piektdiena, 2017. gada 28. aprīlis

Kas ir atmodināts cilvēks? Kas ir svētais?

Kāds ir atmodināts cilvēks? Kāds ir svēts cilvēks?
“Kādas vien izpriecas vai baudas cilvēks var iedomāties, ēšanas prieku vai fizisko attiecību prieku, tās visas ir dabiskas vēlmes, tās ir ielikusi daba. Tās ir pilnībā jāizpauž, jābauda tās, bet vienlaikus arī jāsaprot – ko cilvēks dara.
Ja cilvēks ēd saldējumu, tad izbauda to patiešām. Apzina to. Ja dodas vakariņās, tad izbauda tās, priecājas par tām. Ja dodas uz dejām, tad apzina to un bauda deju.
Ja cilvēks sevī apspiež šīs lietas, tad nekļūst garīgs cilvēks, netaps atmodināts.
Varbūt cilvēks kļūs svētais.
Bet Pasaules Vienotības Universitātē mēs netiecamies kļūt par svētajiem.
Mēs cenšamies kļūt atmodināti. Mēs neceram, ka jūs tapsit par svētajiem, mēs to no jums negaidām. Pavisam nē. Svētais var būt neatmodināts. Svētais var būt neapgaismots. Mēs te runājam par atmodinātām un apgaismotām būtnēm. Tas ir pavisam kas cits.
Atmodināta būtne, atmodināts cilvēks ir normāls cilvēks, kurš dzīvo normālu dzīvi. Viņš var sadusmoties, var uzkliegt, dažkārt var saniknoties, bet viņā ir noteikta apjauta un apziņa par to, ko viņš dara un viņā nav nožēlas. Šodien viņš var izglābt čūsku, rīt - vardi. Ja glābs čūsku, tad varde mirs. Ja glābs vardi, tad čūska mirs. Viņš vienkārši rīkosies. Viņš neskatīsies atpakaļ un nedomās - kā ir darīt pareizi. Viņš vienkārši rīkosies. Darbība sākas kādā brīdī un tad tā beidzas. Tā funkcionē apgaismots cilvēks. Cilvēkam ir reāli jādzīvo dzīve. Tāpēc - ja baudāt ēdienu, tad baudiet to. Ja patīk braukt ar auto, tad baudiet braukšanu. Tā ir jādzīvo. Dziļi apzinot to, kas notiek.
Jums nav jādomā, kāpēc nācāt uz šo planētu. Lai kādas ir jūsu vēlmes, piepildiet tās. Ja tā darāt, tad it kā apslāpējat šos jautājumus… ar apziņu, bet ļoti dabīgā veidā uzziniet, kāpēc te atrodaties. Bet cenšoties apzināti uzzināt, kāpēc te atrodaties, nekad to neuzzināsiet. Noliedzot sevi, nekad negūsiet šo atbildi. Izpaudiet sevi, baudiet, sevi, priecējiet sevi. Ar apziņu apziniet visu, ko darāt, un gūsiet visas atbildes.”

Šrī Bagavāns
FB lapa Fenomens & Dāvana
FB grupa SAULES TEMPLIS
fenomenslatvija.com