pirmdiena, 2012. gada 2. aprīlis

Ilarions 1.-8.aprīlis/2012


Viedas Meistars Ilarions
1.-8.aprīlis/2012
 
Mīļie!
 
Ziemeļu puslodē noslēdzas garie ziemas mēneši un jūs gaida atkal jauni iesākumi. Atmosfērā jūtama atjaunotne un atdzimšana, visapkārt kārtojas un līdzsvarojas pavisam jauna dzīve, kas savā dažādībā un varenā majestātiskumā gatava ienākt un ieņemt savu vietu pasaulē. Tagad ir īstais laiks sēklu sēšanai, laiks, kad jāsāk gatavoties elementāļu un augu valstības brīnumainas pārpilnības ziedēšanai. Kopā, vienotībā un harmonijā, tiek radīta un lolota jauna dzīve; šīs brīnumainās un maģiskās radības šobrīd atrodas dažādās embrionālās attīstības pakāpēs, lai parādītos Dievišķi noliktā laikā.
 
Un tieši tāpat arī Zemes cikli turpina dzīves maršu, kas izpaužas kā neparasti laika apstākļi, kādi nav tikuši pieredzēti daudzu gadu laikā. Dabas valstībai mostoties un ceļoties pretim Saules Gaismai, tieši tāpat tiek sapurināti daudzi cilvēki un tie iesēj labākas dzīves sapņu un cerību sēklas, tuvinot tādu dzīvesveidu, kas savā Dievišķības izpausmē piepildīs pat vismazākos sīkumus. Strādājot kopā, iekļaujoties gadalaiku ritējumā un apzinot neredzamos padevības piepildītos dabas valstību palīgus, kas priekā  un baudā alkst manifestēt to, kas atrodas to sēklās, lūk, tāda varenība, skaistums un brīnums par visu atjaunoto dzīvi, piepilda gaisu.
 
Pienācis laiks to nodomu un mērķu atjaunošanai, kas iespējams, tika nosprausti Jaunā gada sākumā; pienācis laiks apzināt paveikto, tāpat arī sfēras, kurās vēl vajadzīgas pārmaiņas un korekcijas, lai atjaunotu sev dotās saistības, kuras iedvesmojoši nospraudāt Sev par to, ko paveiksiet šajā gadā, ka šis gads būs citādāks, ka Pasaule šajos dzīves rata griežos būs  citādāka. Kaut arī visapkārt atspoguļotais joprojām ir tas pats vecais. Bet pagaidiet! Jau kaut kas IR citādāk. Apkārtnē parādās tādi putni, kas agrāk netika manīti. Piemēram, zilie austrumu sīļi tagad kļuvuši par rietumu sīļu ģimenes locekļiem un dzīvo harmonijā un saskaņā. Šajā  apvidū nekad agrāk nemanītās melnās un baltās meža zosis mierīgi peldas pa upi.
 
Jūs kļūstiet par uzmanīgiem dabas valstības vērotājiem un ziniet, ka tieši tā nokļūsiet līdz iekšējai sapratnei par to, ka viss vairs NAV tāpat kā agrāk, ka jūsu pasaulē notikušas it kā pirmajā brīdī nemanāmas izmaiņas un tieši šīs izmaiņas ir jauno notikumu atslēgu turētājas un vedīs jūs tālāk. Vērojiet, mīļie, putnus un dzīvniekus, iedziļinieties to uzvedībā un atkodējiet viņu nestos vēstījumus. Dzīvnieki un putni pielāgojas netipiskiem laika apstākļiem un savai sugai netipiskām jaunām dzīves vietām. Lai dzīvotu, augtu, plauktu un nobriestu, daba pielāgojas jaunām enerģijām un katrs atbilstoši sev seko saviem iekšējiem instinktiem.
 
Turpiniet pilnveidoties un tiekties pēc Meistarības, atveriet savas sajūtas visam apkārtnē dzīvojošajam. Tur atradīsiet daudz  vairāk nekā agrāk domājāt. Nesiet sevī brīnuma sajūtu un ejiet ar atvērtu sirdi. Ja vien ieskatīsities, tad ieraudzīsiet un uzzināsiet ļoti daudz jauna.
 
Līdz nākošajai nedēļai...
 
ES ESMU Ilarions
©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
Marlēne Svetlišofa/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
Permission is given to share this message as long as the message is posted in its entirety and nothing has been changed, or altered in any way and Scribe's credit, copyright and website is included.   www.therainbowscribe.com
Thank you for including the above website link when posting this message


Tulkoja Māra Brante