trešdiena, 2013. gada 5. jūnijs

Filmu, multfilmu un datorspēļu ietekme uz cilvēku prātu un uztveri

Filmu, multfilmu un datorspēļu ietekme uz cilvēku prātu un uztveri.
Televīzija
Mūsu pasaulē ir ļoti daudz visādu lietu, kas ir saistītas ar tumsu un Gaismai ir grūti izlauzties caur tādu biezu tumsas plīvuru un miglu, kas ir cilvēku Sirdīs un Dvēselēs. Tas tāpēc, ka tumšie ir izdomājuši daudz paņēmienu kā likt cilvēcei ticēt ilūzijām un mānīt sevi. Bet pašas cilvēces problēma ir tā, ka viņa nevēlas no šīm ilūzijām šķirties un tā saaugusi ar tām, ka nespēj sevi un pasaules uzbūvi iedomāties bez tā visa.
Kāpēc joprojām ir ļoti populārs varoņa-pasaules glābēja tēls? Skaidrojums tam ir vienkāršs: neapzināti tāda tipa filmas, multfilmas, stāsti programmē cilvēkus ticēt, ka vienā skaistā dienā ieradīsies kāds, skaists un balts, kas izglābs visu pasauli, atbrīvos no tām problēmām un šausmām, kas tagad notiek. Tas ir pārāk naivi un tas ir tas ko vēlas tumšie: lai cilvēki ticētu šim naivumam un neko nedarītu savas Garīgās attīstības labā un būt tādiem kādi ir. Ir jāsaprot, ka cilvēces un katra cilvēka attīstība ir viņi pašu rokās. Paši cilvēki izvēlas ceļu pa kuru iet un par katru savu izvēli un lēmumu atbild Augstāko priekšā. Bet tā bija mūsu izvēle: naivi ticēt un cerēt, ka gan jau kaut kad viss nokārtosies un lai kaut kas mainītos neko nevajag darīt. Un piedevām, ne visi vēlas uzņemties atbildību, ne visi grib saprast, ka ir jāsāk ar sevi, nevis mainīt apkārtējo pasauli atbilstoši mūsu iegribām un pašiem domāt un rīkoties pa vecam kā ir ierasts. Un tas ir bijis tumšo mērķis: atņemt cilvēkiem atbildību par visu ko mēs darām. Ka mēs esam daļa no Visuma un jebkas ko mēs darām atspoguļojās ne tikai mūsos, mūsu pasaulē, bet arī Visumā. Jo Dievišķajā ir visu laiku jāstrādā ar sevi, ir jāattīstās, bet tumšie piedāvāja vieglāko variantu. Nevajag Garīgi atradāt, nevajag domāt par pārējiem, vienkārši sēdi un atpūties, bet mēs visu izdarīsim tavā vietā un iedosim to gatavu, un tas ko mēs izdarīsim tev ļoti patiks. Tas pats ir arī ar hero-pasaules glābēja variantu. Bet cilvēki un cilvēce kopumā ir paši sava likteņa kalēji. Supermens neieradīsies un netīrīs aiz mums, bet mēs joprojām varēsim mēslot gan fiziskā, gan garīgā līmenī.
Tāpat filmās, multenēs, datorspēlēs bieži tiek attēlots, ka ļaunums ir ļoti spēcīgs un varens, tas ir dižs un neuzveicams, bet tie kas pretojas tam ir nožēlojami un sīki. Pie tam, ļoti daudzās filmās un datorspēlēs nobeigums vai nu ir ar bēdīgām sekām, kad ļaunums tik un tā uzvar vai arī pēc "uzvaras" pār to ir piebilde ka tas tik un tā eksistē un atgriezīsies atpakaļ. Abos divos variantos jau uzreiz tiek liktas programmas cilvēku prātos, ka pastāvošā tumsa ir neuzvarama, ka tumšie ir vareni pasaules valdnieki, bet cilvēki ir nožēlojami, labāk lai nelien ārā, jo tik un tā neko nevarēs izmainīt, bet ja kāds izlīdīs, to viņiuzreiz arī piežmiegs. Tas ir viens no paņēmieniem kā mūs kontrolēt un pārvaldīt. Lai apspiestu mūs un rastu ilūziju, ka mēs tiešām esam nekas salīdzinot ar viņiem, lai mēs pasīvi peldētu pa straumi un ļautu tumšajiem darīt ar sevi ko viņiem iegribās. Bet ir jāsaprot, ka tumsa būs spēcīga tik ilgi, kamēr mēs to pieļausim savos prātos un sevī, kamēr mēs pakļausimies tās ilūzijām. Kamēr mēs baidāmies no tās, tikmēr tā ir neuzveicama.
Vēl kas filmās, multfilmās vai datorspēlēs tiek izmatots ilūziju un izkropļojumu veidošanai cilvēkos, ir tas ka viss ir jāiegūst ar cīņu, nav nozīmes kādu, fizisku vai garīgu. Bet tikai ar cīņu, ar karu ,ir iespējams kaut ko sasniegt, ka uzvar tikai stiprākais "ejot pāri līķiem", apspiežot vājākos, tikai tā un ne savādāk. Un tas tiešām strādā, piedevām, pat uz cilvēkiem, kas garīgi attīstās. Ka lai ietu uz Gaismu, ir jācīnās ar tumšajiem. Ka viņi ir gaismas bruņinieki kas vicinās ar zobeniem. Patiesībā tie ir maldi. Protams ir jāprot aizstāvēties ja tumsa uzbrūk un mēģina iebiedēt (kas ļoti bieži notiek, jo tumšie galīgi nav ieinteresēti savas varas zaudēšanā pār cilvēku), bet nav nekādā gadījumā jācīnās. Karš nav Dievišķi nekādā nozīmē. Dzīvi nevajag uztvert kā kara lauku un ka virzīšanās uz priekšu (nav nozīmes vai runa iet par Garīgo, vai praktisko attīstību) ir nepārtraukta karošana. Bet tikai jautājums: ar ko ir jācīnās? Ar tumsu? Ar tādu uztveri cilvēks nevis pārvar tumsu, bet tieši otrādi-pakļaujas tai atrodoties pilnīgā tās varā, dzīvojot ilūzijā, ka cīnās ar to. Tāpēc izklaides industrijā arī visu, kas ir saistīts ar cīņām tiek taisīts ļoti iespaidīgi, žilbinoši, skaļi un aizraujoši. Ka cīņas momenti ir visgarākie un labāk izstrādāti detaļās. Tas viss ir izveidots ar mērķi iedarboties uz cilvēka psihi un domāšanu.
Tas pats ir, ja runa iet par kaut kāda veida ieročiem (ierocis var būt zināšanas, informācija)un spējām (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē). Ka, ja cilvēkam ir ierocis vai spējas, tad viņš ir varens un ir spējīgs stāties pretī tumsai. Tā arī ir kārtējā ilūzija, maldi ko mums ir iebarojušie tumšie. Jā Dievišķajā ir spējas, bet ieroči netiek izmantoti, jo tajos nav nepieciešamības. Bet spējas tiek uztvertas kā palīglīdzeklis, lai labāk paveiktu darbu, nevis kā galvenā prioritāte, lai izceltos citu priekšā. Tāpat ir arī ar informāciju. Dievišķajā ar to dalās bez jebkādiem noteikumiem, ļoti viegli un vienkārši. Visspēcīgākais ierocis pret tumsu un tumšajiem esam mēs paši. Mēs paši esam spējīgi izstarot Gaismu, Spēku un Gribu pret tumšajiem un tumsu kas ir mūsos un atteikties no visa nedievišķā. Nevajag neko, kas ir no malas, jo viss nepieciešamais ir mūsos Radītāja ielikts.
Vēl viena izplatīta kļūda cilvēku domāšanā runājot par tiem pašiem ieročiem (kā jau tika minēts, ierocis var būt zināšanas, informācija) un spējām, ir tas ka mūsu uztverē, apzināti vai neapzināti, tas nozīmē varu un prioritāti citu priekšā. Ka tas kam tas ir dots, ir augstāks nekā pārējie. Tas arī ir izkropļojums, ilūzija, kas ir tumšo ielikts. Dievišķajā nekā tāda nav, neviens neceļ degunu citu priekšā, jo visi ir vienlīdzīgi. Tas ir viss, ko mums neapzināti iebaro filmas, multfilmas, datorspēles un c. Tajā visā ir papilnam lamatu, ilūziju, programmu, sistēmu un vēl visa kā, kas iedarbojas uz cilvēkiem.
Toties tajā visā tiek pastiprināti izrādīts, ka tumsas pārstāvjiir spēcīgi un vilinoši, ka būt kopā ar viņiem ir forši un cienījami. Ka tumsa nav ļauna, bet skaista, ka nekā slikta no tā, ka, ja ir sakari ar tumšajiem, nav, ka veikt tumsas darbus ir labi. Šīs lamatas un ilūzijas pat nav nomaskēti, tas ir redzams pa gabalu, bet tik un tā milzīgs daudzums cilvēku uz tā iekrīt pat līdz ekstremāliem variantiem. Tas ir saistīts ar to, ka filmās, multfilmās un datorspēlēs kur jau tā pārsvarā dominē negācijas un nedievišķas darbības (slepkavība, vardarbība un tt.) arī viss tiek taisīts ar vērienu, ar praktiski anatomisku smalkumu, asu emociju izbaudīšanai. Taja visā ir īpaša veida sistēmas un programmas, kas atslēdz cilvēkos sirdsapziņu un saprātu. Ar katru reizi noskatoties vai nospēlējot tāda veida filmu vai spēli, tas viss tiek ielikts aizvien dziļāk un tiek nostiprināts. Piedevām cilvēki tiek piesātināti ar tumšo, nedievišķo enerģiju (kā agresijas pastiprināšanās vai parādīšanās ir tikai viens no piemēriem).Pietiek jau ar vienu noskatīšanās vai spēlēšanas reizi, lai šīs sistēmas un programmas tiktu ieliktas un nostiprinātas vairākos smalkajos līmeņos. Tas izskatās kā sietveida zirnekļu tīkls, kas aptver uzreiz ļoti daudzas cilvēka daļas neļaujot tām normāli funkcionēt, bet dažos gadījumos vispār tās atslēdzot vai pārraujot saikni ar tām. Tas pārsvarā skar saprātu, prātu, apziņu, sirdsapziņu un sirdi. Un tas viss ir brīvi pieejams arī bērniem un pusaudžiem, kuri ne enerģētiski, ne arī psiholoģiski vēl nav pietiekami ne izpratuši, ne arī ir bijuši gatavoti tam, ko redzēs un ar ko saskarsies. Lūk, kāpēc filmu, multfilmu un spēļu industrijas ir tik ļoti ieinteresēti jaunatnes "vervēšanā". Tā ir daļa no tumšo plāna kā cilvēkus jau no mazotnes turēt savos grožos, ilūziju pasaulēs.
Šis siets iedarbojas arī uz visu pārējo, kas tika augstāk minēts. Piedevām, tas ir globāls, aptinot un turot savā varā visu cilvēci. Šis siets ir tikai viens piemērs tam, kas tiek salikts iekšā cilvēkā, ja viņš pieņem visu to, kas tiek pasniegts filmās, multfilmās un datorspēlēs.
Ja runā konkrēti par datorspēlēm. Datorspēles ir tieši domātas tam, lai cilvēku pilnībā izvestu no realitātes (to dara protams arī filmas un multenes), lai viņš sēdētu visu laiku cita izdomātā pasaulē un velti izšķērdētu savu laiku un enerģiju. Kāpēc? Tāpēc, ka šo enerģiju izmanto tumsa. Tumšie nav spējīgi eksistēt no Dievišķiem avotiem tāpēc parazitē uz citiem, kas to atļauj. Enerģija, emocijas, domas ko mēs izstarojam, tā visa ir pārāk daudz nekā ir nepieciešams, ir domāts tumšajiem. Mēs viņiem esam slaucamās govis un katru reizi viņi izdomā jaunu veidu kā efektīvāk noslaukt no mums enerģiju. Datorspēles pagaidām ir visefektīvākais veids.
Masu mēdiju ietekme uz cilvēku prātu un uztveri.
Masu mēdiji, ko mēs esam pieraduši klausīties, skatīties vai lasīt pilda līdzīgu lomu kā filmas, multfilmas un datorspēles. Bet šī sistēma strādā nedaudz savādāk.
Līdzīgi kā datorspēlēs vai filmās masu mēdijos pārsvarā runa iet par negatīvajām lietām, bet ar tādu atšķirību, ka tas viss it kā atspoguļo reālo pasauli. Vai arī par slavenību dzīvi un vēl visu ko. Un ar kādu mērķi? Ar mērķi, lai cilvēki arī izstarotu konkrētas zemas frekvences enerģiju. Bet tas vēl nav viss. Ziņās rādītie kari, nemieri ,terorisms, katastrofas un tt. tiek rādīts apzināti, lai cilvēkus turētu nepārtrauktās bailēs un spriedzē, lai izplatītu neuzticību, stereotipus vienam pret otru. Lai cilvēki būtu sašķelti un redzētu pastāvošo realitāti melnbaltos toņos. Līdz ar ko tiek uzliktas programmas, sistēmas kas iedarbojas uz psihi un saprātu, lai radītu iespaidu, ka pastāvošā realitāte ir briesmīga, draudīga un tt. tas viss tiek veidots apzināti, lai manipulētu ar cilvēces apziņu, lai virzītu cilvēku dzīves stilu un domāšanu atbilstoši tumšo iegribām. Lai mēs domātu, ka apkārt ir tikai narkomāni, bomži, teroristi un vēl vesels bars mošķu, lai mēs nespētu saskatīt labo un pozitīvo mūsu dzīvē un cilvēkos apkārt.
Arī tas pats par slavenību dzīvi, kas ļoti stipri iespaido daudzus cilvēkus, ka ir jādzīvo tieši tā, jo tā ir labāk un tā ir moderni. Akla ticība elkiem, idealizācija un sapņošana par līdzīgu dzīvi kā dzīvo slavenības, ir pieļaujama, bet būt patstāvīgam ir nepieļaujami. Tas liek daudziem citus kopēt nedzīvojot savu dzīvi, nejūtot savu individualitāti, aizstājot realitāti ar svešu pasauli.
Starp citu, masu mēdiji, filmas, multenes un datorspēles ir viena apvienota sistēma. Piemēram, notiek kaut kāda nelaime. Kāds kaut ko ir izdarījis datorspēļu ietekmē, jo tas nelaimīgais jau ir tiktāl nozombēts, ka nespēj atšķirt realitāti no spēļu vai filmu pasaules. To uzreiz izziņo ziņas, kas pastiprina klausītājos vai skatītājos negācijas, izsaucot viņos nosodījumu nevis līdzjūtību, kas pats pa sevi nav dievišķi. Tāpat kā filmās negatīvos notikumus, pastāvošas problēmas sabiedrībā un valstī, nelaimes gadījumi, kataklizmas un c. pastāsta visos smalkumos, bet labie, pat ja arī parādās, tie tiek pieminēti caurskrienot.
Tas viss tiek darīts ar mērķi manipulēt ar sabiedrības interesēm, lai pārvaldītu un kontrolētu to tumšajiem ērtākā veidā, radīt ilūziju, ka problēmas tiek risinātas, jo par to taču ziņas runā, tātad ir aktuāli, bet patiesībā problēmas nerisinās, tās tiek risinātas tikai virspusēji, bet to pamats netiek skarts. Lūk, kāpēc it kā risinot pastāvošo problēmu, tā tik un tā nerisinās, jo patiesībā to neviens arī nerisina. Tā ir tikai vārdu spēle.
Cilvēkiem tas viss rada nepārtrauktu domu plūsmu, ko ir ļoti grūti apstādināt un tiek lieki tērēta enerģija uz nevajadzīgu bezjēdzīgu domāšanu. Ar to netiek domāts, ka domāšana pati pa sevi ir slikta un nevajadzīga. Dievišķajā loģiska sistēmātiska domāšana ir pat ļoti vajadzīga, jo tur nekā nav lieka, bet tā tiek pielietota pavisam savādāk, nekā mēs to izprotam. Tā ir mierīga, plūstoša un tiek virzīta konkrētā virzienā, piedevām tā vienmēr ir pozitīva (tas nenozīmē, ka tur dzīvo rozā pasaulē, tur ļoti labi redz kas un kā, bet uzsvars netiek likts TIKAI uz negācijām), nevis tā kā mums, kad domas pārlec no viena uz otru, ka tās ir haotiskas mētājoties no vienas puses uz otru kā bumba. Ka mūsu apziņa un prāts ir pārbāzti ar visu ko, kas patiesībā nav mūsu, bet šīs drazas ir tik daudz un mēs ar to esam tik pārbāzti, ka vairs īsti nespējam atšķirt, kur ir mūsu pasaules skatījums un kur nav.
Ikdienas ieteikumi:
  • Pirms noskatīties filmu, multfilmu vai ziņas lūdziet Augstākos uzlikt visas vajadzīgās aizsardzības, specaizsardzības, filtrus un specfiltrus, kā arī lūdziet tos palīdzēt jums saskatīt patiesību dzirdētajā un redzētajā, lai lieki nepiesārņotos
  • Lūdziet Augstākos mazināt filmu, multfilmu, datorspēļu un ziņu ietekmi uz jums un lūdziet attīrīties pēc ziņu vai filmu noskatīšanos, kā arī datorspēļu spēlēšanas
  • Ieteicams pēc iespējas mazāk skatīties filmas un multfilmas ar negatīvo saturu, kā arī skatīties un klausīties ziņas, spēlēt datorspēles
Phoenix.
http://www.draugiem.lv/#/5.dimensija/news/?p=9934596