otrdiena, 2017. gada 24. oktobris

Kā būt harmonijā ar sevi

https://gintafiliasolis.wordpress.com/2015/08/27/ka-but-harmonija-ar-sevi/

1. Esiet kluss

Vismaz vienu reizi dienā apsēdieties. Katrā no mums ir avots, kas tiek saukts par dvēseli vai garu. Tas ir noziegums- traucēt iekšējo mieru. Šis miers ir spēks, ar kura palīdzību var radīt pozitīvas lietas mūsu dzīvē. Mēģiniet runāt maigāk un lēnāk nekā parasti. Runāšana šādā veidā ir daudz ietekmīgāka, jo rada mieru citos. Apzinieties savus vārdus. Izbaudiet to enerģiju un ritmu.

2. Ļaujiet aiziet

Nemēģiniet kaut ko noturēt ar rokām vai ar prātu. Daudzi domā, ka tā darīt nozīmē zaudēt. Ja jūs neatlaidīsiet veco, neiegūsiet neko jaunu. Lai iegūtu, ir jāatbrīvo.
Atlaist nozīmē samazināt pārliecīgu pieķeršanos materiālām lietām, emocijām, statusam, komfortam mūsu dzīvē.

3. Esiet

Mēs esam lieli citu cilvēku dzīves pazinēji. Mēs cenšamies uzrakstīt citu cilvēku dzīves scenāriju. Mēs nepiedalāmies paši savā dzīvē, jo esam aizņemti dzīvojot citu dzīves.
Citu cilvēku pieņemšana un apmierinātība ir pirmie soļi uz veselīgām attiecībām.
Kā piemērs tam var būt tas, kā mēs uztveram mēnesi, kas nemainās. Mēs nemaz nesapņojam mainīt vai ietekmēt to. Mums nav ne mazākās nožēlas, ka mēness rāda vienu un to pašu seju, mums nav nepieciešamības to ietekmēt vai redzēt tā tumšās puses. Pielietojiet šo dziļo attieksmi attiecībās ar citiem cilvēkiem.

4. Ieklausieties

Izmantojiet intuīciju, iekšējo gudrību un tās balsi. Mēs ilgi esam turējušies pie saviem maldīgiem priekšstatiem, mēs esam ignorējuši savu iekšējo balsi un likuši tai apklust.
Ceļš uz apskaidrību ir no jauna mācīties izdzirdēt un noticēt savai iekšējai balsij. Kā piemērs intuīcijas balsij ir sirdsapziņa. Kad mēs slikti izturamies, sirdsapziņas balss mūs brīdina par kļūdu. Lai attaisnotu kādu savu rīcību, mēs varam apklusināt šo balsi, kļūstot par sava Ego sabiedrotajiem. Dzirdot intuīcijas balsi, mēs varam to vai nu apslāpēt vai labot kļūdu.

5. Pamostieties

Mūsu ieradumi tiek ieprogrammēti ar mūsu ārējiem apstākļiem. Pierakstiet savus ieradumus un izlemiet, kurus vēlaties nomainīt pret citiem. Vizualizējiet īpašību, kuru gribat sev radīt un domās piešķiriet spēku vizualizētajai īpašībai. Piemēram, ja gribat attīstīt sevī pacietību, vizualizējiet sevi kā pacietīgu cilvēku. Vērojiet, sajūtiet, izrādiet pacietību katrā savā darbībā, dariet to tikmēr, kamēr tas kļūst par jūsu ieradumu. Pamosties nozīmē apzināti izvēlēties savu uzvedību un tādā veidā radīt tādu personību, kā vēlaties.
Nekad neticiet nevienam, kurš saka- jūs nekad nespēsiet mainīties.

6. Apzinieties sevi

Pārskatiet savu “Es gribu” attieksmi,- noskaidrojiet, kuras vēlēšanās liek izvēlēties lietas, kas nav nepieciešamas.
Patiesība ir tā, ka laime ir izvēle, ne apnicīgs darbs. Tas ir lēmums veidot to pašiem. Apstipriniet sev, ka jūs pats esat laime, ka jūs pats esat laimes avots.

7. Nododiet tālāk savu gudrību

Izvēlieties vienu domu no šī raksta un pastāstiet to otram. Tā jūs dodiet spēku sev un vēl kādam citam, jo jūs dalāties šajā patiesībā. Tāda rīcība dod arī vērtību tam laikam, ko jūs tērējat lasot.
Dzīve ir kā upe, ar noteiktu plūdumu. Upes galvenais uzdevums ir pabarot augus un cilvēkus, kas ir kļuvuši par sabiedrotajiem ceļojumā, ko sauc par dzīvi. Jūsu augstākais uzdevums ir dot citiem, līdzīgi kā upe to dara. Lielākā dāvana, ko var iedot citiem, ir gudrība. Ar šādu rīcību jūs bagātināsiet kā sevi, tā citus.
Om shanti