otrdiena, 2011. gada 11. oktobris

Galaktiskā Federācija caur Debesu klejotāju; 7.oktobris/2011Sveicieni no Federācijas:
Šajās dienās daudz kas notiek jūsu pasaulē. Jūs varat redzēt protestus, kas sastopami itin visur, jo jūs mostaties mīlestības enerģijai. Tāpat arī daudz kas notiek aizkaru otrā pusē. Mums ir lieliskas ziņas ar kurām padalīties ar jums, tā kā mēs saglabājam jūs savās domās uz visiem laikiem un šajās smagajās dienās mēs sūtam jums savu mīlestību, kas ved uz Atklāšanu.

Pazemes bāzes par kurām mēs runājām un kuras deva patvērumu tām Illuminātu frakcijām, kas izveidoja vislielāko pretestību pārmaiņām, patiešām ir iznīcinātas nezaudējot ne dzīvības, kuras esam spējīgi atklāt. Skaidrs ziņojums tika nosūtīts kādā no pēdējiem ziņojumiem, par vienošanos, kas jau darbojas lai Illumināti padotos un viņu darbību pār jums kapitulēšanu. Citi avoti ir sākuši ziņot par šiem notikumiem un Illuminātiem nav vajadzīgs nekāds apstiprinājums par to, kas ir noticis. Šī ziņa tika diezgan pārliecinoši saņemta, par cik mēs esam spējīgi uzraudzīt caur to domām un emocijām, kuras tā skar. Tagad viņi apzinās visu un nekādu alternatīvu nav un tās ir viņu beigas.

Par cik šajās pēdējās stundās arvien vairāk un vairāk to grupu rokaspuiši novēršas no viņiem, virzība uz brīvo pasauli uzņem ātrumu un jaudu. Tik pat labi jūs to visu redzēsiet tuvākajās dienās. Patiesi, mēs to esam norādījuši jums jau agrāk, ka vairāki galvenie mediju vadītāji ir darījuši savu, lai varētu atvērt piekļuvi patiesībai un jūs tagad redzat daudz precīzākus ziņojumus par to, kas notiek jūsu pasaulē. Daudz svarīgāks ir tas, ka nu jūs saņemat to informāciju, kuru nebija iespējams saņemt agrāk.

Jūsu līderi patiešām Atklāšanu ir novietojuši savas darba kārtības priekšplānā un tā šobrīd ir daudzu tautu prioritāte. Varas zālēs uz visas pasaules ir iestājies pamatīgs klusums, jo tie, kuri gaida rīkojumu sākt Atklāšanas procesu, aiztur savu kolektīvo elpu. Vairāki valdības līmeņi ir iesaistīti šajā procesā un ir lieliska sajūta starp daudzām tautām kas zina, ka laiks ir pienācis. Šī ir laba lieta. Tas notīra ceļu tiem, kam ir jāpieņem šis lēmums, lai tiešām zinātu to ko viņi dara ir pareizi, patiesi un visbeidzot vissvarīgākā lieta, ko viņi jebkad darīs cilvēku rases dēļ. Ir pienācis laiks. Tie, kas pārāk ilgi runāja blēņas un muļķības par šo lēmumu nu ir pietiekami labi informēti par sekām ļaujot notikt atklāšanai un vajadzība pēc tās ir lielāka nekā jebkad agrāk. Mēs šeit aizrautīgi gaidām procesa sākšanos. Mēs uzraudzījām visu jūsu vadītāju domas un ir liela saskaņotība tajā, ka šis ir īstais laiks.

Atbilstoši tam mēs esam pastiprinājuši mūsu parādīšanos jūsu debesīs, jo arvien vairāk un vairāk cilvēku redz mūsu kuģus un nespēj izskaidrot to savā valodā. Mēs to turpināsim daudz lielākā mērogā ar ciešāku kontaktu un biežāku atklāšanos pāri jūsu pasaulei. Faktiski, tiem, kas uzrauga šos novērojumus statiski, cipars pieaugs kāpinājoši. Turiet acis debesīs, jo mēs gatavojamies apžilbināt jūs ar saviem kuģiem, sākums mūsu nākšanai Mierā un Mīlestībā.

Esiet mierā.
Tulkoja Arturs