināms varenais plāns, bet mūsu uzdevums — labi izpildīt uzlikto uz mums plānu. Nesalīdziniet sevi ar citiem. Nerunājiet: «Šim cilvēkam vairāk klientu, viņš nopelna vairāk naudas, vada patversmi bezcerīgi slimajiem, izpilda daudz svarīgāku darbu, ir parlamenta loceklis un var izrādīt vairāk ietekmi uz cilvēkiem». Aizmirstiet par tādām lietām.
Kā tikai jūs nostāsieties uz Augšāmcelšanās ceļa un veltīsiet sevi Dievišķā Plāna ieviešanai uz planētas Zeme, priekš jums būs izveidoti tādi apstākļi, kuri palīdzēs jums pilnā mērā attīstīt jūsu talantus. Jūs pievilksiet pie sevis tādus cilvēkus, kuriem vajadzīga jūsu palīdzība un norādījumi vai, pretēji, var palīdzēt jums. Jūs atrodaties vajadzīgajā laikā vajadzīgajā vietā, tātad, viss būs labi.
 
Dianas Kooper "Jaunā Augšāmcelšanās Gaisma"
no krievu val. tulkoja Sandra Žukovska ©
visa grāmata lasāma - http://reiki.ucoz.lv/publ/reiki/diana_ko…
http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_page=1&f_tid=3747704