pirmdiena, 2017. gada 10. jūlijs

Ādažos - DZIEDINI SEVI UN SAVU DZIMTU, jeb DZIMTAS SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI


DZIEDINI SEVI UN SAVU DZIMTU, jeb DZIMTAS SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI


Tas, kas ir noticis mūsu ģimenē un dzimtā, neapzināti ietekmē mūsu dzīvi šodien- uzvedību, reakcijas, bailes, izvēles, attiecības, notikumus, kuri atkārtojas, to, kā mēs jūtamies utt. Gribam mēs to vai nē, mēs to nododam tālāk saviem bērniem un mazbērniem. Mēs dzīvojam saskaņā ar savām dzimtas tradīcijām arī tad, ja neko par tām nenojaušam un tās neapzināmies.
Dzimtas sistēmiskie sakārtojumi ļauj dziļāk izpētīt iepriekšējo paaudžu mantojumu, uzvedības modeļus, noslēpumus, pārdzīvojumus, attiecības, aizvainojumus, ko esam saņēmuši mantojumā no mūsu senčiem. Šie “mantojumi” dažkārt mēdz būt traucējoši un neļauj mums sevi realizēt pilnībā.
grupā, ir iespējams izprast savas attiecības, mainīt savu uzvedības modeli un atbrīvoties no “grābekļiem”. Šī metode mums ļauj uz savām dzīves situācijām paraudzīties no malas. Apstāties un ieklausīties, un rast atbildes uz jautājumu: kāpēc tas notiek ar mani? Šī metode ļauj ieskatīties savā dzimtā vēl nebijušā dziļumā. Aicināts piedalīties ir ikviens. Iepriekšēja pieredze dzimtas sistēmisko sakārtojumu grupās nav nepieciešama. Sajūti un pievienojies. Jebkurš laiks ir labs, lai sāktu.
Tikšanos vadīs dzimtas sistēmisko sakārtojumu konsultante ZANE DRIĶĪTE, kura ir apguvusi starptautisku mācību programmu Nīderlandes Helingera institūtā.
Tikšanās vieta: Ādaži, Gaujas iela 4 (telpas tās pašas, kur ir YAMAHA mūzikas klase un Montessori klase).
Kad: 12.jūlijā, pl.19.00-21.00.
Pateicība: aizvietotājiem 10 EUR, klienta darbs 20 EUR.
Pieteikšanās līdz 10.jūlijam (zane.drikite@gmail.com).
Vietu skaits ierobežots.
Raksts, kas ilustrē šo metodi:
http://veselam.la.lv/2016/12/19/dzimtas-likumi-kad-pienak-nelaime/

Strādājot grupā ir iespējams izprast savas attiecības, mainīt savu uzvedības modeli un atbrīvoties no “grābekļiem”. Šī metode mums ļauj paskatīties uz sevi un savām situācijām no malas. Apstāties. Ieklausīties. Saprast, kāpēc ar mani tas notiek. Mainīt savu dzīves plūsmu.

Aicināts piedalīties ir ikviens. Iepriekšēja pieredze dzimtas sistēmisko sakārtojumu grupās nav nepieciešama.

Tikšanos vadīs dzimtas sistēmisko sakārtojumu konsultante ZANE DRIĶĪTE, kura ir apguvusi starptautisku mācību programmu Nīderlandes Helingera institūtā.

Kad: 12.jūlijā, pl. 19.0012.jūlijā, pl.19.00-21.00.

Pateicība:

 aizvietotājiem 10 EUR

 klienta darbs 20 EURKur: Ādaži, Gaujas iela 4 (telpas tās pašas, kur ir YAMAHA mūzikas klase un Montessori klase)Ādaži, Gaujas iela 4, 2.stāvā (Yamaha mūzikas klasē).

Pieteikšanās līdz 10.jūlijam zane.drikite@gmail.com.

Vietu skaits ierobežots.

Raksts, kas ilustrē šo metodi: http://veselam.la.lv/2016/12/19/dzimtas-likumi-kad-pienak-nelaime/