otrdiena, 2017. gada 13. jūnijs

Atveseļošanās kursi pēc Norbekova sistēmas Liepājā.


Mīļi aicināti uz Atveseļošanās kursiem pēc Norbekova sistēmas Liepājā.
Spēcīgos 10 dienu kursos praktizēsim, kā iemācīties pašam atgūt veselību bez zālēm (ieteicams dažādu veselības problēmu un emocionālu grūtību gadījumā). 5 dienu kursos praktizēsim, kā atjaunot redzi un acu veselību.

10 dienu kursam, kas notiks no 9.-18. augustam Liepājā, cena kļuvusi vasarīgāka - 199 eiro par 40 stundām (pēc tam 269 eiro). Krievu valodā. Savukārt 5 dienu redzes kursam līdz 10. jūlijam cena ir 135 eiro (pēc tam 169). Grupa krieviski un otra - ar tulkojumu uz latviešu valodu.
Pasniedzēja no oficiālā Norbekova centra Maskavā - Svetlana Sapožņikova.

Vairāk informācijas pielikumā vai
www.norbekov.lv
Mājaslapā skatāmas arī video atsauksmes!

Rīgā tuvākie kursi no 28. oktobra: 10 dienu programma (rīta laiks) un jaudīga 9 dienu programma "Emociju treniņš un psihosomatika" (vakara laiki).

Būsim pateicīgi, ja informāciju pārsūtīsiet liepājniekiem un kurzemniekiem.

Ar cieņu,
Linda Rozenbaha
t.
(+371) 29428893

P.S.
Paldies par piedalīšos festivālā "Helsus" (ļoti atvērta publika, paldies!) un mūsu konkursā. Apsveicam uzvarētājus Birutu, Denisu un Māru! Šeit mēs paziņojām konkursa uzvarētājus:
https://www.youtube.com/watch?v=eGJBH0tesBY 
No 9. līdz 18. augustam 10 dienu Atveseļošanās kursi LIEPĀJĀ

Un no 9. līdz 13. vai 14. līdz 18. augustam

5 dienu Redzes atjaunošanas kursi

pēc Norbekova sistēmas  Mūsu organisms ir pārsteidzošs – tajā ir pašregulācijas mehānismi, spēja atjaunoties, pašam izveseļoties. Šie resursi mūsos ir, tikai - iemiguši. Bet tos var (un vajag!) pamodināt.


  Programmu ir izveidojis Mirzakarīms Norbekovs (Latvijā vairāk zināma viņa grāmata “Muļķa pieredze jeb Kā atgūt redzi un tikt vaļā no acenēm”), kurš pats ir labākais piemērs tam, ko cilvēks ar sevi spēj paveikt - no bezcerīga invalīda (galvenokārt ar nieru problēmām), kuram medicīna nespēj palīdzēt, ar skolotāja palīdzību un paša gribasspēku, viņš kļuva vesels, turklāt jau desmitgadēm palīdz citiem piekļūt neizmantotajiem resursiem. Viņš daudzkārt pārliecinājies, ka sevi atjaunot var ikviens. Programmā apvienotas sena Austrumu un mūsdienu Rietumu zināšanas, tajā ir patentētas metodes.

  Latvijā kursus pēc Norbekova programmas vada psiholoģe, sertificēta Norbekova programmu pasniedzēja Svetlana Sapožņikova no Maskavas, kura arī pati saviem spēkiem pārveidojusi savu dzīvi, sākot ar to, ka tika vaļā no tuvredzības ar -6 dioptrijām, pēcoperācijas sekām, un - radusi nepārējošu vēlmi Dzīvot, radīt – ir atmodināts iekšējs virzītājspēks!"10 dienu veselības atjaunošanas un dzīvotprieka kursi

  Pēc 10 dienu programmas jūs varēsiet:

* Patstāvīgi atjaunot fizisko un emocionālo veselību

* Paaugstināt imūnās un citu organisma sistēmu spēku

* Paātrināt audu reģenerāciju un veicināt jauneklīgumu

* Uzlabot pašsajūtu, emocionālo stāvokli, paaugstināt kopējo tonusu un darba spējas

* Sasniegt un noturēt iegūtos rezultātus

* Ieraudzīt galvenos slimību iemeslus

* Pārvarēt bailes slimību un šķietami nerisināmu uzdevumu priekšā

 ĻOTI PRAKTISKI KURSI! Kursi ilgst 10 dienas pa 4 stundām, praktizēsiet dažādas veselību atjaunojošas prakses – būs dažādi psiholoģiskie vingrinājumi gribas, iekšējo spēku atmodināšanai; iekšējo orgānu masāža caur speciālu automasāžu, izmantojot vizualizāciju; punktu aktivizēšana; kā arī vingrinājumi acīm, locītavām, asinsritei, redzes un dzirdes uzlabošanai u.c. Šī ir iespēja ne tikai lasīt, bet arī rīkoties, veidojot jaunus ieradumus un piedzīvot pozitīvas pārmaiņas sevī.

  Programma ieteicama ar visdažādākajām veselības grūtībām: mugurkaula problēmas, dažādas ginekoloģiskās un uroloģiskās saslimšanas, astma, dzirdes un redzes problēmas, asinsrites problēmas un daudzas citas. Piemērota dažādiem vecumiem (pieaugušajiem).

  Kad un kur: no 9.-18. augustam, katru vakaru no pulksten 17.30 līdz 21.30. Liepājā, Celtnieku ielā 18, Zanes Kugrēnas deju studijā. Daļa nodarbību var notikt pie jūras.

Kursi kopā ilgst 40 stundas, 10 dienas pa 4 stundām

  Cena:

* Piesakoties un samaksājot līdz 10. jūlijam – 199 eiro, pēc tam – 269 eiro.

  Pieteikšanās un rēķina saņemšana, jautājumi: info@norbekov.lv, tel. 29428893

NB!! 10 dienu kursi notiks krievu valodā5 dienu redzes atjaunošanas kursi

Redzi iespējams uzlabot jebkurā vecumā.

Mūsos iedzīta pārliecība, ka cilvēks ir vājš, ka mēs neko nespējam. Ka mums vajadzīga palīdzība no ārpuses: medikamenti, operācijas, konsultācijas.
Taču cilvēka ķermenim ir brīnišķīgas slēptās rezerves, kuras izmantojot, var atjaunot orgānu darbību. Pamodiniet savu snaudošo spēku un sajūtiet sevi veselus un pilnus spēka!

Kursa “Redzes atjaunošana” dalībnieki uzrāda būtiskus redzes uzlabojumus, kā arī uzlabojas acu veselība.

Kursos jūs iemācīsieties:

*Cīnīties ar redzes pasliktināšanos, kas norisinās novecojot.

*Veikt acu vingrinājumus.

*Atrast un novērst redzes pasliktināšanās iemeslus.

* Ar senām tehnikām atjaunot redzi.

* Apgūsiet zināšanas par veselīgu uzturu un visa ķermeņa atjaunošanas metodes.Kurss palīdzēs pat tad, kad ir tādas slimības kā redzes nerva atrofija, tīklenes atslāņošanās, tālredzība, tuvredzība, katarakta, astigmatisms u.c. acu saslimšanas.

Kursi kopā ilgst 15 stundas (5 dienas pa trim stundām; ar tulkojumu trīs ar pus stundas)

Cena:

* Piesakoties un samaksājot līdz 10. jūlijam – cena 135 eiro, pēc tam – 169 eiro.

Iespējams izvēlēties grupu – ar vai bez tulkojuma uz latviešu valodu.

Kad un kur: no 9. līdz 13. augustam no pulksten 9.00.-12.30. kurss ar tulkojumu uz latviešu valodā. Liepājā, Celtnieku ielā 18, Zanes Kugrēnas deju studijā.

Vai

no 14.-18. augustam, no pulksten 11.00. – 14.00. kurss krievu valodā. Liepājā, Celtnieku ielā 18, Zanes Kugrēnas deju studijā. Pieteikšanās un rēķina saņemšana, jautājumi: info@norbekov.lv, tel. 29428893

Sirsnīgi gaidīti!Vairāk par kursiem, intervija ar pasniedzēju un video atsauksmes: www.norbekov.lv

Sekojiet mums: Facebook.com/NorbekovRiga