sestdiena, 2018. gada 21. aprīlis

Aromātu vakars: GATAVOJAMIES SAULAINAJAI SEZONAI!

Ceturtdien, 26. aprīlī 18:00 - 20:00

Rīgā, Jāņa ielā 12, salona AmanéSpa telpās (ieeja caur frizētavu "Stila pērles", pēc tam jākāpj pagrabā).Saulainajā sezonā, kad vairāk laika pavadām brīvā dabā, pareizai ādas kopšanai ir liela nozīme. Lai iedegums veidotos vienmērīgs, ir svarīgi ādu regulāri attīrīt no atmirušajām šūnām. Savukārt pēc brīvā dabā pavadītas dienas ādu (it īpaši sejas ādu) vajadzētu intensīvāk mitrināt.


Aromātu vakarā uzzināsi, KĀ IZMANTOJOT DABĪGAS IZEJVIELAS (mālus, augu eļļas un sviestus, hidrolātus un ēteriskās eļļas), VARI PARŪPĒTIES PAR SAVU SKAISTUMU un VESELĪBU vasaras periodā. Uzzināsi:

·         kā top augu ēteriskās eļļas un hidrolāti un, kā tos vari pielietot ikdienā

·         no kurām ēteriskajām eļļām saulainajā sezonā būtu jāizvairās

·         kurām augu eļļām un sviestiem piemīt dabīgs saules aizsargfiltrs un, kā tos efektīvāk izmantot

·         kādas īpašības piemīt dažādu krāsu māliem un, kā tos pielietot kosmētikā un dziedniecībā.Aromterapeites, dabīgās kosmētikas izgatavotājas Ingas Nemšes vadībā varēsi visas minētās izejvielas notestēt un PAGATAVOT savam sejas ādas tipam piemērotāko ATTĪROŠO MĀLU MASKU līdzņemšanai.


Pasākuma laikā varēsi iegādāties vai pasūtīt sev piemērotākās ēteriskās eļļas, hidrolātus un augu eļļas.


DALĪBAS MAKSA (iekļaujot izejvielas): 15 EUR

NORISES VIETA: Salons Amanéspa Jāņa ielā 12, Vecrīgā (ieeja caur frizētavu “Stila pērles”)

LAIKS: Ceturtdiena, 26.aprīlis 18:00 – 20:00Cenā iekļauts:

1) Informatīvs stāstījums par dabīgajām kosmētikas izejvielām, to īpašībām un pielietojumu un iespēja visu pasmaržot un pataustīt

2) visi izejmateriāli un instrumenti sejas maskas izgatavošanai

3) izgatavotā maska sejas ādai (pēc nodarbības to varēsi ņemt sev līdzi)

4) Latvijas zāļu tēja.


PIETEIKŠANĀS: darbnīcai obligāti jāpiesakās iepriekš, līdz 25.aprīlim rakstot uz info@aromaessence.lv vai zvanot Ingai Nemšei 2928 7654.

*HIDROLĀTS jeb ziedūdens ir ūdens kondensāts, kas veidojas tvaika destilācijas procesā ēterisko eļļu iegūšanas laikā (kā blakusprodukts). Hidrolātam piemīt līdzīgas terapeitiskās īpašības kā ēteriskajām eļļām, jo tas satur ēterisko eļļu nelielās devās, kā arī vērtīgas miecvielas un minerālvielas (mikroelementus). Hidrolāti ir daudz maigāki kā ēteriskās eļļas un tos ļoti labi var izmantot bērniem, veciem cilvēkiem un mājdzīvniekiem paredzētos produktos. Hidrolātus var izmantot kā tonikus sejas ādas pH līmeņa sabalansēšanai un/vai gatavojot savus kosmētikas līdzekļus, lietot ūdens vietā.