piektdiena, 2017. gada 30. jūnijs

Meditācijas mācību un prakses kurss no 6. jūlija līdz 3.augustam / Rīga - 2017

Meditācijas mācību un prakses kurss no 6. jūlija līdz 3.augustam / Rīga - 2017
Meditācijas mācību un prakses vasaras nodarbību kurss Rīgā
no ceturtdienas 6.jūlija līdz 3.augustam
pirmdienu un ceturtdienu vakaros
no pl.18.30 aptuveni līdz 21.00,
orientējoši norises vieta tiks piemeklēta Vecrīgas / Stacijas tuvumā,
lai ērtāk tiem, kas brauc no tālākām vietām.

***
kursā mācīsimies koncentrēšanos, kas ir meditācijas prakses bāze, izmantojot elpošanu, vizualizāciju, sirds izjustu dziedāšanu un klusumu; iepazīsim vērtīgas Jogas un Vēdantas atziņas, individuālās un kolektīvās prakses drošu pamatu veidošanu; praktiski skatīsim kā meditācijas iemaņas var sekmēt pozitīvas pārmaiņas mūsos un ap mums , vairot mieru un prieku darbā un ikdienā;

Nodarbības noderēs tiem, kuri vēlās apgūt pamatus, pilnveidot iemaņas; arī tiem, kas meklē sev piemērotu pilnveides ceļu un skolotāju.

Saturs kursā izkārtots secīgi, tāpēc vērtīgi apmeklēt nodarbības regulāri un, protams, ieplānot laiku, lai vingrināties ikdienā mājās un nostiprināt iemaņas.

Kursa balstās meditācijas skolotāja Šri Činmoja pieredzē un jaunradē. ( skat. ww.srichinmoy.org/ ;
un viņa meditatīvās mūzikas pasauli - www.radiosrichinmoy.org/ ) latviešu valodā publicētas divas viņa grāmatas: Prieka spārni (Zvaigzne ABC) un Laimes pavedieni (Jumava).

Nākot ir jāņem maiņas apavi, lai tīrāka gaisotne telpā; tāpat var noderēt, ja paņemat līdzi mazliet ūdeni padzerties; atbilstoši tradīcijai par dalību kursā nav maksas nosacījuma.

Pieteikšanās līdz kursa otrai nodarbībai vai kamēr būs vietas;
var pieteikties ar vēstuli uz manu profilu draugiem.lv, ar sms uz tālr. + 371 29697059; pieteikumam pietiks ja atrakstīsit vārdu, uzvārdu, kontakttālruņa numuru; vēlākais 5.jūlijā tos, kas pieteiksies, apziņošu par norises vietu.

kursa koordinētājs: valdis svirskis ( ikdienā praktizē sirds pieeju meditācijas jogā kopš 1994.gada)