ceturtdiena, 2012. gada 12. aprīlis

2012.gada enerģētika seno Maiju un manā skatījumā


„Esmu senās Maiju kultūras pielūdzēja, tāpēc mēģināšu skaidrot 2012.gada enerģētiku saistībā ar šīs tautas pasaules uzskatu, ietērpjot to sava skatījuma plīvurā.” Ilze Reiha – sertificēta astroloģe. 


Vecgada nogalē mani pārņēma dīvainas sajūtas - it kā es stāvētu kaut kā jauna, nezināma, noslēpumaina, vilinoša priekšā. Pēdējo reizi tā sajutos 2000.gadu sagaidot, kad apziņai bija grūti pārslēgties uz jauna gadu simta vibrācijām. Šoreiz sajutos tā it kā 2012.gadā būtu pienācis laiks kārtot nopietnu eksāmenu, pārbaudījumu, kas saistīts ar iepriekš nodzīvotā laika kvalitāti. Vērojot Jaunā gada svinības Rīgā un citās pasaules pilsētās, aprunājoties ar radiem, draugiem, paziņām- nācās secināt, ka daudzi jutušies līdzīgi un Jauno gadu sagaidījuši ar īpašu pacilātības un nozīmes garšu. Var jau būt, ka zināmu artavu šī gada nozīmīguma celšanā jāpiešķir masu informācijas līdzekļiem, kas jau ilgāku laika periodu centušies izprast un skaidrot šī gada nozīmīgumu sakarā ar 2012.gada 21. decembri? Bet varbūt tie ir impulsi no mūsu zemapziņas dzīlēm, kuri liek sevi manīt aizvien biežāk un spilgtāk? 


Pasaulē ir sava lietu kārtība, dabas ritmi, kuros mums atliek vien harmoniski iekļauties, dzīvot saskaņā ar tiem. Viss ir ciklisks un ritmisks. Mūsu ieelpa un izelpa, mūsu sirdspuksti, diena un nakts, gadalaiku atkārtošanās, dzimšana un aiziešana tai saulē, mēness fāžu cikliska atkārtošanās, planētu apriņķojumi ap sauli konkrētos laika periodos, jaunu zvaigžņu rašanās un jau sevis izdzīvojušo izzušana. Būtu egoistiski domāt, ka mūsu civilizācijas esība nav cikliska... Mūsu apziņa aptver tikai nelielu daļiņu no šiem cikliem un ritmiem, kas notiek visumā. Senie Gudrie no Maiju civilizācijas savu pasaules uzskatu arī balstīja uz cikliem no kuriem mazākais bija viena saules diena (Kins) un viens no lielākajiem bija Varenais cikls, jeb Galaktiskais cikls, kas ilga 5125 gadus. Varenais cikls, kurā dzīvojam vēl pēdējo gadu, sākās 3114. gadā p. m. ē... 2012,gada 21.decembris ir pēdējā varenā cikla diena un nākošā Varenā cikla sākums. Tā ir ļoti īpaša diena, jo tikai reizi tūkstoš gados Saule atradīsies tiešā savienojumā ar Zodiaku tieši Piena ceļa centrā, kas ir ekvivalents Maiju (sastopams arī citu tautu kultūrās) simbolam-Dzīvības kokam. (Drevo žizņi- no kr.val.). Tāpēc varētu teikt, ka Saule it kā ieies visa esības sirds kodolā. („solnce voidjot v sercevinu vsego suščego” no kr. val). 


Maiji ticēja, ka mainoties mazākiem vai lielākiem cikliem lietu kārtība pasaulē var sajaukties un neatkārtoties iepriekšējās attiecībās. 


Galaktisko ciklu maiņa sludina sevis izsmēlušu, izdzīvotu cilvēces apziņas modeli, kas iestājoties jaunajam Varenajam ciklam ir jāaizstāj ar jaunu, apgaismotu, apgarotu - cita, daudz augstāka līmeņa cilvēces apziņu. Tāpēc droši var teikt, ka tautā izskanējušais: ”pasaules gals” patiesībā nozīmē vecās, sevi izdzīvojušās cilvēces apziņas galu. Saprotams, ka šis pārmaiņu process nenotiek ne vienā dienā, ne vienā gadā. Tas jau sen ir sācies, notiek nemanāmi, bet neatvairāmi. Mūsu vidū ir jau daudz tādu personību, kas ir spējīgi uztvert jaunā Varenā cikla sūtīto informāciju, tādu, kuru apziņa stāv pāri izdzīvotai lietu kārtībai, tādu, kas saprot, ka viss ir viens, kas nedala pasauli drumstalās, bet redz lietu kopību un saistību it visā. Mēs visi varam būt īpaši pagodināti sagaidīt šo zīmīgo ciklu maiņu. Izvērtēsim sevi- savu rīcību, savu attieksmi, savas domas. Mēģināsim „saslēgties” ar 2012.gada sūtīto informāciju un nākošā varenā cikla vibrācijām! Atvērsim savas apziņas durvis, lai tajā brīvi varētu ieplūst jaunā laikmeta svaigā elpa! 


(Izmantotā literatūra un sīkāka informācija par Maiju astroloģiju: grāmata „Mudrostj Jaguara” autors: Kennet Džonson un Astroloģijas almanahs 1.nr. astrologa I.Puriņa raksts ”Tolteku astroloģija.”) 


Rakstu sagatavoja: 


Ilze Reiha – sertificēta astroloģe


- Dzimusi:Rīgā, 24.februārī, 1965.gadā.
- Izglītība:Rīgas 41vsk..; 58.vsk.; Rīgas Pedagoģiskā skola.
- Astrologa izglītība:1999.-2002.gads Hamburgas astroloģijas akadēmija Rīgā; 2002. gads. Diploms: Hamburgas skolas Augstākā starptautiskā astrologa kvalifikācija. 


- Astrologa darba pieredze: 10 gadi. 


- Lielākās dzīves vērtības: veselība, ģimene, draugi, mūzika, māksla, zināšanas un ceļošana. 


Pašreizējā darbība: 


Astrologa privātprakse „Astrocentrs”. Konsultēju klātienē Rīgā, Aucē un Tukumā. Pieraksts: e-pasts: astrocentrs@inbox.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu 


Ja būs interese, ar prieku došos arī pie jums uz Vāciju. Neklātienē ar mani var sazināties, izmantojot Skype: ilzereiha; e-pastu: astrocentrs@inbox.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vai zvanot uz tālruņa numuriem: 0037122027839 (mob.), 0037163720056(mājas). 


  


http://www.lv-de.de./raksti/ezoterika/241-2012-gada-energetika-seno-maiju-un-mana-skatijuma.html