pirmdiena, 2017. gada 22. maijs

MAZĀS ASTROZIŅAS 22.05.-28.05.2017.


Sācies ir līksmais Dvīņu laiks, kas atnesa mums sen gaidīto sauli un vasarīgo sajūtu. Šī būs absolūti brīnišķīga nedēļa ar nosacījumu, ka mēs atļaujam sev ielaisties piedzīvojumos. Lidz ceturtdienas vakaram mums gan ir dilstošs mēness, kas nozīmē racionālās lietās lietot vairāk prātu un mazāk paļauties uz cūkas laimi. Piedzīvojumu vilinājuma spēks gan augs augumā.
Ceturtdien vēlu vakarā būs brīnišķīgs jaunmēness Dvīņos, kas atnesīs mums svaiga gaisa elpu. Tad nu lūk, šajā gaisā būs pievienots krāsains piedzīvojuma pulverītis un piektdien jau modīsieties, principā, ar vienu domu prātā! Pie joda ikdienišķumu, gribu piedzīvojumu! Te arī varam ļaut racionālajam beigties.
Līksmības naktī no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu krasi atšķirsies. Ja piektdienas naktī būs triekšana un dvīniska čomošanās, tad sestdienas naktī būs ļoti daudz romantiskā, dziļā, pat ģimeniskā. Te nu padomājiet, kādu materiālu jums vajag - jautrībai vai mīlestībai, no tā arī plānojiet izklaides. Tiem, kas neizklaidējas, piektdiena, sestdiena ātriem darbiem, svētdiena - lēniem, pamatīgiem ilgtermiņa projektiem. Lai piedzīvojumiem bagāta nedēļa! Vairāk saules!
Andis
geste.astro@gmail.com