pirmdiena, 2018. gada 9. aprīlis

Sirds meditācijas nodarbību kurss Rīgā


Meditācijas kursi Rīgā no 16.aprīļa, kā arī maijā/jūnijā un jūlijā/augustā // 2018
 

No 16.aprīļa līdz 17.maijam, ritēs sirds meditācijas nodarbību kurss Rīgā.

Nodarbību laiks no plkst.18.30 līdz 21.00  pirmdienās un ceturtdienās,

vieta plānota pie Vecrīgas, Stacijas tuvumā;

***

kursā mācīsimies koncentrēšanos, kas ir meditācijas prakses bāze, izmantojot elpošanu, vizualizāciju, sirds izjustu dziedāšanu un klusumu;iepazīsim vērtīgas Jogas un Vēdantas atziņas, individuālās un kolektīvās prakses drošu pamatu veidošanu; praktiski skatīsim kā meditācijas iemaņas var sekmēt pozitīvas pārmaiņas mūsos un ap mums, vairot mieru un prieku darbā un ikdienā.Nodarbības noderēs tiem, kuri vēlās apgūt pamatus, pilnveidot iemaņas; arī tiem, kas meklē iekšējās pilnveides ceļu vai/un Skolotāju.Saturs kursā izkārtots secīgi, tāpēc vērtīgi apmeklēt nodarbības regulāri un, protams, ieplānot laiku, lai ik dienas vingrināties mājās, lai kopt un nostiprināt iemaņas.Kursa balstās meditācijas skolotāja Šri Činmoja pieredzē un jaunradē. (skat. http://www.srichinmoy.org/ ) un viņa meditatīvās mūzikas pasauli - http://www.radiosrichinmoy.org/ .

latviešu valodā publicētas divas viņa grāmatas:

Prieka spārni (Zvaigzne ABC) un Laimes pavedieni (Jumava).Nākot uz nodarbībām, paņemat maiņas apavus; noderēs arī, ja paņemsit mazliet ūdeni padzerties.

Atbilstoši tradīcijai par dalību kursā nav dalības maksas nosacījuma.

*** **** ****

Pieteikšanās - nosūtot īsziņu ar vārdu, uzvārdu, kontakttālruņa numuru uz +371 29697059, kamēr būs vietas.

Piebildīšu, ka no otrās nodarbības t.i. 19.aprīlī, grupa skaitīsies nokomplektēta un dotajam kursam vairs pievienoties nevarēs.

Nākamais kurss iecerēts no 21.maija līdz 21.jūnijam. Un vasaras grupa - no 16.jūlija - 9.augustam. Visas nodarbības notiks pirmdienu/ ceturtdienu vakaros.

Uzziņām varat rakstīt uz profilu  draugiem.lv vai uz pieraksti@inbox.lv

ar cieņu

Valdis Svirskis