svētdiena, 2011. gada 30. oktobris

Kuthumi: 2012.gads- kvantu dzīve


Kvantu dzīvošana sākas 2012.gadā

Es, Kuthumi, tagad ienāku jūsu augstākās apziņas laukā. Tuvojoties jūsu 2012-ajam lineārajam gadam, daudzas jau agrākajos gados piedzīvotās pārmaiņas nostiprināsies jūsu prātā un tādējādi ienāks fiziskajā līmenī.
Pēdējie 3 gadi radījuši daudzas un lielas transformācijas. Pirms tam notika sagatavošanās un atmošanās jūsu Dvēseles Gaismai. 2010.gadā es runāju par finanšu tirgiem un pārmaiņām pasaules monetārajā sistēmā. Pēdējo divu gadu laikā valdībās šīs pārmaiņas radījušas ne mazumu haosa, tāpat arī jebkuram citam indivīdam, kurš izmanto naudu kā maiņas līdzekli. Daudziem šie procesi ir likuši naudu ieraudzīt citā gaismā. Haoss palīdzējis mainīt attieksmi naudas lietošanas jomā. Gudrākie iemācījušies kontrolēt savus naudas līdzekļus, nevis ļauties, lai nauda tos kontrolētu. Daudzi joprojām ir aizņemti ar šo jautājumu. Bet kopumā notiekošais process mazina dažu monetāro līdzekļu turētāju spēku un rada jaunu apziņu. 2012. gadā piedzims jaunas valūtas.
Pagājušo, 2011.gadu, es nosaucu par Vienotības gadu. Tas bija gads, kad bija jāsastopas ar daudzām jaunām realitātēm katrā dzīves līmenī. Tika atklātas ilgi slēptas lietas. Un tas turpināsies 2012.un 2013.gadā, jo vecajam ir jāatkrīt un jāaiziet.
Es mudināju tos, kuri atvērti augstākai apziņai, apvienoties un palīdzēt viens otram, palīdzēt citiem radīt sapratni par notiekošo un modināt tos. Šajā gadā parādījušās arī tādas drošsirdīgas dvēseles, kuras atdeva savas dzīves, lai līdzcilvēkus atbrīvotu no tirānijas. Tie atdeva savu dzīvi par patiesību un brīvību. Mans draugs, es dzirdu daudzus sakām, ka vēl taču daudzās zemēs joprojām valda liels satraukums un apjukums. Es jums saku, tas viss ir daļa no jūsu piedzimšanas sāpēm par jaunām būtībām un gatavošanās jaunam dzīvesveidam. Saprotiet, tie, kuri grib apspiest un kontrolēt citus, tiem neļaus tā turpināt. Jūsu spēks ir vienotībā, lai virzītu cilvēci tālāk evolūcijas procesā. 2009.gadu es nosaucu par Meistaru gadu. Tajā gadā daudzi cilvēki atmodās savai dvēselei, dalot ar citiem savas dvēseles zināšanas. Un tā nu Gaisma ir apņēmusi visu Zemi. Mans draugs tas ir atmodas process. Šī vienotība būs vajadzīga arī vēlākajos gados, kas sekos 2012.gadam.

2012

Daudzi viedie un vecajie ir runājuši par 2012.gadu kā par transformāciju noslēgumu gadu. Par apziņas paplašināšanos. Esmu caur daudziem kanāliem to jau skaidrojis. Protams, šis gads nenoslēgs transformācijas procesu, tas būs daļa no tā. Šis gads nodrošina brīnumainu pamatu izaugsmei un kvantu dzīvošanai. 2012.gads iezīmē cilvēces ilūziju beigu sākumu.
Jūs sāksiet vairāk saprast un orientēties telepātijā, un daži to sāks jau pielietot kā komunicēšanās formu. Izgaisīs daudzas trešās dimensijas enerģiju paliekas. Jūsu uzskati par materialitāti transformēsies un tiks aizstāsti ar ticību un uzticēšanos sev un jūsu kvantu spējām. Tās sajūtas jums ļoti patiks un gandarīs. Ai, es redzu daudzos pārsteigumu. Un tiem saku, neturieties tik stipri pie materiālajām vērtībām, jo visticamāk tās zaudēsiet. Tas nekādā gadījumā nav sods, nē. Tas vajadzīgs jūsu dvēseles izaugsmei un līdzsvara atjaunošanai.
2012.gadā tieši šajā jomā strādās ļoti daudzi cilvēki. Es gribētu visiem teikt- patiesi priecājaties par to, kas jums ir tagad, bet cieši to pie sevis neturat. Transformējiet savu personīgās materiālās pasaules kontroli par apbrīnas un laimes pasauli, kurā ir par ko priecāties un pieredzēt tagad- šajā momentā.

Emocionālā transformācija
2012. gadā būs jāsaskaras ar emocionālo transformāciju. Vai es jau teicu, ka tas notiks katrā līmenī? Esmu centies jūs tam sagatavot- soli pa solim. Daudziem cilvēkiem emocionālais līmenis ir saistīts ar materiālām lietām un īpašumiem. Un emocijas kāpinās, kad tiek skartas darba, naudas vai attiecību tēmas.
Es lūdzu jūs uz brīdi apstāties un vizualizēt cilvēku, kurš cenšas saglabāt darbu kompānijā, kas pieprasa aizvien vairāk un vairāk viņa mentālās un psihiskās spējas, vairāk viņa laika, pat meklējot veidu, kā pārņemt viņu, bet nesniedzot atalgojumu par virsstundām un papildus darba pienākumiem. Tad pēkšņi uzrodas kāds cits kandidāts un vēlas ieņemt šo posteni. Un sākas kauja. Pret sāncensi tiek raidītas satrakotas emocijas, sašutums, pat naids. Vai sākat saskatīt patieso scenāriju? Un cilvēks sev iestāsta- man šis darbs vajadzīgs, lai varētu nomaksāt kredītus, auto, TV utt.
Bet vai tā ir? Vai nav pienācis īstais laiks apstāties un aizdomāties- vai tas ir tas, ko es vēlos un gribu savā dzīvē? Vai tā jūs gribat dzīvot? Tieši tādi notikumi risināsies 2012.gadā. Kas tieši jums katram ir svarīgs? Vai jums patīk cilvēku izveidotais un radītais? Vai jums patīk tas, ko esat pats radījis? Jā, grūti jautājumi. Bet 2012.gadā jūs nāksies transformēt savas domas, vēlmes un dzīves.

Attiecības
Attiecības nāksies pārskatīt un izskatīt pilnīgi visos līmeņos. Sākot ar kompānijas bosu, kolēģiem, kaimiņiem, draugiem, partneriem, bērniem- katrā līmenī. Te vairs nav runa par es, bet par mēs. Vienotība. Tālākais ceļš kopā. Mainot attieksmi. Mainot savu domāšanas veidu.

Jūs varat teikt, ka 2012.gads ir noslēgums. Tas ir vecās domāšanas beigu gads. Tas izbeigs nesapratni par to, ka jūs katrs pats radāt savu nākotni. Jums jāatstāj vecās kontroles veidi- visos līmeņos- aiz sevis. Daudzi nesaprot kā to izdarīt. Vienkārši mainiet prioritātes, mainiet savu attieksmi, sāciet apbrīnot, un visur saskatīt skaistumu, patieso dabas skaistumu. Dabas skaistums vienmēr te ir bijis, tikai cilvēce bija novērsusies. Redzēja tikai naudiskās vērtības un varu. Es jautāju, vai tas ir darījis jūs laimīgus? Kas padarīs jūs laimīgus? Uzdodiet sev šo jautājumu. Jautājums ir tieši laikā.

Augstākās dimensijas

Meditējot jūs nonākat augstākās vietās, tur valda miers. Tas plūst caur jums. Tajās sasniegtajās augstākajās dimensijās laiks neeksistē. Tikai absolūts prieks un miers. Nekas vairs nav svarīgs. Jūs tuvojaties šai miera un prieka vietai, kas būs jūsu ikdiena. Jūs varat to izdzīvot, elpot to. Ļaujot aiziet vecajam, ieejat savas būtības augstāku vibrāciju līmenī. Jūs uzsākat kvantu dzīvošanu.
Nu redzat, ka 2012. gads ir noslēgumu gads, bet ne tāds kā daudzi to iedomājušies. Mainīsies Zemes tektoniskās plāksnes, mainīsies laiks (laikapstākļi). Vienalga, viss turpināsies. 2012.gads ir vecās domāšanas beigu gads, visu līmeņu kontroles un varas izbeigšanās gads. Tas uzsāks jaunā piedzimšanu. Tā piedzimšanu, kam tikāt gatavoti,- pirmajai pakāpei.
Sviniet 2012.gada atnākšanu. No tā nav jābaidās. Tas ir solis pretim dzīvei mierā un priekā. Tas ir laiks apvienoties visiem Gaismas darbiniekiem, lai palīdzētu iziet šīs pārmaiņas atvērtā draudzībā. Tas ir jauns ceļš uz priekšu.

Laimīgu 2012
Meistars Kuthumi
If you share this channeled transmission, please acknowledge the channel – Lynette from Kuthumi School of Wisdom. www.kuthumischool.comLinetes Astroloģiskās piezīmes par novembri

Neptūns 9.novembrī nostājas valdošajā pozīcijā. Šis laiks ienesīs lielāku skaidrību. Fiziskajā plānā īstenosies iepriekš plānotās lietas. Plānojiet tagad pirms 20.novembra.

Pilns Mēness iestāsies Vērša zvaigznājā 11.novembrī. lielisks laiks, lai dzīvē parādītos labas lietas un notikumi. Lielisks laiks, lai radītu savā dzīvē prieku un pateicību un vienkārši atpūstos.

Merkurs retrogrādā sākot no 24.novembra līdz 13.decembrim. Jā, atkal pienācis tas laiks. Nodrošinieties ar visa veida aizsardzību savam datoram, atkārtoti pārbaudiet bankas lietas un ierakstus savā dienasgrāmatā. Merkurs atrodas Strēlniekā un tāpēc šī ir pacilājoša piezīme, tikai esiet uzmanīgi un pievērsiet uzmanību tam, ko sakāt.

Saules aptumsums Jaunā Mēnesī būs 25.novembrī. Atrodoties arī Strēlniekā, šis aptumsums veicinās sasniegt jaunas garīgās apziņas zvaigznes. Internets būs pieprasītākā vieta, jo mēs meklējam augstākās zināšanas caur šo mēdiju. Dominēs sava iekšējā es uzturēšanas tēma. Aptumsums radīs nelielu apjukumu, tāpēc nebūs labākais laiks lēmumu pieņemšanai. Labāk pagaidīt un vispirms redzēt, tikai tad- decembrī, izdarīt skaidru vērtējumu.

Tulkoja Māra BranteGaismas pilsētu dzimšana-L.Artamonovas meditācija


Brīnišķīga Larisas Artamonovas meditācija,kas aicina veidot Gaismas pilsētas tajās vietās uz Zemes,kur mēs dzīvojam un visās apdzīvotās vietās
Города Света – ВОЗРОЖДЕНИЕ
 
http://rutube.ru/tracks/3307982.html?v=ed2b67003c4ff1a22db9f3f1dd7c2253&autoStart=true&bmstart=1000
 
ВСЕМИРНЫЙ ИНТЕРНЕТ ПРОЕКТ
МЫ ЕСМЬ ГАЛАКТИЧЕСКИЙ ЧЕЛОВЕК
ЦЕЛЬ: ОБЪЕДИНЕНИЕ ВСЕГО ЧЕЛОВЕЧЕСТВА В СОЗДАНИИ И ПРОЯВЛЕНИИ ПЛАНЕТЫ ЗЕМЛЯ КАК ОБИТЕЛИ БЕЗОПАСНОСТИ ДЛЯ ВСЕГО ЧЕЛОВЕЧЕСТВА
МЫ И ПЛАНЕТА КАК ОДНО
Нет предела в проявлении лучшего желаемого для коллективного человеческого сознания. Мы в состоянии сотворить в этот судьбоносный период, как самую глубокую тьму, так и самый высочайший свет на этой планете
НЕТ ПРИЧИНЫ ВНОВЬ ДЕЛАТЬ ЭТО ТРУДНЫМ И ПРОДОЛЖАТЬ СТРАДАТЬ НА ПЛАНЕТЕ СВОБОДНОГО ВЫБОРА.
И МЫ ВЫБИРАЕМ ВОЗНЕСЕНИЕ ВМЕСТЕ С ПЛАНЕТОЙ В ЭТОМ ВОПЛОЩЕНИИ В ЭТИ ВРЕМЕНА САМЫМ КРАСИВЫМ ЧУДЕСНЫМ И ИЗЯЩНЫМ СПОСОБОМ. ЛЕГКО И ПЛАВНО.
Достаточно в одиночестве дожидаться, когда Высшие Планы помогут нам вознестись! Нам всегда помогали из Сфер Духа поддерживать баланс света – жизни. Пришло НАШЕ ВРЕМЯ помочь Семье Света Высших Сфер, отсюда с физического плана планеты Земля, проявить лучший сценарий вознесения, объединившись как ОДНО.
подробности здесь
http://webinar.ucoz.ru/publ/5-1-0-25

Закон притяжения, советы


О законе притяжения в простейшей форме говорится, «подобное привлекает подобное». То, на чём вы фокусируетесь, в большинстве своём, вы привлекаете в свою жизнь. На первый взгляд, вам покажется это неверным заявлением, поскольку все мы думаем о здоровье, богатстве, полноценной, счастливой жизни, но не все имеем это.
К сожалению, всё не так просто, как кажется. Правда заключается в том, что большинство людей не делают акцент на тех вещах, о которых думают, они делают акцент на отсутствии этих вещей.
Итак, возвращаясь к определению закона притяжения – «подобное привлекает подобное». Если все вы думаете о том, насколько вы хотите быть здоровыми, насколько хотите быть богатыми, и насколько хотите быть счастливыми, знаете ли вы, что универсальный закон притяжения принесёт это вам? Вы наверняка догадались, мир полон желающих, получить эти вещи.
Единственный способ привлечь то, что вы хотите в свою жизнь, заключается в понимании того, что вы должны чувствовать себя в соответствии с тем, что вы желаете, позволить себе поверить, что вы заслуживаете этого и получите это, и сосредотачивать внимание на этих позитивных чувствах и вере, на постоянной основе.
Кажется, слишком просто, чтобы быть правдой, верно? Вам сложно поверить, что просто думая о том, что у вас есть новый автомобиль, вы получите его. Вы не можете понять, что просто думая о повышении на работе, вы привлечёте это. Вы отказываетесь верить, что позитивные чувства о вашей жизни, сделают вашу жизнь лучше.
Итак, давайте посмотрим, на что вы обращаете внимание. Если вы считаете, что невозможно получить машину, продвинуться по службе, или значительно улучшить вашу жизнь, что вы привлечёте благодаря закону притяжения? Именно – отсутствие этих вещей.
Для того чтобы закон притяжения помог вам осуществить ваши желания, вам необходимо визуализировать то, что вы хотите, всем сердцем почувствовать что это уже есть у вас, и верить, что вы получите это. Это действительно просто! Однако после десятилетий постоянного внушения, типа: «чтобы что-то получить, необходимо трудиться», вы не можете заставить себя верить в то, что меньший труд способен принести вам желаемое.
Чтобы вы не ввели себя в заблуждение, следует напомнить, что Закон Притяжения – это не волшебство. Вы не привлечёте материальные блага или успех, просто думая о них. Однако вселенная предоставит вам методы для получения этих вещей, а напряжённая работа может быть или не быть, частью этого уравнения.
Очень важно помнить, что вы должны осознавать всё происходящее в вашей жизни. Когда ваш разум будет посылать позитивные эмоциональные вибрации о том, что вы хотите, Вселенная даст ответ. Однако если вы не будете обращать внимание на происходящее, это будет подобно тому, что вас не будет дома, когда возможность постучится в вашу дверь.
Закон притяжения не волшебство, а научный факт. Главное – знать, как использовать эту науку, а также последовательно применять научные принципы закона притяжения.

Закон притяжения, совет первый.
Если вы ударите по камертону в комнате заполненной разными камертонами, то только камертон, длина звуковой волны которого равна длине звуковой волны камертона, по которому вы ударили, начнёт вибрировать. Вибрации, созданные вашими чувствами, работают так же. Если ваши чувства позитивны, вы привлечёте позитивные вещи. Если ваши чувства негативны, то вы привлечёте негативные вещи.

Закон притяжения, совет второй.
Использование Закона Притяжения, подобно совершению покупок по каталогу, который содержит всё в этом мире, что вы считаете возможным и хотите иметь. Традиционное мышление говорит нам, что мы можем иметь всё, что можем себе позволить, или что нам подходит, или что мы заслуживаем. Бесконечная сила Вселенной не знает границ. Независимо от того, насколько велико ваше желание, если ваши чувства находятся в соответствии с тем, что вы желаете, Вселенная доставит вам это.

Закон притяжения, совет третий.
Вам не придётся обосновывать, почему вы хотите что-то, или заслуживаете ли этого. Это ограничение было внушено нам социальным воспитанием, и оно не имеет ничего общего с тем, что Вселенная может доставить вам. Бесконечной Вселенной всё равно, считаете ли вы себя хорошим или плохим человеком. Ей всё равно, что думают о вас ваши друзья, семья и общество. Когда вы используете Закон Притяжения для привлечения того, что вы желаете, если вы чувствуете, что не заслуживаете этого, или думаете, что не достойны этого, вы не получите это.

Закон притяжения, совет четвёртый.
Большинство взрослых людей уже забыли, как мечтать о том, что они хотят, и они, как правило, не думают, что могут осуществить свои желания, даже если помнят о том, как мечтать. Когда вы действительно примете факт, что можете иметь буквально всё, что вы хотите с помощью закона притяжения, тогда вы начнёте испытывать эмоции, связанные с тем, что у вас есть эти вещи. Вот тогда вы действительно приступите к созданию высокочастотной эмоциональной вибрации, которая будет привлекать эти вещи в вашу жизнь.

Закон притяжения, совет пятый.
Смех является одним из наилучших способов создания подлинных позитивных вибраций, что позволит привлечь больше хороших вещей в вашу жизнь. Смейтесь и улыбайтесь как можно чаще, и позитивные вещи начнут появляться в вашей жизни.

Закон притяжения, совет шестой.
Для того, чтобы создать сильную вибрацию, необходимую для привлечения желаемых результатов, недостаточно просто думать о них. Вы должны выяснить эмоционально, почему вы хотите эту вещь, а также испытывать позитивные эмоции обладания этой вещью во время того, как вы думаете об объекте вашего желания. Чем больше позитивных эмоций вы создаёте во время ощущения того, что это у вас уже есть, и чем дольше вы сохраняете позитивное состояние, тем быстрее ваше желание осуществится.

Закон притяжения, совет седьмой.
Подумайте о Всеобщей силе, которая находится внутри каждого человека, как о шланге с водой. Любая негативная эмоция, которую вы испытываете, наступает на этот шланг и замедляет, или останавливает поток энергии внутри вас. Ваша способность использовать эту силу, для создания желаемых результатов, так же будет замедлена или остановлена. С другой стороны, когда вы испытываете позитивные эмоции, ощущение счастья, то в это шланге создаётся высокое давление Универсальной энергии, которую вы можете использовать для создания всего, что захотите в этом мире.

Закон притяжения, совет восьмой.
Простой и эффективный способ использования Закона Притяжения называется «намерение». Приложив сознательные усилия к «намерению» сделать что либо, вы вызываете ресурсы, необходимые для того, чтобы это произошло. Начните с малого, и узнайте, как работает это метод на практике. Скажите, что вы «намерены» сделать работу сегодня вовремя. «Намерены» улыбаться всем, кого вы увидите сегодня. Скажите, что вы «намерены» быть весьма продуктивным сегодня. Последовательные «намерения» на совершения любых, даже малых действий, создают позитивные эмоциональные вибрации уверенности в себе. Так, получая всё больше и больше того, что вы хотите, вы удивитесь, насколько сильна ваша уверенность, и как «намерение» сделать что-либо, создаёт это.

Закон притяжения, совет девятый.
Вы должны перестать фокусироваться на негативных вещах в вашей жизни, прямо сейчас! Помните, что Закон Притяжения работает в двух направлениях. Если вы сосредотачиваетесь на чём-то негативном, или на чём-то позитивном, закон притяжения создаст это для вас, желаете ли вы этого или нет. Итак, если вы сосредотачиваетесь на чём-то негативном в своей жизни, будь то в работе, в семье, в здоровье, в чём угодно, вы привлекаете больше негативных вещей.

Закон притяжения, совет 10.
Наша сегодняшняя реальность, это не более чем отражение того, на что мы тратили свою энергию до этого момента, используя наши чувства. На что-то хорошее, плохое или нейтральное – только вы один отвечаете за вашу сегодняшнюю жизнь. Хорошая новость состоит в том, что не имеет значения, что представляет собой ваша жизнь сейчас. Создайте другой поток энергии, только на этот раз, ощущая позитивные эмоции, тогда вы создадите новое завтра таким, каким хотите его видеть.

Закон притяжения, совет 11.
Сосредоточьтесь на том, что вы хотите от жизни так, как будто вы уже имеете это. Сделайте всё, что требуется для создания позитивного эмоционального состояния, как будто вы на самом деле имеете то, о чём желаете. Противопоставьте это тому, что вы не хотите. Например: если вы хотите похудеть, не говорите «Я хочу похудеть». Всё, что вы сделаете, это напомните себе, что вы весите слишком много. Вместо этого, представьте, будто уже достигли своей цели, прочувствуйте это. Это создаст позитивный поток энергии, который совсем не похож на тот, когда вы говорите «Я хочу похудеть». Независимо от того, в чём состоит ваше желание, вы должны создать позитивную эмоциональную энергию, связанную с тем, что вы уже имеете это, что в конечном итоге привлечет это для вас.

Закон притяжения, совет 12.
Никогда не беспокойтесь о том, что вы собираетесь делать, чтобы получить то, что вы хотите. Это заблуждение несёт ответственность за значительное количество неудач в привлечении желаемых результатов. Основная идея закона притяжения заключается в том, что вы создаёте поток позитивной энергии во Вселенную, ощущая успех, радость и счастье, во время визуализации того, что вы хотите от своей жизни. Вселенная доставит вам те вещи, которые вы «чувствуете», но это не сработает, если вы будете беспокоиться о том, как это будет происходить. Сомнения порождают нестабильность и потерю фокуса. Знайте, что вы получите то, что вы хотите, и доверьте подробности о том, как это будет происходить силе Вселенной.

Закон притяжения, совет 13.
Не бойтесь «мягко говорить» с собой. Говоря себе в успокаивающей манере, что всё будет хорошо, вы сразу же начнете создавать позитивную энергию. Говоря это вслух, вы увеличите эффективность этого метода, и будете поражены, несколько быстро вы начинаете чувствовать себя лучше.

Закон притяжения, совет 14.
Всегда помните, что негативная энергия создаётся вашей реакцией на что-либо. И, что вызвало ваш гнев или расстройство, Вселенной всё равно. Вы будете создавать разрушающую негативную энергию, отрицательно влияющую на вас и на вашу жизнь, независимо от того, насколько оправдан ваш гнев или расстройство.

Закон притяжения, совет 15.
Чувствуйте себя хорошо, даже когда вы не ощущаете хороших чувств. По сути дела, чем сильнее вы не хотите быть позитивным, тем сильнее вам нужно быть позитивным. Если жизнь кидает вас на землю, и всё, что вы хотите сделать, это сжаться в клубок и спрятаться, в этом момент вы больше всего нуждаетесь в позитивной энергии. Даже если вам нужно сделать мизерные шаги к возвращению в свет, сделайте это!

Закон притяжения, совет 16.
Сосредотачивайте внимание на счастливых эмоциях и позитивных вибрациях о вашем желании, так часто, как можете. Закон Притяжения работает «по накопительной системе». Чем больше вы вибрируете в истинно позитивной манере, тем быстрее вы получите то, что вы хотите. Не существует «правил» о том, как часто и как долго вам необходимо совершать шаги к реализации ваших желаний, но ясно одно, чем чаще вы это делаете, тем лучше. Конечно, очень сложно чувствовать себя позитивно слишком часто, а потому, рекомендуется тратить на это, по меньшей мере, 15 минут в день, но чем дольше, тем лучше.

Закон притяжения, совет 17.
Не спешите «действовать» каждый раз, когда что-то происходит не так, в вашей жизни. Наши привычки были сформированы так, что единственным способом «исправить» что-то, мы считаем принятие массовых действий против этого. Но это неверный путь. Принимая массовые действия, все, что мы делаем, это продолжаем убеждать себя в том, что проблема велика. Сделайте акцент на позитивном противостоянии вашей проблеме, без принятия массовых действий и создания негативной энергии.

Закон притяжения, совет 18.
Один из самых эффективных и простых способов справиться с негативной ситуацией, это улыбка. Конечно, не следует улыбаться в ситуациях, когда это не совсем уместно. Для других случаев, существует простой способ смягчения негативной ситуации, он состоит в создании списка вещей, раздумывая о которых, вы ощущаете тёплые чувства, которые заставляют вас подлинно и искренне улыбнуться. Всякий раз, когда вы расстроены или не в состоянии контролировать свои негативные чувства, мысленно пройдитесь по своему списку, и найдите одну или пару вещей, включенных в ваш список. Вы можете выбрать любую позитивную ситуацию, которая заставляет вас улыбаться, оживите её в своей памяти. Чем ярче вы сможете её представить, тем сильнее будет ваша улыбка!

Закон притяжения, совет 19.
Простой и глупый, но очень эффективный способ создания потока позитивной энергии, когда вы чувствуете себя не очень хорошо, заключается в простом сосредоточении на потоке позитивной энергии. Выберите человека, неодушевлённый предмет, дерево, что угодно. Просто смотрите на то, что вы выбрали и просто наполните его любовью. Представьте волны добра и позитивные вибрации, текущие из вас и поглощающие объект вашего внимания. Такое сосредоточение на объекте не только остановит поток негативной энергии, это будет достаточно забавно для вас. Если сосредоточение на том, как сильно вы любите уличный знак, свои потёртые джинсы или шнурки, не вызовет глупой усмешки на лице, ничего не случится.

Закон притяжения, совет 20.
Танцуй и пой! У каждого из нас есть песни, которые просто заставляют нас чувствовать себя хорошо. В самом деле, иногда, когда мы любуемся собой в ванной, и, казалось бы, заслуживаем чего-то плохого, мы редко прислушиваемся к этой песне, поскольку слишком заняты жалостью к себе. Бред! Негатив ведёт в никуда, так включите песню и пойте. Если вы не за рулём, можете и танцевать! Даже если ваш голос плох, и вы не умеете танцевать, вы будете чувствовать себя лучше, просто делая это!

Закон притяжения, совет 21.
Когда ваш «внутренний голос» говорит вам что-то, слушайте его! Чем больше мы вибрируем позитивных эмоций, тем ближе мы становимся к тому, кем мы действительно являемся. Вспышки интуиции и вдохновляющие идее являются прямым результатом обретения тесных отношений с нашей внутренней силой. Человеческие инстинкты учат нас выживать. Человеческая интуиция учит нас быть счастливыми. Если вы хотите быть счастливыми, вы должны знать о том, как реагировать на знаки и ответы, приходящие к вам.

Закон притяжения, совет 22.
Если вы и другой человек, фокусируется на одном и том же позитивном результате, это усиливает воздействие закона притяжения. Если группа людей сосредоточится на одной вещи, эффект усилится многократно. Использование этого типа усиления дома или на рабочем месте, создаст воистину ошеломляющие результаты.

Закон притяжения, совет 23.
Делайте всё возможное, чтобы понять, как это чувствовать себя владельцем того, что вы желаете привлечь с помощью Закона Притяжения. Совершите визит в дом, который похож на дом вашей мечты, протестируйте автомобиль, который вы хотите приобрести. Отдохните на острове, на котором вы хотите жить после выхода на пенсию. Помните, это мероприятие служит не для того, чтобы напомнить вам об отсутствии желаемых вещей, а для того, чтобы почувствовать, что значит иметь это. Чем интенсивней и чаще вы фокусируетесь на чувстве того, что вы уже получили то, что хотели, тем скорее объект вашего желания вступит в вашу жизнь!

Закон притяжения, совет 24.
Прежде чем вступить в потенциальную негативную ситуацию, создайте эмоциональный щит, отправив позитивные вибрации перед фактическим пребыванием в этой ситуации. Представьте наилучшие результаты, и думайте о том, как легко всё продёт благодаря вашему позитивному отношению об этом. Направьте позитивные вибрации вперед себя, и возможно, прежде чем вы окажетесь в нужном месте, они вытеснять другие негативные энергии.

Закон притяжения, совет 25.
Вкусите такую жизнь, которую хотите, прежде чем это произойдёт. Неважно, какая у вас цель, здоровье, богатство, личное счастье, или что-то ещё – притворитесь, будто вы уже имеете это. Визуализируйте, как вы тратите деньги или любуетесь своим идеальным телом. Неважно, что это будет. Главное, вы должны увидеть, будто вы уже живёте такой жизнью, которую желаете создать для себя, и почувствовать соответственно!

Закон притяжения, совет 26.
Перестаньте искать оправдания! Если вы считаете, что вы не можете получить то, что вы хотите, потому, что вам не хватает времени или образования, или какие либо обстоятельства не позволяют вам этого иметь, вы создаёте поток энергии к созданию этих ограничений.

Закон притяжения, совет 27.
Если вы чувствуете, что ваши личные или семейные отношения в беде, или что ещё хуже, абсолютно безнадёжны, вы будете правы! Следуя за таким чувством, вы получаете гарантию на создание неприятных ситуаций. Крайне важно помнить, что только вы можете контролировать свои чувства и вашу реакцию на людей в вашей жизни. Если вы испытываете чувства и реакции гнева, враждебности или безнадёжности, то эти отношения обречены на провал. Кроме того, следует помнить, что только потому, что вам удалось сохранить позитивный поток энергии, ничто не гарантирует вам, что люди, о которых вы заботитесь, сделают то же самое. Некоторые люди обречены на нищету, поскольку негативное влияние, которому они подверглись или подвергаются, не дают им вырваться из плена. Всё, что вы можете сделать, это остаться позитивным, визуализировать наилучшие результаты, и верить, что Вселенная – ваше внутреннее Я – проведёт вас по правильному пути.

Закон притяжения, совет 28.
Никогда не вините кого-либо, за что-либо. Даже если они на 100 процентов не правы, возлагая на них вину, вы создаёте больше негативной энергии. Вместо этого, цените что-то хорошее в этом человеке или в ситуации, и создавайте поток позитивной энергии

Закон притяжения, совет 29.
Прощение – это что-то, что мы делаем для себя. Продолжая расстраиваться по поводу чего- то, что произошло в прошлом, всё, что мы делаем, воссоздаём негативную энергию, связанную с памятью. Для того чтобы простить, вы должны действительно забыть. В противном случае, ваше «прощение» это просто шоу, которое не создаст позитивной энергии.

Закон притяжения, совет 30.
Если вы действительно хотите помочь кому-то, кто переживает трудное время, перестаньте фокусироваться на проблемах этих людей. Будь то проблемы со здоровьем, финансовые или личные проблемы, вы не должны останавливаться на негативных аспектах их жизни. Делая акцент на проблеме этих людей, или говоря об их проблеме, вы усиливаете негативное влияние проблем. Вместо этого, просто сосредоточьтесь на позитивной противоположности проблемы и призовите их сделать то же самое.

Закон притяжения, совет 31.
Если отношения заходят в тупик, единственное что вы можете сделать дли привлечения лучших отношений или исправления сложившихся, это освободиться от негативных чувств, которые вы испытываете к этому человеку или к этим отношениям. Фокусируйтесь на позитивной картине такого типа отношений, который вы хотите, или на позитивных аспектах ваших отношений.

Закон притяжения, совет 32.
Если ваша семейная жизнь рушится, вы должны помнить, много зависит от вас в деле создания благоприятной обстановки, способной исправить ситуацию. Если вы будете бездействовать, и испытывать негативные реакции на сложившиеся проблемы, вы не сможете справиться с проблемами, и они вряд ли исчезнут.

Закон притяжения, совет 33.
Ваш разум и ваше тело имеют связь на всех уровнях, а потому, думая о том, что вы больны, и сосредотачиваясь на этом, вы создаёте болезнь. Наоборот, сосредотачиваясь на здоровье и силе, вы заставите свой организм поддерживать здоровье и силу. Вы можете в буквальном смысле исцелить своё тело от травм и заболеваний путём создания позитивного потока энергии. Однако если вы сосредотачиваетесь на каких-либо заболеваниях – от простуды, вплоть до рака – вы гарантировано ухудшаете своё состояние!

Закон притяжения, совет 34.
Ваше естественное состояние – состояние счастья, здоровья и безграничной силы. Чем меньше вы верите в это, тем меньше счастья, здоровья и энергии у вас будет. С другой стороны, когда вы действительно верите в то, что вы как создатель и получатель действительно способны строить свою жизнь, и только вы ограничиваете себя в том, что можете иметь, в том, кем можете стать и в том, что можете испытывать.

Закон притяжения, совет 35.
Прошлое в прошлом! Вы не обязаны совершать с ним сделки, приходить с ним к согласию, или делать другой подобной бессмыслицы. Вы создатель своего будущего, и ваше будущее ещё не было написано! И ваше будущее не имеет ничего общего с тем, кем вы были когда-то и с тем, что вы думаете о прошлом. Каждый день, каждый миг – ещё одна возможность для вас сделать вашу жизнь такой, какой вы хотите её видеть. Сделайте его хорошей!

Закон притяжения, совет 36.
Вы не можете иметь что-либо, если в вас сохраняется энергия «сопротивления» к притяжению этих вещей в свою жизнь. Если вы не верите, что можете иметь это, у вас никогда не будет этого.
 
http://www.liveinternet.ru/users/light2811/post190052094/

Mūsu īpašā Kluso Vērotāju 11/11/11 Vispasaules ceremonija


11/11/11 un 11:11
Mūsu Īpašā Kluso Vērotāju 11/11/11 Vispasaules Ceremonija
No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule
 
Mēs tuvojamies svarīgam datumam – 2011. gada 11. Novembrim, jeb 11/11/11.
 
Šis ir tas datums, kuru mēs bijām pieņēmuši par 11:11 Vārtu noslēgšanas dienu. Lai nu kā – bet ar laiku kļuva arvien skaidrāks, ka 11:11 Vārti netiks slēgti – ne šinī datumā, ne arī tuvākajā nākotnē. Tas nenozīmē, ka mums būs vēl kāda cita 11:11 Vārtu Aktivācija pirms Vienpadsmito Vārtu noslēdzošās aktivācijas 2012. gadā. Bet tas nozīmē, ka tiek iedots vēl laiks, lai mēs pabeigtu pārbīdi no vecā Dualitātes Šablona – uz Vienotības Šablonu.
 
Tātad vienpadsmitajā novembrī (11.11.2011) 11:11 Vārtu Aktivācija nav paredzēta, par cik – pārāk daudz citu ”11:11” pasākumu ir paredzēts šinī dienā. Tas enerģijas visdrīzāk sadrumstalotu, nevis fokusētu. Tā vietā mēs esam ieguvuši pavisam skaidru priekšstatu par to – ko mums vajadzētu darīt šinī dienā.
 
Visā pasaulē šinī datumā 11/11/11 mums būs jāieņem Kluso Vērotāju pozīcijas – grupās, lielākās vai mazākās. Klusie Vērotāji – tās ir neiedomājami milzīgas Būtnes, kuras satur Pasauļu Pasaules balansā, un uztur Režģu vijumus Visumā. VIŅI JAU IR IEŅĒMUŠI SAVAS POZĪCIJAS tieši pirms Laika radīšanas, LAI KALPOTU PAR STABILITĀTES PUNKTIEM šim Trīsdimensiju Visumam.
 
Klusie Vērotāji nav no mums atdalāmi. Mēs esam gan Fiziskas Būtnes, gan Klusie Vērotāji. Viņi – vienkārši ir daļa no neaptverami milzīgās MŪSU PAŠU neierobežotās Būtības. Klusie Vērotāji redz un jūt visu. Kad Pasauļu Pasaulēs atgadās miera traucējumi – viņi paplašina Režģus, lai viss brīvi varētu pārcelties uz savām jaunajām pozīcijām Pilnīgi Jaunā Paradigmā. Viņi pārlūko visu – ar neitralitāti un neiedomājamu Mīlestību, un necenšas kaut ko izmainīt, taču iemiesojot TĪRAS SIRDS PATIESO MĪLESTĪBU un pastiprinot Patiesuma rezonansi – viņi izstaro varenu stabilizējošu iespaidu.
 
***
 
Te ir četras daļas, četras atslēgas Kluso Vērotāju pozīcijas praktizēšanā.
 
1. IESNIEGŠANĀS Kluso Vērotāju BEZGALĪGĀ PLAŠUMA Pozīcijā
Tas ir tas, kad mēs iegūstam Pasauļu Pasauļu redzējumu – visplašākajā perspektīvā.
 
2. VISS IR LABI
Mēs emitējam zināšanu, ka VISS IR LABI, lai arī kā tas ārēji neizpaustos.
 
3. TĪRAS SIRDS PATIESA MĪLESTĪBA
Mēs iemiesojam TĪRAS SIRDS PATIESU MĪLESTĪBU, izstarojot to uz visām Pasauļu Pasaulēm.
 
4. PATIESUMA REZONANSES PASTIPRINĀŠANA
Mēs pastiprinām Patiesuma rezonansi, un aicinām Īstenos Patiesos parādīt sevi visās Pasauļu Pasaulēs.
 
NORISE
 
11. novembrī, ja tas iespējams, centīsimies sapulcēties kādā Sakrālā Vietā. Kad mēs būsim tur nonākuši – mēs vispirms izpildīsim 11:11 Murdas, lai izlīdzinātos ar sevi.
Te ir videodemonstrējums šīm 11:11 Mudrām:
 
11:11 Mudras 9 and 10 - Explained and Demonstrated by Solara and the 11:11 Workshop Facilitators
 
Tad mēs ieņemsim Kluso Vērotāju pozīciju.
Kluso Vērotāju videodemonstrējums ir šeit:
The Silent Watchers - Demonstrated by Solara and the 11:11 Workshop Facilitators
http://www.youtube.com/watch?v=Fx64b407EZQ&feature=player_embedded
 
Visbeidzot, noslēgumā – mēs izpletīsimies plašumā.
Mēs izveidosim divus apļus. Katrs no tiem virzās pretējā virzienā. (Tas ir tas, pie kā mums būtu jānonāk plkst.11:11 pēc Grinvičas, jeb 13:11 pēc Latvijas laika.) Tad Iekšējais aplis izdara soli uz āru, lai savienotos ar otru apli, un tad mēs atkal ieņemam Kluso Vērotāju pozīciju. Pēc tam mēs no jauna izplešamies, un izveidojam atkal divus jaunus apļus, katrs no kuriem virzās pretējā virzienā. Kopumā tas tiek veikts četras reizes, katru reizi izplešoties uz āru.
 
Jūsu grupa pati var izdomāt soļus savam aplim. Tās var būt vienas un tās pašas kustības visu laiku, vai arī tie var būt atšķirīgi soļi.
 
Pēc tam, kad mēs būsim atradušies Kluso Vērotāju pozīcijā piekto reizi, mēs varam savā starpā padalīties ar savām izjūtām.
***
PILNĪGS 11/11/11 REDZĒJUMS
Mēs sēdēsim kā Klusie Vērotāji milzīgā aplī pa visu planētu. Tad mēs izpletīsimies uz āru, un izveidosim divus apļus, atstājot brīvu vietu centā. Katrs no apļiem dejos pretējā virzienā. Pulksten 11:11 pēc Grinvičas laika masīvs cilindrs iesniegsies planētā mūsu apļa centrā. Šis cilindrs ieies dziļi zemē, kamēr puse no cilindra nebūs iezemējusies, un puse palikusi virs zemes. Kad tas notiks, apļiem ir jāturpina griezties.
Tad mēs atkārtosim šo procesu vēl trīs reizes, katru reizi paplašinot mūsu apli.
Tas VISU ZINĀMO SAVIETOS PILNĪGI PA JAUNAM – Patiesuma rezonansē. Tas arī saglabās Vārtus 11:11 atvērtus, lai vairāk cilvēku varētu ieiet caur tiem Ultra Diženajā Realitātē. Nekad iepriekš nav tikusi izpildīta šāda mēroga vienota akcija. Tas atstās dziļu iespaidu uz visu šo planētu, un vēl tālāk.
 
KLUSO VĒROTĀJU GRUPU VEIDOŠANA
Ikviens var radīt Kluso Vērotāju Grupu šim nozīmīgajam notikumam. Mums arī būs vairākas publiskas Kluso Vērotāju Grupas dažādās valstīs, mūsu fasilitatoru vadībā. Ir publicēts arī Grupu saraksts Solāras mājaslapā. Lai nu kā – jums nav jābūt obligāti iesaistītam kādā no šīm Grupām, lai piedalītos. Jūs varat to darīt jebkur. Svarīgākais nosacījums ir – ka mēs darīsim to – visi – vienā laikā, 11:11 pēc Grinvičas. Tieši šinī brīdī Cilindrs iesniegsies planētā.
 
DERĪGAS NORĀDES KLUSO VĒROTĀJU GRUPĀM
11.11.2011 plkst.11:11 konvertēšana uz citām laika joslām:
11/11/11 Kluso Vērotāju Grupu reģistrēšanās:
11/11/11 Kluso Vērotāju Grupu izvietojums pasaulē:

Krajons caur Sergeju Kanaševski; Hiperboreja: Krievijas sākotnes


Esiet sveicināti, mani dārgie! Es esmu Krajons no magnētiskā dienesta.
Katra valsts, katra teritorija uz Zemes ir savā veidā unikāla, apbrīnojama. Mīlestības, uzmanības cienīga. Nav mazsvarīgu valstu un teritoriju uz planētas. Un, ja jūs dzīvojat savā mazajā valstī, kuru pat grūti atrast kartē – ziniet: tā ir ļoti svarīga. Ja jūs dzīvojat uz sava zemes pleķīša, kurš ir tāls no komunikācijām, no lielām pilsētām – ziniet, nav svarīgāka par šo jūsu mazo dzimteni. Par jums neziņo jaunumos televīzijā, radio, laikrakstos – jūs it kā neeksistējat? Ziniet: jūs esat ļoti svarīgi! Draugi, es it nemaz nepārspīlēju! Visa cilvēce, visas valstis, nācijas, tautas – vienots vesels. Aizvāc mazu daļu – saslims viss organisms. Vai tad ne tā? Tā. Protams, tā...
Šodien runāju par to teritoriju, kas aizņem gandrīz 1/6 daļu sauszemes. Par valsti ar ļoti nevienkāršu vēsturi, sarežģītu likteni. Par Krieviju. Cilvēku civilizācijas organismā tā līdzinās sirdij... Šī sirds vēl ir slima, pukst ļoti aritmiski. Tās vibrācijas pagaidām ir tālu no pilnības... Taču šeit, Krievijā, dzīvo daudz, ļoti daudz cilvēku, kuriem ir milzīgas izdziedināšanās spējas... Jūs zināt, lai izdziedinātos, ir jāzina slimības cēloņi. Bet tāpēc – ir svarīga slimības vēsture... Un vienkārši vēsture...
Daudzi mūsdienu zinātnieki uzskata, it kā Krievijas vēsture sākas bezmaz tikai no Kristietības pieņemšanas brīža, no vienotas Krievijas valsts radīšanas. Ak, mani Saulainie, vai tad var saprast tautu, teritoriju vēsturi, nezinot to īstenās vēsturiskās saknes?! Lai apgaismotu Krievijas likteni, ir jāatgriežas ne par diviem, ne par trīs tūkstošiem gadu atpakaļ. Ir jāiemet skats dziļākā senatnē. Veiksim ceļojumu par ASTOŅIEM TŪKSTOŠIEM GADU ATPAKAĻ. Tieši tad Eirāzijas kontinenta Eiropas daļas teritorijā – no tās rietumu krastiem līdz austrumu Urālu kalniem – izveidojās jauna cilvēku impērija. Šīs impērijas pamatus veidoja... atnācēji no Ziemeļāfrikas. Jūs esat izbrīnīti? Nav vērts brīnīties! Āfrikas ziemeļos eksistēja pati daudzskaitlīgākā, stiprākā, augsti attīstīta atlantu kolonija. Izdzīvojusi pēc kataklizmām, kuras notika pirms 11 tūkstoš gadiem, kolonija nostiprinājās. Šeit, Āfrikas ziemeļos, tajā laikā, par kuru runāju, izveidojās divas valstis – Levija (Lībija) un Aigaptuss (Ēģipte). Levija izvietojās Ziemeļāfrikas rietumu daļā, Aigaptuss – austrumu daļā. Tieši no Aigaptusa atnāca tie, kuri uzvarēja gadsimtiem ilgo Eiropas tirāniju. Un lika pamatus jaunai diženai valstij, kuras nosaukums ir saglabājies un nonācis līdz jūsu dienām. Tās nosaukums ir – Hiperboreja.
Patiesā zināšana par Hiperboreju pagaidām nav atklāta cilvēkiem. Jo visi notikumi notika cilvēces vēstures periodā, kad četri telpas-laika kontinuumi bija apvienoti vienā. Milzīgs cilvēces vēstures posms, sācies pirms 11 tūkstoš gadiem un turpinājies 6 tūkstošus gadu, ir balts plankums zinātniekiem, absolūtajam vairumam mūsdienu cilvēku... Vai melns maģisks caurums, uz kuru portāls vēl nav atvērts (Krajona smaids).
Gaismas Darbinieki! Pat daudziem no jums ir grūti noticēt tādas telpas-laika izmaiņas iespējai, kad dažādas pasaules saplūst vienā. Nu ko tur runāt! Absolūtas vairums mūsdienu cilvēku citu pasauļu realitātei netic. Viņiem neeksistē arī tas, kas tagad runā ar jums. Taču Krajons – tas nav izdomājums. Simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē, vairāk kā miljons Gaismas Darbinieku ir cieši pārliecināti par manu eksistenci. Viņi JŪT mani, manu enerģiju. Un, attiecīgi, viņiem jāsaprot: īsta informācija – nav izdomājums.
Telpas-laika kontinuumu nobīde patiešām notika, būtnes no citām pasaulēm patiesi dzīvoja šeit... Un jūs, cilvēki, kopā ar viņiem radījāt planetāro vēsturi... Jā, tas ir tā ... Taču mazliet vairāk kā pirms 5 tūkstošiem gadu cilvēku civilizācijas vēsture tika pārtraukta. Vienoto ķēdi pārrāva, aizvācot ne vienkārši svarīgus posmus. Aizvācot praktiski visu, kas bija iepriekš. Pārtrūka saikne ar Avotu. Jūs jau saprotat – tas nav sods. Tā nav grēkā krišana, tā nav bēgšana no mitoloģiskās paradīzes... Tāds ir scenārijs Lielā Eksperimenta finālam uz planētas Zeme, kuru mēs saplānojām kopā ar jums. Saplānojām un iemiesojām šajā, četrdimensiju realitātē. Kā dēļ tika radītas visas šīs grūtības – jūs jau zināt. Tikai tā varēja iegremdēties līdz materiālās pasaules “pašam dibenam”. Un tikai no šejienes, no šī, “paša materiālākā”, punkta mums ir tiesības startēt atpakaļ. Bet tikai jau kopā ar visām bagātībām, ar visām zināšanām un uzkrāto pieredzi. Ar “burvju artefaktiem”, kuri ir tik nepieciešami tālākai mūsu Visuma Radīšanai, jaunu pasauļu radīšanai.
Taču, draugi, atgriezīsimies pie Vēstures. Un tā, impērija, par kuru stāstu, izvietojās VISĀ EIRĀZIJAS EIROPAS DAĻĀ. No rietumu malas līdz Urālu kalniem. Pie tam lielākā iedzīvotāju daļa dzīvoja austrumu daļā – mūsdienu Krievijas teritorijā. Impērijas galvaspilsēta, lieliskā pilsēta Boreja izvietojās mūsdienu Tatarstānas teritorijā. Hiperborejiešu dzīves līmenis sākotnēji bija diezgan augsts. Atlantu pēcteči bija saglabājuši dažas augstu attīstītas tehnoloģijas, kuras bija radījuši viņu slavenie senči. Hiperborejieši nekur neatpalika no mūsdienu cilvēkiem tehnoloģiskajā aprīkojumā. Bet daudzviet – pat bija pārāki par tiem. Ēkas, būves pilsētās tika celtas no mākslīga augstizturīga materiāla. Tika ražota elektrība. Galvenokārt Hiperborejas enerģētiskā varenība balstījās uz hidroresursu izmantošanu. Taču, bez tam aktīvi tika pārstrādāta saules enerģija. Rupjo enerģiju hiperborijieši neizmantoja. Šeit es domāju dabas resursu – naftas, ogļu, gāzes – pārstrādi. “Gudras mašīnas” tika konstruētas pēc mehāniskām, kristāliskām un enerģētiskām matricām, palikušām no senajiem senčiem – atlantiem un citām rasēm. Vimani (lidaparāti) pēc savām tehniskajām iespējām pārspēja mūsdienu helihopterus un lidmašīnas. Dzinēju noslēpumi balstījās uz kristālu mijiedarbību, enerģētisku lauku darbību, dažus no kuriem jūsu zinātne līdz šim vēl nav atklājusi. Hiperborejieši neradīja televīziju. Taču radioviļņus viņi izmantoja ļoti aktīvi. Pa visu impēriju stāvēja retranslācijas torņi, paredzēti virszemes un gaisa sakariem. Ar individuālajiem radiouztvērējiem tika aprīkotas gandrīz visu impērijas iedzīvotāju mītnes.
Protams, ka rodas pamatots jautājums: “Kur viss pazuda?” “Kāpēc arheologi līdz šim nav atraduši hiperborejiešu civilizācijas atliekas?” Tie Gaismas Darbinieki, kuri uzmanīgi seko šī cikla informācijai, jau zina, kāpēc nav saglabājušies nekādi Hiperborejas artefakti. Šī civilizācija parādījās četru telpas-laika kontinuumu nobīdes, saplūšanas procesa rezultātā. Pēc sešiem tūkstošiem gadu sekojošā kontinuumu atvienošana, to pārvešana uz iepriekšējām viļņu frekvencēm veda pie pilnīgas visu mākslīgi radīto objektu – tā saucamās “protocivilizācijas” augļu – dematerializācijas. Kaut gan, draugi, atklāšu noslēpumu... Mans pēdējais apgalvojums ir ne gluži pareizs... (KRAJONA SMAIDS). Šādi tādi ĪPAŠI artefakti tomēr ir palikuši. Un par to noteikti vēl uzzināsiet...
Eirāzijas kontinenta Eiropas daļa pēc būtības bija tas, ko var nosaukt par Hiperborejas METROPOLI. Tā kā bija vēl arī citas sastāvdaļas. Zināt, bet jūsu zinātnieki taču jau pavisam tuvu ir pienākuši Eiropas-Āfrikas-Āzijas protocivilizācijas atklāšanai. Un to izdarīja pat ne arheologi, bet lingvisti, valodnieki. Svarīgi cilvēki – tulkotāji! (KRAJONA SMAIDS) Un vispār – cilvēki, kas zina vairākas valodas. Kopā ar valodu zināšanām viņi sintezē savos prātos dažādu tautu gudrību un pieredzi. Tā tiek dzēstas robežas... Un tā tiek izzinātas patiesības, nepieejamas parasto zinātnieku skatienam.
Viens jūsu krievu pētnieks gandrīz pareizi nosauca tās septiņas valstis, kuras iegāja Hiperborejas sastāvā kā tās sastāvdaļas (Krajons runā par zinātnieku-lingvistu Nikolaju Nikolajeviču Vaškeviču, grāmatas “SMADZEŅU SISTĒMAS VALODAS” autoru – S.K. piezīme).
Impērijas pati Eiropas daļa saucās BOREJA – ar tāda paša nosaukuma galvaspilsētu. Un tas ir numurs viens. Ēģiptes maģiskais skaitlis ir “DIVI”, nav nejauši no šejienes – “Divas valstības” (Hiperborejas laikos Levija un Aigaptuss apvienojās par vienu, vēlāk apvienojās Augšas un Lejas Ēģiptes valstības). Un tas ir numurs divi. Svētais skaitlis “trīs” ir tik ļoti godāts Indijā, ka šajā zemē, senajos zīmējumos, pat ziloņiem mēdz būt trīs galvas... Un tas ir numurs trīs. Ja labi pameklē, “četrinieku” var atrast tur, kur godā zaļo krāsu – krāsu gammā ceturto. Tā ir – arābu pasaule, Tuvo Austrumu Āzijas daļa (izņemot Šumeru teritoriju). Nosauksim šo zemi par Arābiju. Un tas ir numurs četri. Pēc “piecnieka” var doties uz Ķīnu un Mongoliju. Un tas ir numurs pieci. Bet “šalcošo sešinieku” atradīsim starp divām slavenām upēm – Tigru un Eifratu, Šumeros (Babilonijā). Un tas ir numurs seši.. Bija arī septītais reģions... Tā ir Zibērijas – mūsdienu Sibīrijas – teritorija (salīdzini, piemēram, nosaukumu “Sibīrija/Zibērija” ar skaitļa “SEPTIŅI” izrunu vācu valodā: SIEBEN – S.K. piezīme), kura pievienojās Hiperborejai kā pēdējā.
Katrā no nosauktajām teritorijām dzīvoja savas tautas, neviena no tām nebija līdzīga citai. Hiperborejas impērija pirmoreiz cilvēces vēstures pēdējos 100 tūkstoš gados apvienoja vienā valstī lielu skaitu dažādu tautu, kuras atšķīrās ar kultūru, nodarbošanās veidu, tikumiem un paražām, augumu un ādas krāsu, acu šķēlumu... Eiropas teritorijā, tas ir, Borejā, pirms astoņiem tūkstošiem gadu dzīvoja 850 miljoni cilvēku!!! Divās Ēģiptes Valstībās (Ēģiptē un Levijā) – 319 miljoni, Indijas un Pakistānas teritorijā – 881 miljons, Arābijas teritorijā – 82 miljoni, Ķīnas un Mongolijas teritorijā – 557 miljoni, Šumeros – 81 miljons. Zibērijā – 17 miljoni. Līdz tam brīdim nekad agrāk mūsu apskatāmajā vēstures posmā (pēdējie 100 tūkstoš gadi) planēta nebija apdzīvota tik blīvi.
Atlantu Ziemeļāfrikas pēcteči, uzvarot Eiropas tirāniju, izveidoja stipru valsti. Pēc tam atgriezās Āfrikas ziemeļos kā uzvarētāji un spēcīgi iekarotāji. Aigaptuss un Levija tika pakļautas neilga kara rezultātā, tā kā daļa iedzīvotāju brīvprātīgi pieņēma bijušo radinieku varu. Pēc kā hiperborejieši devās uz Austrumiem, pārliecinoši uzvarot nesaskaņotus un slikti apbruņotus dzeltenas ādas krāsas, zema auguma cilvēku, dzīvojušu mūsdienu Ķīnas un Mongolijas teritorijā, karaspēkus. Pats ilgstošākais un asiņainākais karš iedegās starp hiperborejiešiem un cilvēkiem, dzīvojošiem mūsdienu Indijas un Pakistānas teritorijās. Šeit bāzējās viena no pašām senākajām Lemūrijas kolonijām, kas bija atdalījusies no pamata civilizācijas septiņus tūkstošus gadu pirms notikumiem, par kuriem runāju. Te dzīvoja cilvēki, pieraduši novērtēt savu neatkarību un protoši to aizstāvēt. Šī tauta saudzīgi bija saglabājusi senos ieročus, viņu senču izgudrotus un ražotus. Trīsgadu kara rezultātā katra no karojošajām pusēm bija zaudējusi līdz trešdaļai no savām armijām. Šī kara “Atbalsis” var atrast senindiešu eposā. Uzvaru svinēja hiperborejieši, tā kā viņu pusē bija lielāka kara darbību pieredze un atbalsts no teritorijām, kuras viņi bija iekarojuši līdz tam. Drīz vien, pēc tā kara beigšanās, Babilona un Arābija pievienojās impērijai, neizrādot pretestību.
Gaismas Darbinieki! Jūsu Zemes vēsturnieki ļoti bieži attēlo vēsturi kā karu rindu. Bet vēsturiskās personības stājas priekšā, pamatā, iekarotāju vai valdnieku izskatā. Ak, mani dārgie, piedodiet, ka arī mēs ar manu pārinieku uz kādu laiku līdzinājāmies viņiem, ziņojot par kariem. Izdarījām to, lai pastāstītu, kā veidojās impērija. Protams, ka ir arī cita interesanta informācija par Hiperboreju...
Lūk, piemēram, 5899. gadā pirms m.ē. Borejā, impērijas galvaspilsētā, piedzima cilvēks, kura vārds – No Els. Viņš radīja Garīgo Mācību, kas kļuva par rokasgrāmatu daudzu cilvēku dzīvē. Mācības pamats – Mīlestība pret visu esošo. No Els runāja par Dvēseles mūžīgo dzīvi, par to, ka cilvēka ķermenī ir nemirstīgs un dižens Gars. Katrs cilvēks ir līdzīgs Pasaules Radītājam. Kas to saprot, tas ievēro Visuma morālos likumus. Iet Radīšanas ceļu. Tas dod tiesības būt laimīgam visās pasaulēs. Pat tādā cietsirdīgā, kā šī...
Hiperborejas valdnieki, uzzinot par viņa mācību, smaidīja un grozīja ar pirkstu pie deniņiem. Vienkāršie ļaudis klausījās un raudāja. No Ela mācību daudzi uztvēra ar sirdi. Īpaši iemīlēja Skolotāju Zibērijas (Sibīrijas) iemītnieki. Tuvāk sava Zemes ceļa nobeigumam No Els pārbrauca turp uz pastāvīgu dzīves vietu. Apmetās Zibērijas galvaspilsētā Ealoksā (Ealoksa bija izvietota mūsdienu Krievijas ģeogrāfiskajā centrā. Tagadējās Novosibirskas pilsētas teritorijā – S.K. piezīme). No šīs Zibērijas pilsētas centrālā laukuma Skolotājs augšupcēlās tieši daudzu tūkstošu aculiecinieku acu priekšā. Atstājot šajā pasaulē tikai apģērbu, pārnesa uz citu pasauli savu Garu, apziņu un pat fizisko ķermeni. Pēc Skolotāja No Ela Augšupcelšanās cilvēki pasludināja viņu par Dievu To Kungu. Kaut arī viņš bija brīdinājis, ka to darīt nevajag. Apģērbu, palikušu pēc No Ela, kā arī viņa scepteri un zizli, kas liecināja par garīgo kārtu, ielika speciālā šķirstā. To novietoja jaunajā uzceltajā Tā Kunga No Ela Templī. Gadsimtus vēlāk šis templis tika apgānīts, kas kalpoja par iemeslu jauna kara sākumam... Draugi! Šī vēsture tā atgādina citu, jums labi zināmu. Vai nav tiesa? Izrādās, arī agrāk ir noritējuši kari par Tā Kunga Šķirstu... Noteikts cikls atkārtojas – tiesa, veidojot jaunu kvalitāti nākošajā cilvēku civilizācijas attīstības spirāles vijumā.
Jā... Ar kariem sākās Hiperboreja. Ar karu sākās arī tās sagraušana. Un tieši no Zibērijas (Sibīrijas) atnāca postoši viļņi, ar kuriem aizrijās Hiperborejas valsts. Kaut arī Zibērijas zemē sākotnēji dzīvoja paši miermīlīgākie visa kontinenta iedzīvotāji. Zibēriešu vēsture ir unikāla un svarīga šīs tēmas izklāstā. Tāpēc apstāsimies pie tās nedaudz sīkāk...
6068. gadā pirms m. ē, apmēram tieši tad, kad atlantu pēcteči atnāca no Āfrikas uz Eiropu, Urālu kalnu otrā pusē negaidīti parādījās cilvēki ar neparastu galvas formu – līdzīgu olai. Ar laiku viņu galvu aizmugures daļa kļuva arvien lielāka, pagarinājās. Šie cilvēki ļoti stipri atšķīrās no parastajām cilvēciskajām būtnēm, dzīvojošām tajā laikā uz Zemes. Galvaskausa forma – ne galvenā atšķirība. Daba bija radījusi visus zibēriešus kā divdzimumu būtnes. Šīs rases pārstāvji varēja spēlēt gan tēva, gan mātes lomu. Iedzīvotāju skaits ātri palielinājās. Trīs simts gadus pēc savas parādīšanās šī neparastā rase izveidoja valsti. Karstais un mitrais klimats, ar kuru izcēlās toreiz mūsdienu Sibīrijas teritorija, sekmēja lauksaimniecības attīstību. Uz ūdeņiem bagātām upēm zibērieši uzbūvēja aizsprostus, ražoja elektroenerģiju. Parādījās mehānismi, tika izstrādātas jaunas tehnoloģijas, kas atļāva ātri uzcelt ēkas, būves. Kad hiperborejiešu pirmās militārās ekspedīcijas ieradās Zibērijā, viņu izbrīnam nebija gala. Izrādās, pavisam blakus ļoti ātri ir radusies cita valsts. Pēc būtības – cita civilizācija. Bet viņi par to neko nezināja! Austrumu teritoriju aiz kalnu zobiem no seniem laikiem uzskatīja par savu, tā kā senči ziņoja par to kā par saprātīgu būtņu neapdzīvotu. Izbrīnījās arī par svešzemnieku izskatu, viņu organisma uzbūves īpatnībām. Taču īpašu pārsteigumu karojošajiem hiperborejiešiem izsauca tas, ka zibēriešiem nav... armijas. Un vispār nekāda apbruņojuma. Hiperborejiešu izlūki atgriezās un ziņoja par redzēto savai vadībai. Kareivīgi noskaņotie Hiperborejas valdnieki šoreiz pieņēma viedu un miermīlīgu lēmumu. Uz Zibēriju tika nosūtīta vēstnieku delegācija. Pēc ilgstošām pārrunām, kurās neiztika bez draudiem no Hiperborejas puses, Zibērija atteicās no neatkarības un iegāja Hiperborejas sastāvā kā tās province. Zibērieši apņēmās maksāt ikgadēju nodevu, nosūtot to uz impērijas galvaspilsētu – Borejas pilsētu. Tā divas ļoti dažādas civilizācijas sāka miermīlīgi pastāvēt līdzās vienas impērijas ietvaros, abpusēji papildinot vienai otru. Hiperborejieši daudz ko pārņēma no zibēriešiem. Kaujinieciskos cilvēkus atbruņoja draudzīgais noskaņojums no svešzemnieku puses, viņu naivums, atvērtība, gatavība sadarboties. Nereti zibērieši sūtīja uz metropoli speciālas celtnieku vienības, kuras būvēja dīvainas celtnes Hiperborejas galvaspilsētā. Apbrīnojami arhitektūras brīnumi parādījās tieši Borejas iedzīvotāju acu priekšā. Tie nebeidza sajūsmināties par svešzemnieku, kļuvušu par viņu uzticamiem sabiedrotajiem, meistarību. Savukārt, hiperborejieši pasniedza kā dāvanu saviem jaunajiem draugiem lidaparātus – vimanus. Līdz tam laikam zibērieši nezināja gaisa kuģošanu. Tiesa, hiperborejieši uzdāvināja vimanus bez apbruņojuma. Tāpat kā agrāk, zibēriešu valsts turpināja dzīvot bez nevienas militarizētas apakšvienības. Zibērijas apdzīvotajos punktos nebija pat formējumu, kas uztur sabiedrisko kārtību. Absolūti miers un mīlestība valdīja sirdīs šiem neparastajiem cilvēkiem, tur dzīvojošiem...
Ar Zibērijas pievienošanu Hiperborejas teritoriālā formēšana bija praktiski pabeigta. Šī cilvēku impērija eksistēja gandrīz tūkstoti gadu. Pēc tam, kad tā izjuka – protams, ka kārtējā kara rezultātā – hiperborejiešu pēcteči ilgi glabāja atmiņu par savu pirmdzimteni. Pēc būtības, šīs valsts eksistēšana noteica planetārās vēstures procesu – līdz pat tam brīdim, kad pirms pieciem tūkstošiem gadu cilvēku civilizācijas gaita pārtrūka. Taču pirms tas notika, dažādu rasu, tautu, miljoniem un miljoniem cilvēku likteņi savijās ļoti sarežģītā, daudzdimensionālā karmiskā mezglā, kuru jums, iemiesotiem cilvēkiem, grūti iztēloties... Uzzīmēsim šī “mezgla” shēmu – tā cilvēciskajām būtnēm vienkāršāk attēlot problēmu; ieraudzīsim ne tikai karmisko mezglu, bet arī daudzdimensionālo, daudzslāņu STRUKTŪRU daudzajām cēloņu-seku saiknēm, kuras stāv priekšā atklāt, apzīmēt un pat... iezīmēt to IZDZIEDINĀŠANAS ceļus.
Slānis numur viens. Rasu karma. Atlantu Ziemeļāfrikas pēcteči atnesa sev līdzi uz Eiropas teritoriju lielu garīgi-ģenētisku hipertrofēta vīrišķā sākuma pavedienu. Atlanti, atdalījušies no Lemūrijas civilizācijas gandrīz pirms 19 tūkstoš gadiem, bija zaudējuši vīrišķā un sievišķā sākumu harmoniju. Vīrišķais sākums hipertrofējās, izpaudās agresijas, spējas uz vardarbību, loģiskā pārsvara pār garīgo un emocionālo formā.
Slānis numur divi. Starprasu karma. Hiperboreja apvienoja ne tikai dažādas tautas, bet arī atšķirīgas rases. Notika ģenētiska saplūšana fiziskā līmenī. Bet tas, savukārt, sarežģīja ģenētiskā un metafiziskā līmeņu cēloņu-seku saikņu ķēdi. Citādi sakot, hiperborejiešu pēcteči jau nesa atbildību par dažādu rasu senču kopīgām rīcībām.
Slānis numur trīs. Valstiski-teritoriālā karma. Pirmoreiz parādījās starpnacionāla un starprasu valsts, kura apvienoja cilvēkus Eiropas, Āzijas un Āfrikas teritorijās. Pie tam tā radās FIZISKAS vienu cilvēku uzvaras pār citiem rezultātā. Attiecības starp tautām tika būvētas uz vardarbības, vienam otra apspiešanas pamatiem.
Slānis numur četri. Valsts un personības attiecību karma. Hiperboreja deva jaunas iespējas cilvēka personības attīstībai. Sākuma etapā ļoti strauji attīstījās māksla, literatūra, glezniecība, mūzika. Taču pēc tam tas viss sāka pagrimt, tā kā iezīmējās tendence uz degradāciju un cilvēka radošā, individuālā sākuma apspiešanu. Hiperboreja ar laiku kļuva arvien militarizētāka valsts. Iezīmējās personības apspiešanas no valsts puses problēma. Valsts intereses bija paceltas pāri personīgajām interesēm. Tā izveidojās tas, ko var nosaukt par “personības-valsts karmu”.
Un, beidzot, slānis numur pieci. Pats sarežģītākais slānis – sabiedrisko un starppersonu attiecības milzīgam skaitam cilvēku, dzīvojošiem šajā valstī tūkstoš gadu garumā. Laika temps, salīdzinājumā ar Lemūriju un Atlantīdu, bija ievērojami paātrināts. Noteiktā laika nogrieznī notika daudz lielāks skaits dažādas pakāpes un mēroga nozīmīgu notikumu, kas veda pie “karmiskās nastas” globālas uzkrāšanās gan katram cilvēkam, gan arī veselām tautām.
Gaismas Darbinieki! Tagad mums stāv priekšā atbildēt uz pietiekoši sarežģītu jautājumu. Vai eksistē tāda parādība, kuru var apzīmēt kā “teritoriālo karmu”? Citiem vārdiem, vai mūsdienu Krievijas teritorija nes Hiperborejas teritorijas karmas nastu? Ja atbildēšu: “JĀ”, jūs izbrīnīsieties? Vai uztversiet ar cieņu? Protams, zemes, valsts karma – tā nav tikai teritorijas un tajā dzīvojošo cilvēku karma. Tas ir sarežģītākas pakāpes jautājums. Taču tagad mūsu tēmas priekšmets ir vairāk konkretizēts. Tāpēc teikšu viennozīmīgi: KRIEVIJA IR HIPERBOREJAS GALVENĀ KARMISKĀ MANTINIECE. No tā sapratnes izriet nevienkāršā likteņa galvenie cēloņi.
Daudz kur Krievija atkārto šajā “spirālveida attīstības” etapā savas vēsturiskās priekšgājējas – Borejas (Hiperborejas metropoles) ceļu. Pārvarot sadrumstalotību, apvienojas vienā veselā. Līdzīgi augošam organismam iesūc savā ķermenī visu apkārtējo. Starprasu un starpnacionālā karma velk to pie tautu apvienošanas, pagātnē uzkrājušos problēmu un neatrisinātu uzdevumu (galvenokārt – laika nogriežņa pirms 8 tūkst. gadu – pirms 5 tūkst. gadu periodā) kopīgas atstrādāšanas. Taču vēl nav prasmes, enerģijas, potenciāla, lai darītu to harmoniski. Un atkal atkārtojas kara, vardarbīgas pievienošanas ceļš. Taču šur un tur izpaužas cilmvietas pozitīvai ietekmei uz tautām, kuras atpaliek sabiedriskajā attīstībā. Nacionālā apspiešana sajaucas ar ievērojama atbalsta sniegšanu citām tautām, palīdzību sociāli-ekonomiskā attīstībā. Veidojas jauna karma, kuru vēl tikai stāv priekšā atstrādāt. Krievijas garīgi-ģenētiskajā mantojumā ļoti spilgti izpaužas Lemūriešu mātišķais sākums (“Krievija-māmuļa”), kurš pēkšņi krasi nonāk disonansē ar neveselīga vīrišķā sākuma, kurš radies vēlajā Atlantīdā, periodisku aktivizāciju. No šejienes – vardarbība, no šejienes – tirānija.
Krievijā pamodusies Hiperborejas dvēseles mātišķā daļa, ģenētiski saistīta ar Lemūriju, ir gatava ieslēgt savos apskāvienos visu pasauli, īpaši – tās valstis, teritorijas, kuras bija tās sastāvdaļas pirms astoņiem tūkstošiem gadu. Tā tiecas uz āru – līdzīgi mātei, kas ciešas ar mīlestību pieņem savus bērnus. Taču bērni jau ir izauguši un pat neatceras par savām radniecīgajām attiecībām. Vēl vairāk, mātes vietā pēkšņi parādās... nē, pat ne tēvs. Uz skatuves iznāk patēvs! Nevesels, svešs vīrietis, ar uzkrājušos agresiju, kurš ne tik vien, ka nemīl apkārtējo pasauli, bet pat ienīst bērnus, kuri dzīvo paša mājā.
Turpinās arī karmas “Personība-valsts” atstrādāšana. Krievija te pēkšņi lec viļņa mugurā, kur, kā liekas, sāk realizēties personība tās labākajās izpausmēs. Te pēkšņi ienirst līdz dibenam, kur personība tiek nospiesta ar valstisku nastu – līdzīgi tam, kā ūdenslīdējs izjūt daudzmetrīga ūdens slāņa spiedienu. Krievijas pilsoņiem ir spilgti izteiktas divas galējas, viena otru izslēdzošas īpašības... Neparasts jūtu spektrs... No fanātiska patriotisma līdz pilnīgai valsts nepieņemšanai, kad tā gribas to atstāt un atrast citu dzimteni...
Un to visu sarežģī starppersonu un citi karmas veidi, kuri, protams, izpaužas ne tikai šajā teritorijā, ne tikai Krievijā...
Bet ziniet, Hiperborejas vēsture taču nebeidzās kopā ar impērijas sabrukumu! Šeit, Krievijas teritorijā, vēlāk notika notikumi, kuri ļāva ielikt pamatus nākošajam cilvēku civilizācijas attīstības etapam. Vispār, tur, kur beidzas impērija, tur sākas pats interesantākais un derīgākais. Pēc sagrūšanas vienmēr sākas radīšana. Turpmākie divi tūkstoši gadu pēc Hiperborejas impērijas sabrukuma nepagāja šai teritorijai velti. Šurp atnāca tie, kuri prot pagriezt planētas pret Gaismu... Šeit, Dienvidurālu teritorijā, tika uzcelta pilsēta, kura izstaroja Gaismu un Zināšanas. Tā kļuva uz pietiekami ilgu laika par Gaismas Ģimenes atbalstu uz Zemes... Ariji... Noslēpumainie ariji, kuri paliek īsta mīkla jūsu zinātniekiem, aizstāvēja šeit Planētas intereses, vēršot Lielā Eksperimenta plānu vienīgajā pareizajā gultnē... No šejienes Gaisma devās uz Dienvidiem un Austrumiem, no šejienes sāka plūst Enerģija, kas deva milzīgu lādiņu mūsdienu civilizācijai...
Pašreizējā laika spirāles vijumā arī ir jāseko Lielajai Radīšanai. Tam, ko var nosaukt par “pēchiperborejiskās Uzkāpšanas” analogu... Tur, kur beidzas impērija, sākās pats interesantākais un pats svarīgākais. Sākās šeit un tagad...
Zināt... Došu vienu uzvedinājumu... Pasviedīšu nelielu āķīgu uzdevumu... (Krajona smaids)... Pateiksim: ЭТА РУСЬ [1]... Nē, ne tā... Pateiksim kā vecos laikos: СИЯ РУСЬ [2]... Un savienosim valodas abas daļas vienotā vārdā... СИЯРУСЬ[3]. Ak, šie lingvisti! Viņiem ir zināms, ka attīstības procesā valoda ne vienkārši izšķīrās. Dažreiz tā “apvērsās”. Un vēl burti vārdos un zilbēs mainījās, pārcēlās ne reizi vien. Gaismas Darbinieki! Pamēģiniet paeksperimentēt ar vārdu “СИЯРУСь”. Tad varbūt jūs sajutīsiet, uzzināsiet kaut ko dārgu, tuvu daudziem no jums...
Draugi! Katra valsts, katra teritorija uz Zemes ir savā veidā unikāla, apbrīnojama, brīnišķīga. Mīlestības, uzmanības cienīga. Nav nenozīmīgu valstu un teritoriju uz planētas. Un, ja jūs dzīvojat pavisam mazā valstī – tas nenozīmē, ka pagātnē jūs neiemiesojāties kādas lielas valsts teritorijā... Un, ja jūs dzīvojat uz sava zemes pleķīša, kurš ir tāls no komunikācijām, no lielām pilsētām, tas nenozīmē, ka pagātnē jums nav liela, milzīga dzimtene. Ja par jums neziņo jaunumos, televīzijā, laikrakstos – tas pavisam nenozīmē, ka jūs neesat notikumu centrā. Visi jūs, mani Saulainie, esat centrā pašiem svarīgākajiem notikumiem, kuri nosaka mūsu Galaktikas un visa Visuma tālāko ceļu! Un tieši tāpēc JŪS TĀ MĪL! Un tas patiesi ir tā.
Ar Mīlestību un Gaismu, jūsu Krajons
 
Vēstījums nodots caur Sergeju Kanaševski, Krievija, Sibīrijas federālais apgabals, Novokuzņecka.
20.09.10 g.
 
[1] ЭТА РУСЬ – ŠĪ KRIEVZEME (krieviski) (tulkotāja piezīme)
[2] СИЯ РУСЬ – ŠĪ KRIEVZEME (krieviski) (tulkotāja piezīme)
[3] СИЯРУСЬ – SIJARUS (krieviski) (tulkotāja piezīme)
 
tulk. Jānis Oppe
SIJARUS

Kas ar manu tēvzemi? (video) Kas valda valodu, tas valda prātu

Lai visiem daudz Mīlestības jaunajā Radīšanas ērā!

IlzeKas valda valodu, tas valda prātu.  
Kas ar manu tēvzemi? Jeb latviešu valoda vēstures griežos.
Ieskats latviešu valodas pareizrunas un pareizrakstības vēsturē.

http://www.apollo.lv/portal/articles/254189/0

 13min

Ilarions caur M.Svetlišofu 30.oktobris-6.novembris/2011


Viedas Meistars Ilarions
30.oktobris- 6.novembris/2011

 Mīļie!
 
Šajos laikos jūsu iekšienē notiek daudzi un dažādi pārbaudījumi un izmaiņas. Jūsu šūnas tiek mainītas, lai veicinātu un atvieglotu ķermeņa transformācijas un tas kļūtu par mazāk blīvu fizisku ķermeni. Tas būs garš process, kas iesniegsies ne tikai 2012. gadā, bet arī tālākā laikā. Viss atkarīgs no katra indivīda progresēšanas un gatavības turpināt garīgo ceļojumu, gūstot Zemes piedāvāto pieredzi. Daži no jums transformēsies ātri un būs Piemēri un Paraugi tiem, kuri nonāks šajā procesā vēlākos laikos.
 
Pilnīgi visi esat uzņēmušies paveikt visos līmeņos savas fiziskās būtības transformēšanas uzdevumu, pat tie, kuri nezina, kādas sekas tas nesīs. Jūs esat izvēlējušies Pacelšanos savā fiziskajā ķermenī un tieši tādēļ jūsu ķermenī turpinās pārmaiņas. Šajos laikos cauri jums turpina plūst jauno enerģiju lejupielādes, radot lielākas frekvences jūsu iekšienē, un tā tiek aktivizētas un pārmainās jūsu snaudošās RNS/DNS ķēdes.
 
Ziniet, ka jūsu Gaismas Ģimene visu laiku jūs atbalsta. Mēs vērojam katru un veicam visus vajadzīgos uzlabojumus un korekcijas, lai būtu iespējama jūsu transformācija- vieglāka, ērtāka, ātrāka un aizsargāta. Lielākā cilvēku daļa veic izmaiņas savā ikdienas diētā, tie ir brīvprātīgi atteikušies no daudziem ēdieniem un substancēm, kas nesekmē veselumu, vitalitāti un jūsu ķermeņa elementāļa veselību. Ziniet, ka esat to nolēmuši augstākajās dimensijās un tagad jums to saku- šīs izvēles visvērtīgākās pārmaiņas notiek pilnīgā drošībā.
 
Mēs strādājam kopā- sadarbībā un līdzdarbībā, jo atrodamies te tāpēc, lai šajos laikos jums kalpotu. Mēs esam kopā ar jums pēc jūsu pašu izvēles un paliksim ar jums un Zemes evolūciju, lai palīdzētu Zemei un ikvienam un visam uz tās un Tās iekšienē iziet caur monumentālajam Pacelšanās transformācijas procesam uz augstākām Esības dimensijām. Mūsu lielākais un patiesākais prieks- apbrīnā vērot un būt kopā ar jums, un godbijībā vērot cilvēces veiktos neticamos progresīvos centienus, īpaši jau pēdējo sešu mēnešu laikā.
 
Daudzas, reiz eksistējušās lietas uz Zemes, jau ir strauji mainījušās un planētas krietnie ļaudis maina domāšanu un nostiprina labākas dzīves, darbības, rīcības un Būtības veidu. Daudzos cilvēkos mīt vārdos neizteikta apjausma par to, ka viss jāpaveic ar mierpilniem līdzekļiem un neatlaidīgi jāseko reiz izdarītajai izvēlei, un jāturpina radīt pozitīvas pārmaiņas visu labumam uz savas Planētas. Šī tendence turpināsies arī 2012. gadā un radīs daudzas ievērojamas un izšķirošas pārmaiņas jūsu pasaules iedzīvotāju dzīves kvalitātē.
 
Kā redzams no mūsu perspektīvas, patlaban notiek ļoti izteikta virzība pretim Gaismai un jūs tiksiet nodrošināti ar visu vajadzīgo- tas nozīmē, ka jūs vienmēr vada Augstākais Es, lai dotos tajā virzienā, kas atbilst jūsu augstākajam un lielākajam labumam. Jūsu Augstākie Es šobrīd ir ļoti aktīvi, gatavojoties lielajai asimilācijai (saplūšanai) ar jums, jo notiks pāreja no vienas dimensijas uz citu. Ticiet, jūs atrodaties pareizajā vietā un esat uz pareizā ceļa, viss ir kartībā, un viss norit perfekti, jo tā tas ir!
 
Līdz nākamajai nedēļai...
 
ES ESMU Ilarions
©2011 Marlene Swetlishoff Marlēne Svetlišofa
Permission is given to share this message as long as the message is posted in its entirety and nothing has been changed, or altered in any way and Scribe's credit, copyright and website is included.   www.therainbowscribe.com
Thank you for including the above website link when posting this message. 

Tulkoja Māra Brante

Par vēdām, zināšanu glabātājiem, seno Zemes vēsturi


Pirmie uz mūsu Zemes (Midgardas) izcēlās rases cilvēki. (Vārds Rase senvalodā nozīmēja tīrs, balts - sākotnējs, tāpēc šo vārdu nevar lietot attiecībā uz citas ādas krāsas cilvēkiem).
Balto cilvēku rase ir nākusi no mūsu galaktikas centrālās daļas, kur atrodas Zelta Saule(Дажьбог-Солнце) ap kuru riņķo vairākas planētas. Mūsu senču planētu sauc par Ingard – zemi, tās apriņķošanas laiks ap sauli ir 576 diennaktis. Tai ir 2 pavadoņi, no kuriem vienam (Lielais mēnesis) ir 36 dienu apriņķošanas periods, bet otram (Mazais mēnesis) 9 dienas. Šī planēta ir daudzu slāvu-āriešu izcelsmes vieta. (Senos laikos nedēļa ilga 9 dienas).
Senās vecticībnieku hronikas vēsta, ka pirmie ieceļotāji uz mūsu planētas Midgardas-zemes ieradās aptuveni 460’523 (460 tūkstoši) gadus atpakaļ. Tās bija 2 āriešu un 2 slāvu dzimtas, kuras glābās no iekarotājiem toreizējās lielās galaktiskās kaujas laikā. Lielais mātes kuģis (vaitmāra), kas nesa sevī 144 mazākus planetāros kuģus (vaitmānas), bija cietis Tumsas spēku uzbrukuma laikā un bija nepieciešamība nosēsties uz kādas piemērotas planētas un to salabot. (Vārds tumsa - Тьма - senslāvu valodā nozīmē 10'000).
Viena no visvairāk piemērotajām planētām bija Midgard-zeme. Āriešu ciltis saucās d’Ārieši (да"Арийцы) un ha’Ārieši (х"Арийцы), bet slāvu: Rassēņi (Рассены) un Svētkrievi (Святорусы). Tie bija baltās rases pārstāvji. Uz Zemes toreiz bija viens liels kontinents, kuru nosauca par Dāriju (Даария – богами, в дар данная). Dārija bija apaļas formas kontinents ar 4-ām lielām upēm, kas tecēja iekšējā jūrā, kur tās centrā atradās liela sala ar Miera (гора Мира - Меру) kalnu centrā. Kalnā uzcēla pilsētu Dārijas Asgardu un kulta celtni (Великое Капище) pilsētas vidū.
Šeit redzamo Dārijas karti 1595. gadā no piramīdas sienas Gīzā nokopēja 16 gs. ģeogrāfs (Герард Кремер) - Merkators.
(Piedošanu, Dārijas karti iekonvertēt neizdevās, bet internetā iekopējot meklētājā viegli atradīsiet.)
Iesākumā mūsu galaktikā nekādu karu un nesaskaņu nebija, līdz mūsu galaktikas (Svati) perifērijā mītošajam Tumsas valdniekam – Melndievam radās doma apiet Zelta Augšupejas Attīstības likumu, pēc kura visas dvēseles gāja pakāpenisku Garīgo attīstību, caur iemiesošanos un pieredzes iegūšanu, sākot ar vienkāršākajiem ķermeņiem, pasaulēm un pakāpeniski iegūstot pieredzi un zināšanas iet dvēseles attīstības ceļu, bagātinot ar savu pieredzi Augstāko – Dievu un likumu pasauli (Правь). Melndievs sasauca no visas galaktikas perifērijas tumšos garus un garīgi vāji attīstītas personības un devās uzbrukumā Gaismas templim, kurā glabājās Zināšanu Lielie Zīmogi un tam izdevās uzlauzt pirmo zīmogu un daļu zināšanu nozagt.
Baltdievs, kurš bija zināšanu glabātājs, drosmīgi aizstāvēja Zināšanu templi un sasauca Gaismas spēkus, lai to aizstāvētu. Kaut arī pirmajā brīdī Tumsas spēki guva nelielu virsroku, drīz viņi tika padzīti no Gaismas tempļa un aizraidīti aiz galaktikas vidusdaļas atpakaļ uz perifēriju. Tumsas spēki ieguvuši zināšanas, mēģināja apiet Zelta Garīgās augšupejas likumus, lai tiktu garīgi attīstītajās pasaulēs, bet tie nespēja atšķirt labu no ļauna un tāpēc galaktikas centrā mītošie Gaismas spēki nodalīja viņus no šī ceļa. Tumsas spēki uzsāka zināšanas izmantot pret gaismas spēkiem un galaktikā uzsākās kari.
Lai Tumsas spēkiem nebūtu iespējas negaidīti uzbrukt, tika izveidota enerģētiskā robeža, kura gāja tieši cauri mūsu Saules sistēmai (tā atrodas uz perifērijas robežas) un to nosauca par Сварожий рубеж.
Lielie kosmiskie kari notika katru reizi, kad mūsu galaktikas atzars, kurā atrodas mūsu Saules sistēma un planēta ievirzījās zonā, ko sauc par Tumsu (Тьма) tas ir no krievu valodas tulkots vārds, kura senā nozīme ir 10’000, nevis tumsa, kā mēs to zinām. Tumsa ir tā mūsu galaktikas daļa, kurā ir atsevišķi stāvošas 10’000 planētas, pie kurām nav sauļu, vai tās ir mums neredzamajos starojuma spektros (infra-sarkanais un ultra-violētais). Mūsu senči tās sauca par Pekles pasauli, jeb Pekles planētām (Mūsu pasakās un mītos ir saglabājies šis nosaukums.) Attīstības pasaules (planētas) galaktikā, atrodas kustībā, bet tās, kurās attīstība nenotiek, vai notiek ļoti lēni, atrodas nekustīgā stāvoklī. Visums izplešas pamatojoties uz radošo spēku izpausmi (Vēdisma pasaules izpratne), nevis sprādziena rezultātā, kā domā daži mūsu zemes zinātnieki, jo ko gan var radīt sprādziens un kurš, vai kas ir tas, kas „piešķiļ” uguni pirmajam impulsam?
Parazīti.
Pekles pasaulēs mīt būtnes (Pelēkie), kas ir garīgi neattīstītas un tām nav emociju, kā tas ir cilvēkiem, nemaz nerunājot par sirdsapziņu. Enerģētiski šīs būtnes ir daudz vājākas par cilvēkiem, bet to spēks ir vienotībā par savu izdzīvošanu, jo viņi dažādu apstākļu spiesti, savulaik ir sevi ģenētiski modificējuši, lai fiziski izdzīvotu un ir ļoti daudz zaudējuši no savām sākotnējām spējām un enerģētikas. Lai uzturētu savu enerģētiku, viņiem ir nepieciešams nemitīgi papildināt savus enerģijas krājumus. Viņiem ir ļoti attīstītas tehnoloģijas un tehnika. Tie spēj savākt ikvienas dzīvas būtnes emocionālo enerģiju un transformēt sev vēlamā un lietojamā enerģijas substancē (Gavvah), no kuras viņi pārtiek un papildina savus enerģijas krājumus sev un savai tehnikai.
Citas rases, kurām ir emocionālā daba, viņiem ir nepieciešamas, lai parazitētu un iegūtu enerģiju. Šīs būtnes ir ieinteresētas, mūsu eksistencē, bet tās pārtiek pārsvarā no negatīvām emocijām, jo tās ir vis tuvāk viņu iekšējai dabai – viņu vibrācijām. Viņiem ir pelēka ādas krāsa un lielas melnas acis, tie ir hermafrodīti un var būt gan vīriešu, gan sieviešu dzimtes – atkarībā no mēness fāzes.
Ne tikai Vēdās („Сантии веды Перуна”), bet arī citos avotos par tiem ir ziņas. Tās var atrast arī Tota, jeb Hermeja Trismegista darbā – Изумрудние скрижали, kā arī Tolteku autora Dona Migela Rīza grāmatā „Zināšanu balss” (2005).
Cīņa par zināšanām.
Parazītiem sākotnēji nebija zināšanu par cilvēku smalkās pasaules tehnoloģijām un iespējām, tāpēc tos sakaut, kad tie uzbruka, nebija lielu grūtību, jo tie bija fiziski vājāki un garīgi atpalikušāki. Taču laikam ejot, parazīti pieaicināja savus saimniekus no reptiļu, jeb Drakonu rases (Innunaki), kas bija šo karu ideologi un vadītāji, palīdzēt apgūt vai nozagt cilvēkiem pieejamās tehnoloģijas. Tas viņiem daļēji izdevās Atlantīdā (skat. Avotus: „Изумрудные скрижали”, „Сантии веды Перуна”). Šo jauniegūto zināšanu rezultātā parazīti apguva tehnoloģiju, ar kuras palīdzību viņi spēj izmantojot savas telepātiskās spējas, gandrīz katrā cilvēkā „iepotēt iekšējo balsi”, kura it kā uztur dialogu ar ķermeņa saimnieku. Tas izpaužas kā cilvēka iekšējais dialogs pašam ar sevi – kā uzmācīgas domas, kuras grib par katru cenu cilvēku aizvest tur, kur tas dabūs kādas nepatikšanas un uzģenerēt parazītiem tik ļoti nepieciešamo barību - negatīvās emocijas.
Protams, šai tehnoloģija nav tiešas letālas sekas, bet tā liek cilvēkam nevajadzīgi satraukties, ražot bailes un nedrošību, bet šo substanci parazīti ļoti labi māk pārvērst enerģijā. Tādā veidā, mēs to paši nezinot, kļūstam par viņu enerģētisko barību. Padomājiet cik lielu mūsu mūža daļu mēs producējam šo „barību”!
Kā to novērst? – ne par ko nesatraukties un atcerēties, ko mēs barojam ar savām bailēm, nemieru, pārdzīvojumiem. Ir radītas daudzas meditācijas un praktikas, kuras atkārtojot vienu un to pašu vārdu mantru, nomāc iekšējo domu plūsmu, iekšējo runātāju (skat. Dona Migela Rīza grāmatu „Zināšanu balss”).
Katrus 40’176 gadus mūsu svastiskās galaktikas Svati atzars, kurā atrodas mūsu planēta un Saules sistēma, kādus 1008 gadus atrodamies tumsas planētu ietekmes sfērā. 2012. gada 22. decembrī mēs no šīs ietekmes zonas būsim izgājuši. Tad būs gaismas gals tumšām personībām, kuras dzīvo pēc sava ego vajadzībām un tumsas gals gaišām personībām, kuras dzīvo pēc sirdsapziņas un senču tikumiem. Līdz šim datumam notiks polarizēšanās un visu enerģiju pieaugums. Tiem, kas būs centrēti egoistiski, pieaugs dažādu negāciju enerģijas (nauda, slava, ietekme, slinkums), tiem, kas dzīvo pēc sirdsapziņas un tieksies uz garīgo sasniegumu pieaugumu – tiem vairosies garīgā enerģija un apskaidrība, kas palīdzēs ātrāk garīgi progresēt - attīstot tādas spējas kā levitēšana, gaišredzība, telepātija, utt.
Zināšanu glabātāji.
Mūsu ēras 988. gadā pēc slāvu un āriešu kalendāra sākās Lapsas laikmets, kas uz 7 dzīves apļiem (1008 gadiem) ieskāva Zemi totālu melu, viltības un alkatības ērā. 40’000 gadus atpakaļ, kad pēdējo reizi mūsu planētu apciemoja Pērkons un atstāja saviem pēctečiem vēdas, lai mēs varētu pārciest šo grūto laiku. Ap 1000 gadus atpakaļ radās visas lielākās pasaules reliģijas, kuras Vēdisma garīgā līdzsvara vietā radīja vardarbības un nežēlības periodu. 1996. gadā šis periods beidzās teorētiski, bet tā sekas mēs vēl jutīsim līdz 2012. gada beigām, kad mūsu Zemi atkal sāks apmeklēt mūsu senie Dievi un citas Gaišās būtnes. Zināšanas šajā periodā bija uzticēts glabāt vaidelošiem. Sākumā, katrā ģimenē bija šāds glabātājs, taču Tumsas laikos lielāko daļu no tiem iznīcināja Inkvizīcija un visādi šaubīgi „misionāri”, kas Kristietības aizsegā vienkārši izkāva zināšanu glabātājus un lietotājus, lai netraucē viņiem taisīt savu „biznesu”. Arī Latviešiem tādi bija, taču pasaules kari un represijas izdzēsa daudzu glabātāju dzīvības un līdz ar to arī zināšanas, kuri tās glabāja.
Par vienu no pēdējiem glabātājiem mums stāsta Oļģerts Zeļickis savas grāmatas „Ļaujiet jel atvases dzīt” ievadā. Nevaru noteikti apgalvot, ka Latvijā vai Baltijā neviens zināšanu glabātājs nav palicis, bet meklējot internetā informāciju, man nevienu Baltu avotu nav izdevies atrast, kaut Dievturu draudžu mums netrūkst un iespējams, ka katrā šādā draudzē tiek izplatīta kāda dziļāka informācija, bet tā netiek plaši piedāvāta, kā tas ir Krievijā. Par mūsu Vēdisma tradīcijām līdz mūsu dienām ir atnākušas tikai zināšanu drumslas, no kurām ir palikušas tikai Tautas dziesmas, kuras atšifrēt, pagaidām, spēj tikai retais. Ir ziņas, ka arī mums – viduslaikos esot bijusi sava vēdu grāmata uz zelta lapām ar izspiešanas veidā uzrakstītiem rūnu rakstiem, bet to krustneši ir aizveduši uz Vatikāna bibliotēku Romā, no kurienes to neviens vairs nevar dabūt atpakaļ.
Tautas dziesmās ir iešifrēta mūsu zināšanu sistēma, pašas tautasdziesamas zina visi, kas vien vēlas tās lietot, taču slēptās zināšanas (atslēgas), kas ir iekodētas Tautas dziesmās, zināja tikai Glabātāji. Informācija sākotnēji bija iekodēta 4 informācijas līmeņos. Pirmo līmeni – zināja visi. Otro, trešo un ceturto zināšanu līmeni no pirmā spēja atkodēt Zināšanu Glabātāji (Vaideloši) un Zintnieki (Krīvi). Pamazām atšifrējot informāciju no visiem 3 slēptajiem līmeņiem un savienojot tos ar pirmā līmeņa informāciju radās pilns vēdu teksts, kuru svešiniekiem neatklāja. Šī informācija bija tikai dzimtas lietošanā. Šifrēšana pasargāja informāciju no nonākšanas nepareizās rokās. Glabāt to bija viegli, jo tās pamattekstu zināja visi. Dažkārt notika tā, ka Glabātāji bija saglabājuši vēdu tekstus, bet izlasīt tos varēja tikai Zintnieki, ja informācija bija īpaši slepena un stratēģiski svarīga, piemēram, par ieročiem vai kosmosa kuģiem.
Vēdisma kultūras avoti Latvju dainās:
Māci mani, māmuliņ, Visādā darbiņā: Govis slaukt, linus plūkt, Linu kreklus balināt.
Māte, mana laba māte, Gudru deva padomiņu: Ļaužu mēles neklausīt, Tukšus vārdus nerunāt.
Paldies devu māmiņai, Kas man` mazu izglabāja No guntiņas, no ūdeņa, No dūmainas istabiņas.
Māte mani tā mācīja, Lai mēs rātni dzīvojam: Ne nīsties, ne bārties, Ne turēt ienaidiņu.
Kura meita māti klausa, Tai māmiņa pūru dara; Kura māti neklausīja, Tai iesēja pauniņā.
Kura meita tēvu klausa, Pilnas krūtis sudrabiņa; Kura tēvu neklausīja, Pilnas acis asariņu.
Vēdu mantojuma atgūšana
Neskatoties uz to, ka Baltijā Vēdisma glabātāji un to glabātās zināšanas ir krietni vien iznīcinātas (izņēmums – Tautas dziesmas), dažas interesentu grupas, tomēr pie šo zināšanu atjaunošanas strādā. Senos zināšanu avotus ir saglabājuši citu Slāvu un Āriešu tautu vēdu glabātāji. Tādi ir Krievijā, Skandināvijā, Slovēnijā un citur. Sevastopolē mītošais teātra režisors Sergejs Strižaks ir radījis veselu dokumentālo filmu sēriju „Igri Bogov”, kurā no 5-ās sērijas stāsta par pareizu izglītības un zināšanu sistēmu un Slāvu un āriešu vēdām, kurās ir saglabātas senās zināšanas par mūsu senču dzīves gudrībām, kā arī internetā atrodamie avoti.
Dažādu ādas krāsu cilvēki un asins struktūra.
Vēdiskās zināšanas nosaka, ka cilvēkiem ar dažādu ādas krāsu piemīt atšķirīga asins energonu struktūra, asins grupas, un psihomatrica. Energonu struktūra ir asins energo - ģenētiskā struktūra.
Viņa ir atkarīga no Kosmosa enerģētikas ietekmes stāvokļa (dzimtās planētas atrašanās vietas kosmosa enerģētikas struktūrā) un gēnu kodola veseluma.
Melnādainajiem cilvēkiem ar 6 kanālu asins energonu struktūra, kas dalās 3 vīrišķajās un 3 sievišķajās ģenētiskajās vienībās. Tāpēc viņi var apstrādāt 6 informācijas plūsmas vienlaicīgi. Gēnu fonds tiek nodots pa tēva līniju.
Sarkanādainajiem cilvēkiem ir 9 kanālu asins energonu struktūra ar 5 vīrišķajām un 4 sievišķajām ģenētiskajām vienībām. Viņi spēj apstrādāt 9 informācijas plūsmas vienlaicīgi. Gēnu fonds tiek nodots pa tēva līniju.
Pelēkajiem cilvēkiem ir 10 kanālu asins energonu struktūra ar 5 vīrišķajā un 5 sievišķajām ģenētiskajām vienībām. Tie spēj apstrādāt 10 informācijas kanālus. Gēnu fonds tiek nodots pa mātes līniju.
Dzeltenās ādas krāsas cilvēkiem ir 12 kanālu asins energonu struktūra ar 6 vīrišķajām un 6 sievišķajām ģenētiskajām vienībām. Tie spēj apstrādāt 12 informācijas kanālus. Gēnu fonds tiek nodots pa tēva līniju.
Baltās ādas krāsas cilvēkiem ir 16 kanālu asins energonu struktūra ar 8 vīrišķajām un 8 sievišķajām ģenētiskajām vienībām. Tie spēj apstrādāt 16 informācijas kanālus. Gēnu fonds iedzimst pa tēva līniju.
Krustojoties melnās ādas krāsas tautām ar dzeltenās ādas krāsas tautām parādījās Hindu tauta, kurai ir 9 kanālu asins energonu struktūra ar 3 sievišķajām un 6 vīrišķajām ģenētiskajām vienībām. Tie spēj apstrādāt 9 informācijas kanālus. Gēnu fonds tiek nodots pa tēva līniju.
Krustojoties baltās un pelēkās ādas krāsas tautām izveidojās vairāki noslāņojumi dažādās tautās, bet visizteiktāk Jūdu tautas augstākie garīgie priesteri, kuri ir Ēģiptes priesteru pēcteči. Šiem pārstāvjiem ir 13 kanālu asins energonu struktūra ar 5 sievišķajām un 8 vīrišķajām ģenētiskajām vienībām. Šiem pārstāvji spēj apstrādāt 13 informācijas kanālus. Gēnu fonds tiek nodots pa mātes līniju.
Lielāko lomu spēlē cilvēka psihomatrica, kura sevī ietver Sirdsapziņu, Garu, Dvēseli un Ķermeni. Vēdiskajos rakstos teikts, ka cilvēka ģenētiskais aparāts atbild par Dzimtas atmiņu un fizioloģiju, bet asins energonu struktūra par Garu un Dvēseli.
Sajaucot dažādu ādas krāsu asinis laulībās, strauji samazina pēcnācēju organisma aizsargspējas no infekcijām. Imūnsistēma pārstāj darboties normāli un nav spējīga efektīvi aizsargāt organismu no infekcijām un slimībām, kas gala beigās noved pie dzimtas izmiršanas.
Mums visiem ir nosvērti un mierīgi jāsaprot, ka Pelēkās, Melnās, Dzeltenās un Sarkanās ādas krāsas cilvēki priekš mums nav ne labi, ne slikti - viņi vienkārši ir citādi. Tas, kas piemīt viņiem, ir graujošs mums. Tas, kas nepieciešams mums, nekādi nav izmantojams viņiem. Vēdas nevienu ādas krāsu nenosoda, tikai izskaidro lietu būtību.
Šajā īsajā rakstā nevar izstāstīt ne tūkstošo daļu tā, kas ir rakstīts Vēdās, bet jo vairāk mēs no tām zināsim, jo veselāki un laimīgāki spēsim būt, jo tās ir mūsu senču pieredzes koncentrāts, kas ir krāts paaudžu paaudzēs un rakstīts savu bērnu un mazbērnu labklājības nodrošināšanai. Ar vārdu senči, tiek domāti tēvi, mātes, vecmātes, vectēvi, vecvecmātes, vecvectēvi,... paaudžu paaudzēs, tāpēc Vēdas ir pati pilnīgākā zināšanu sistēma kosmosā. Pilnīgāku zināšanu par Vēdām nav.
Zemāk es iedošu dažus avotus no vēdām un no pamatdarbiem - pirmavotiem, kas ir vērsts uz cilvēku zināšanu atjaunošanu.
1) „Сантии веды Перуна”,
2) «Велесова книга»,
3) «Хоратии Света»,
4) «Коляды дар»,
5) «Инглизм»,
6) «Песнь птицы Гамаюн»,
7) «Сказ о Ясном Соколе» akadēmiķa Ļevašova redakcijā,
8) «Глубинная книга»,
9) «Кощуны Финиста» Trehļebovs
10) «Изумрудные скрижали» Atlantīdas Tots (Hermejs Trismegists),
13) «Галактический человек. Исторя.»
14) Dons Migels Rīzs ”Zināšanu balss”,
15) Инуаки, рептилия во мне.
 
(Piedošanu, Dārijas karti iekonvertēt neizdevās, bet internetā iekopējot meklētājā viegli atradīsiet.)