trešdiena, 2017. gada 10. maijs

Kāpēc avatāri inkarnējas cilvēka formā?

Kāpēc avatāri inkarnējas cilvēka formā?
"Avatāri ierodas uz Zemes cilvēka izskatā tāpēc, ka tas ir vienīgais veids kā Dievam inkarnēties cilvēkā. Avatārs ieņem cilvēka formu un uzvedas kā cilvēks, lai cilvēce sajustu līdzību un tuvību ar dievišķo.
Tajā pašā laikā avatārs paceļas dievišķos augstumos, lai arī cilvēce iedvesmotos sasniegt Dievu. Avatāru uzdevums, ieņemot cilvēka veidolu, ir “iekšpusē esoša, mājojošā Dieva esamība kā dzīves motivācija”.
Iepriekšējiem avatāriem, tādiem kā Rama un Krišna, bija uzdevums iznīcināt dažus indivīdus, kurus varētu nosaukt par dievišķā dzīvesveida ienaidniekiem un tādējādi atjaunot darmas ceļu.
Šodien, tomēr, ļaunums ir skāris tik lielu cilvēces daļu, ka tā atrodas uz destrukcijas robežas. Tāpēc šajā esošajā avatāra inkarnācijā esmu nācis spēcināts ar bezformas Dieva pilnības spēku, lai uzlabotu cilvēci, paceltu cilvēka apziņu un noliktu cilvēkus atpakaļ uz patiesības, taisnīguma, miera un dievišķās mīlestības ceļa.”
šrī Bagavāns
Avatāru šrī Bagavānu sastapsim un viņa svētību saņemsim kursā Fenomens & Dāvana, kas notiek jau šīs nedēļas nogalē 13.-14.maijā Jūrmalā. Vēl varat pieteikties vietnē:
www.fenomenslatvija.com